Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השוואה בין שתי בדיקות של רכב די לחוץ על סגירה.

CAPOBOSS
שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל תצפה מרכב ששחטו אותו בליסינג/השכרה/כל שם מכובס אחר שאנסו אותו ובדרך כלל גם לא טיפלו בו לפי הספר, להציג אמינות טובה בעתיד.

יונדאי לא חסינים בפני תקלות ולראייה - עניין במנוע החיפוש של הפורום (מעבר לתקלות בהגה יש גם כמה שהתקלקלו להם מנועים ואני מכיר מישהי שהתקלקל לה פעמיים מנוע ב I30, אז המינימום זה לעשות מאמץ ולרכוש רכב שמור ומטופל כראוי).

זו דעתי, מהניסיון המר שלי.

עריכה:

גם "טסט אשדוד" היו בסדר בבדיקה שבוצעה אצלם בעבר אבל אני יכול לומר לך על דן מעבדות רכב שבדקתי אצלם והיו מאוד קפדניים, סבלניים לשאלות שלי וניראה שהם חבר'ה רציניים שם.

אני יכול להגיד שהרכב ספציפי עבר באמת סדרת טיפולים יפה בדיוק כמו שעון ראיתי הכל. לא היו ממצאים חמורים או דברים כאלה באמת נראה שבעל הרכב בסליסינג הפרטי טיפל בו יפה ודאג (כן יש גם כאלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פה סתם מגזימים.

לשחוט אפשר כבש/פרה/ילד-רכב אי אפשר לשחוט.

ב99% מהרכבים נסעות בית-עבודה-בית,פשוט המרחקים קצת גדולים יותר ובגלל זה הק"מ.

110 אלף זה לא אסון ולא סוף העולם ויש לרכב הזה לפחות אותה כמות ק"מ לעשות.

בבאדג'ט הראו לי כמה רכבים והיו הבדלים בין הבדיקות,לקחתי את זו שהייתה נקיה והתאימה לי והבדיקה במציאות לא הייתה רחוקה מידי.

אם המחיר זול ואין מחיר כזה בשוק הפרטי(רוב הסיכויים שאין) קח את הרכב לבדיקה משלך וסע לשלום.

צמיגים ומצבר יחליפו לך לחדשים,וגם טיפול יעבירו אם תבקש.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פה סתם מגזימים.

לשחוט אפשר כבש/פרה/ילד-רכב אי אפשר לשחוט.

ב99% מהרכבים נסעות בית-עבודה-בית,פשוט המרחקים קצת גדולים יותר ובגלל זה הק"מ.

110 אלף זה לא אסון ולא סוף העולם ויש לרכב הזה לפחות אותה כמות ק"מ לעשות.

בבאדג'ט הראו לי כמה רכבים והיו הבדלים בין הבדיקות,לקחתי את זו שהייתה נקיה והתאימה לי והבדיקה במציאות לא הייתה רחוקה מידי.

אם המחיר זול ואין מחיר כזה בשוק הפרטי(רוב הסיכויים שאין) קח את הרכב לבדיקה משלך וסע לשלום.

צמיגים ומצבר יחליפו לך לחדשים,וגם טיפול יעבירו אם תבקש.

ברמת העיקרון הבאתי לבאדגט 500 שקלים ערבון באשראי על כך שהם מביאים את הרכב. אם במידה ואני לא רוצה את הרכב אז ה500 שקלים חוזרים. סוכם עוד בנוסף במידה ואני כן ארצה את הרכב אז אם היו ממצאים הם יתוקנו אם לא אז זה מצויין.

סוכם על מחיר 54500 אלף שקלים כולל חיישנים (שולי) המחירון 72 אלף וכמובן אחריות לרכב יש כחצי שנה הרכב עבר 106 אלף קילומטרים כך אני חושב שעד עכשיו העיסקה לטובתי. והרכב עבר לפני 700 קילומטר טיפול גדול שכולל כמעט הכל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לרכב יש גיר רובוטי,לא כדאי בטח לא אם רוב הנסיעה בעיר,ילויות הטיפול בגיר יקרות להחריד.

אם כבר קנית,תתחדש וסע בדרכים מהנות וטובות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לרכב יש גיר רובוטי,לא כדאי בטח לא אם רוב הנסיעה בעיר,ילויות הטיפול בגיר יקרות להחריד.

אם כבר קנית,תתחדש וסע בדרכים מהנות וטובות.

הפכתי את כל האינטרנט לא מצאתי מישהו שרשם שיש לו בעיה במיוחד כאן. הגיר הזה מאוד אמין זהה לריו ואין לריו שום תקלות כך שסתם להגיד רק מלחיץ. אם לפי דעות פה של אנשים לא צריך לקנות רכב בשנתון מתקדם רק ענתיקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לריו יש גיר שונה לחלוטין(פלנטרי 4 הילוכים, לא היה קיים גם בi30 לפני מתיחת הפנים) - ממש לא אותו גיר כמו של הi30 מודל 2016.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...