Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח רכב שאני משלם יקר?

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 1571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע הזמן לחדש ביטוח.

רכב פיג'ו 208

שנה 2017

אפס תאונות

אפס תביעות

אפס עבירות תנועה

אפס שלילות

בן 34

חובה 1,030

מקיף 3,300

לא נשמע יקר מידי? אומנם המקיף יחסית מקיף צד ג' עד 2 מיליון, אין השתתפות עצמית, אבל עדיין זה לא הרבה?

כמה אתם משלמים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי הצעה נוראית מהם, גם יקר וגם לא כולל הרבה דברים שבכל מקום אחר בסיסיים.

תבדוק בwobi ותוריד משם עוד כמה מאות על התמקחות בפלאפון.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטול ההשתתפות העצמית הוא סעיף יקר. נסה לשנות סעיף זה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקר. אני על פיג'ו 208 2016 בלי תאונות/תביעות וגם צעיר ממך ב-6 שנים משלם על מקיף 2,223 (כולל שמשות ומראות וביטול השתתפות עצמית) ועל חובה 1,254, סה"כ כמעט אלף ש"ח הפרש.

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להוסיף.

בפלאפון האתר שלהם יותר מובן ונוח.

לי יצא 10% יותר זול גם מוובי וגם מ555 (שאני אצלם כבר 4 שנים וכל פעם מורידים לי עוד ועוד, עכשיו היו חסרי אונים מול ווישור).

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לגרור רכב. מספיק שתשכח אורות דלוקים ותזקק למחלץ עם הבוסטר, או שהקודנית תתקלקל ותצטרך מישהו שיעקוף אותה.

וכמובן - גרירה במקרה תאונה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מחשבון we sure מסתבר שאם אני עושה ביטוח לנהג יחיד בלבד, השתתפות עצמית 3,000 שקל במוסך הסדר ומגביל את עצמי ל-12,000 ק"מ בשנה אני משלם 1,200 שקל על ביטוח מקיף כולל גרירה ושמשות + צד ג' עד 1 מיליון שקל.

עריכה: עזבו, הפוליסה הזאת נייר טואלט.

Untitled.jpg

יש כאן כל כך הרבה סעיפים של השתתפות עצמית שבמקרה של תאונה אני אמצא את עצמי משלם אלפי שקלים ואפילו עשרות אלפי שקלים.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שאני לא רוצה להוסיף. כמה כבר עולה לגרור רכב? ולמה שאני אצטרך לגרור רכב מטופל במורשה רק עם 60,000 אלף על השעון?

לגרור מטר אחד עלה בזמנו 150 שקל.

עדיף לעשות מאשר אח''כ לבכות.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שאני לא רוצה להוסיף. כמה כבר עולה לגרור רכב? ולמה שאני אצטרך לגרור רכב מטופל במורשה רק עם 60,000 אלף על השעון?
...אני גררתי מאמצע איילון רכב מאותו דגם שלך עם 28 אלף ק"מ (-:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...