Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש הצעה לחבילת סלולרי בסיסית ביותר עם אפשרות להגדיל את חבילת הגלישה מידי פעם

קאררה
שימו לב! השרשור הזה בן 1593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע מנוי ב-012 בכ-10 ש״ח בחודש שכולל 200 מגה גלישה. לא משתמש בקו רוב השנה עקב היותי תושב חוץ. כשאני מבקר אני צריך חבילת גלישה גדולה. בעבר 012 היו נותנים להגדיל את חבילת הגלישה בעלות של כעשרים ש״ח אבל כיום כבר לא מאפשרים זאת.

אשמח להצעה של ספק סלולר שיכול להציע לי את השירות הזה. מעוניין לשמור על המספר טלפון הנוכחי שלי.

תודה מראש!

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור לחבילה סטנדרטית כאשר אתה מגיע ארצה ובטל אותה בסוף השהות

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבילה כזו בפרטנר. אבל איני יודע אם היא מוצעת כעת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט בגולן זה אפשרי. חבילת הבסיס היא 16. תבדוק באתר.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...