Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לעשות עם מטפים ישנים שיש בבית ?

חולגי
שימו לב! השרשור הזה בן 1593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שניים כאלה. אחד משנת 1991. שני מ-2002 (והשעון שלו עוד בתחום הירוק).

(יש גם שלישי, חדש, על כל מקרה שלא יבוא).

להיכן ניתן לפנותם ?

(ברשת לא מצאתי משהו ממוקד).

תודה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי דבר ראשון מרוקן אותם. ראיצי שניים מהענף שנפגעו ממטפים שהתפוצצו וזה מאוד לא סימפטי (אחד בלי עין, לסת מברזל ופגיעת ראש והשני בלי שיניים ועם לסת פלטינה).

אחר כך דבר עם חברות בתחום שיקחו אותם או פשוט לזרוק לפח.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות תגובתו של נהג לילה, אדאג להעיף את המטף החלוד שבעל הבית הציב בכניסה לפני עשרות שנים. איך קורה הפיצוץ? בזמן שמנסים להשתמש, או כשמפילים את המטף? או באופן אחר?

נצל"ש.

כל כמה זמן צריך באמת להביא את המטפים לבדיקה/מילוי מחדש? אני יודע שהתאריך הרשמי שכתוב עליהם הוא כל שנה. אבל מדובר בהוצאה ממש גדולה. לוקחים על זה כ50% ממחיר חדש, ואני לא מאמין שבאמת נדרש כל שנה.

יש לי מטף הלוקרבון בבית, ומטפי אבקה במכוניות ובמחסן.

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בבית מטפה הלון 1211 שהוא בערך כבן 19 שנים ומחוג השעון שלו עומד על הירוק.

המטפה מעולם לא ראה אור שמש ולא היה בחוץ.

האם הוא מהווה סיכון או עדיין שמיש?.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...