Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה מספר הטלפון של הסים ברמי לוי

סולל הדרך
שימו לב! השרשור הזה בן 1569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סים פריפייד שלהם.

מעוניין לטעון אותו אבל לא יודע מה מספר הטלפון שלו...

יש דרך קלה לבדוק?

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאני בחו"ל....

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכנסתי לאייפון השדה ריק!

המכשיר מציין no service כי אין כסף על החשבון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר מציין no service כי אתה בחול. קווי פרי פייד לא עובדים בחול. בשנייה שתגיע לארץ הוא אמור לחזור לעבוד. יהיו לך שיחות נכנסות ותוכל להתקשר למספר שנתתי לך מקודם.

עוד אופציה שאולי תצליח, על הסים מופיע מספר, תנסה ליצור קשר עם שירות לקוחות של רמי לוי ואולי באמצעות המספר יוכלו לשייך למספר טלפון ולתת לך אותו.

אסף

Sent from my MI 8 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה ראשונה ידועה, אבל רציתי להקדים תרופה למכה.

אופציה שניה - אנשים טוענים שהגיעו לפנסיה לפני שענו להם בשרות הלקוחות

בכל מקרה - תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ניסים לפני החנוכה...

התקשרתי, תוך דקה ענו לי

יש אלוהים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונים למפעיל עם המספר שמוטבע על כרטיס הסים עצמו (הידוע בכינויו ICCID) ומבקשים מה המספר טלפון המקושר לאותו ICCID.

זה מידע "וירטואלי" שיושב בשרתים של המפעיל, ולכן אין דרך אחרת לקבל אותו אלא דרך המפעיל (למשל שיחה למערכת אוטומטית כמו שצוין למעלה, או שיחה למוקד אנושי / צ'אט / מייל וכו')

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...