Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעה שהציעו לי בבאדגט על יונדאי i30

CAPOBOSS
שימו לב! השרשור הזה בן 1565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האוטו עבר 110 אלף קילומטר

יד 0 ליסינג נהג פרטי

צבע כסף

האוטו נקי מבחינת שילדה והם הראו לי את ההיסטוריה היא נראת טוב

לא נראה שעבר תאונות וכדומה בנוסף הציעו לי 3 שנים אחריות

שיטת הפרימיום שלהם וכמובן אם חס חלילה הולך חלק במסגרת האחריות היא ללא תשלום ורכב חלופי ב60,500

אני אצטרף בהמשך את האחריות המפורטת בדיוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לקחת את האוטו לבדיקה בעצמך או שאתה מסתמך על הבדיקה הפיקטיבית שהוצגה לך במגרש?

אל תסתמך על הבדיקה של המגרש.

אני אקח אם אני יהיה סגור על הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. ליסינג נהג פרטי - מה זה אומר? קח בחשבון שזה בד"כ מילים יפות של סוכני מכירות שאין להם כיסוי. אלא אם הוצג לך איזשהו מסמך - תתייחס לרכב כיוצא ליסינג לכל דבר ועניין. 17 נהגים שונים נהגו על הרכב, והתייחסו אליו בהתאם. לכן אל תתן לפרט הזה שום שממעות. פשוט תבדוק את הרכב ומצבו בבדיקה מטעמך.

ב. איזה שנה הרכב? מה המחירון שלו בשיכלול כל הנתונים? כולל הק"מ הדי גבוה, ומקוריות ליסינג.

ג. שים לב שהאחריות מלאה "חורים", ממש לא הכל מכוסה בה, מוגבלת ל 25 אלף ק"מ (שזה בערך שנה וחצי בנסועה ממוצעת) ועוד ועוד. ובסה"כ זה הגיוני, אי אפשר לתת אחריות מלאה לרכב שעבר 110 אלף ק"מ.

מצד שני עדיין יש ייתרון לקבל איזשהי אחריות למכלולים העיקריים.

בכל מקרה זה לא שכל תקלה אפשרית מכוסה באחריות, קח בחשבון.

כמה ק"מ אתה מתכוון לנסוע בשנה? אם מעט אז אין בעיה - הקילומטרז' ייתאזן עם הזמן.

כמה זמן מתכוון להחזיק את הרכב?

ראית את הרכב? נראה שמור? נסעת עליו, אפילו סיבוב קצר? המחיר הגיוני, בשיכלול על הפרטים?

עריכה אחרונה על ידי rolling_stony
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. ליסינג נהג פרטי - מה זה אומר? קח בחשבון שזה בד"כ מילים יפות של סוכני מכירות שאין להם כיסוי. אלא אם הוצג לך איזשהו מסמך - תתייחס לרכב כיוצא ליסינג לכל דבר ועניין. 17 נהגים שונים נהגו על הרכב, והתייחסו אליו בהתאם. לכן אל תתן לפרט הזה שום שממעות. פשוט תבדוק את הרכב ומצבו בבדיקה מטעמך.

ב. איזה שנה הרכב? מה המחירון שלו בשיכלול כל הנתונים? כולל הק"מ הדי גבוה, ומקוריות ליסינג.

ג. שים לב שהאחריות מלאה "חורים", ממש לא הכל מכוסה בה, מוגבלת ל 25 אלף ק"מ (שזה בערך שנה וחצי בנסועה ממוצעת) ועוד ועוד. ובסה"כ זה הגיוני, אי אפשר לתת אחריות מלאה לרכב שעבר 110 אלף ק"מ.

מצד שני עדיין יש ייתרון לקבל איזשהי אחריות למכלולים העיקריים.

בכל מקרה זה לא שכל תקלה אפשרית מכוסה באחריות, קח בחשבון.

כמה ק"מ אתה מתכוון לנסוע בשנה? אם מעט אז אין בעיה - הקילומטרז' ייתאזן עם הזמן.

כמה זמן מתכוון להחזיק את הרכב?

ראית את הרכב? נראה שמור? נסעת עליו, אפילו סיבוב קצר? המחיר הגיוני, בשיכלול על הפרטים?

שנתון הרכב 2016 לא זוכר מתי תאריך העלייה לכביש

מחירון 71 לטענתו אחר שיכלול הרבה פחות 59 אלף.

הרכב נראה ממש טוב למעט שיפשוף במראה בצד הנהג.

אני בעיקר ינסע בערך כל שבועיים שלושה נסיעה מהדרום לצפון ובחזרה או לעבודה כ10 קילומטר במקרה ואני אהיה חייב לנסוע לעבודה אם לא אז באוטובוס. אז אפשר להגיד די מצומצם. לגבי האחריות ירדתי מזה לא שווה אחרי שישבתי בבית וקראתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

110 אלף קילומטר לרכב בן 3/4 שנים??

זה הגיוני שנהג אחד יעשה ק"מ כזה?

האמת שכן. אחד שדוגמא גר בדרום עובד במרכז. ואולי ההפך אחד שגר בצפון ועובד במרכז אם תרצה 87 קילומטר ליום

עריכה אחרונה על ידי CAPOBOSS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שהI30 מהשנה הזו מצוידת בגיר רובוטי כפול מצמדים. תראה שהאוטו לא חובט או רועד במהירויות נמוכות - יכול להעיד על בלאי בקלאצ'ים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שכן. אחד שדוגמא גר בדרום עובד במרכז. ואולי ההפך אחד שגר בצפון ועובד במרכז אם תרצה 87 קילומטר ליום

אחד שגר בדרום ועובד במרכז יעשה לפחות 200 ק"מ ביום (הלוך וחזור), עם 22 ימי עבודה בחודש ונסיעות אישיות, יגיע ל-5000 ק"מ בחודש שהם 60 אלף ק"מ בשנה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קילומטרג מטורף. אנסו את הרכב הזה. חפש אחת עם קמ שפוי יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קילומטרג מטורף. אנסו את הרכב הזה. חפש אחת עם קמ שפוי יותר.

תשמע 87 קילומטר ליום זה לא הרבה. אבל מה שכן יכול לשחק תפקיד זה הקילומטרים יהיה אפשר להשיג בהרבה פחות אולי באזור ה50/3 אלף שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שהI30 מהשנה הזו מצוידת בגיר רובוטי כפול מצמדים. תראה שהאוטו לא חובט או רועד במהירויות נמוכות - יכול להעיד על בלאי בקלאצ'ים.

אני אבדוק את הנושא ! תודה למרות שיש לו גיר פלניטרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם כן מדובר באיזה עודף שנשאר להם במחסן , כמעט בטוח שזה גיר רובוטי ולא פלנטרי (שתיהם אוטומטי).

כמה הילוכים יש לרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...