Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעה שהציעו לי בבאדגט על יונדאי i30

CAPOBOSS
שימו לב! השרשור הזה בן 1584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא, אין לי גיר רובוטי בספורטאז'.

לא הגבת להמלצה שלי על קיה פורטה.

אתה חייב להבין שרכישת רכב ליסינג עם 110000 קמ הינה רכישה עם סיכון.

אין לך מושג איך נהגו או טיפלו ברכב.

הרי שימוש בחלקים זולים בטיפולים לא תורמים לאמינות הרכב אצלך.

עם 96 אלף קילומטר ולא 110 אלף היא לא הייתה בסוף רלוונטית.

לגבי הקיה פורטה לא לטעמי לכן לא רלוונטי .בכל אופן בהקשר ליונדאי ולגיר הרובוטי אם היה תקלות כמו בסקודה וכדומה כבר הייתה תביעה יצוגית אפשר להגיד כיום שיונדאי זה הרכב הכי נמכר בארץ כמעט

עריכה אחרונה על ידי CAPOBOSS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין ספק שהגיר הרובוטי ביונדאי/קיה יותר אמין מהDSG בקונצרן וואג, אבל אתה צריך להבין את המכניקה של גיר רובוטי לעומת פלנטרי, ברובוטי יש קלאצ'ים בדיוק כמו בגיר ידני ומדובר ברכיב מתכלה, במוקדם או במאוחר הוא יצטרך החלפה וההחלפה מאוד יקרה לגירים כאלה.

לגבי נושא העליה/ירידה בשנתון - מה מפריע לך לרדת בשנתון? לדעתי זה מחסום פסיכולוגי מיותר - הרי הרכב הוא אותו רכב, ואם דגם זהה משנת 2013 נסע 50 אלף ק"מ לעומת דגם זהה מ2016 שנסע 110 אלף ק"מ, הייתי רוכש את הישן יותר ללא ספק! מדובר באותו הרכב, שנסע פחות ואולי עמד בשמש יותר - ביג דיל, העלות הכוללת תהיה נמוכה יותר והתמורה תהיה זהה ואף טובה יותר, שחרר אותך משנתון ותחפש דגם שקורץ לך עם ק"מ נמוך לפה ולשם, ניסן מיקרה 2015 לא תרגיש לך חדשה יותר מיונדאי I30 2013, מבטיח לך.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מבטיח לך שק"מ נמוך ייתן לו רכב שמור יותר?

יש סיכוי שרכב כזה נסע יותר בעיר והבלאי שלו גדול יותר (לא בהכרח המצב כמובן, אבל מצב אפשרי).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהגיר הרובוטי ביונדאי/קיה יותר אמין מהDSG בקונצרן וואג, אבל אתה צריך להבין את המכניקה של גיר רובוטי לעומת פלנטרי, ברובוטי יש קלאצ'ים בדיוק כמו בגיר ידני ומדובר ברכיב מתכלה, במוקדם או במאוחר הוא יצטרך החלפה וההחלפה מאוד יקרה לגירים כאלה.

לגבי נושא העליה/ירידה בשנתון - מה מפריע לך לרדת בשנתון? לדעתי זה מחסום פסיכולוגי מיותר - הרי הרכב הוא אותו רכב, ואם דגם זהה משנת 2013 נסע 50 אלף ק"מ לעומת דגם זהה מ2016 שנסע 110 אלף ק"מ, הייתי רוכש את הישן יותר ללא ספק! מדובר באותו הרכב, שנסע פחות ואולי עמד בשמש יותר - ביג דיל, העלות הכוללת תהיה נמוכה יותר והתמורה תהיה זהה ואף טובה יותר, שחרר אותך משנתון ותחפש דגם שקורץ לך עם ק"מ נמוך לפה ולשם, ניסן מיקרה 2015 לא תרגיש לך חדשה יותר מיונדאי I30 2013, מבטיח לך.

גם אם אני יורד שנתון עדיין יש גיר רובוטי תראה לכל רכב יש מחלה אחרת אז לא נקנה רכבים? כשיגיע להחליף נחליף גם הקלאצים החדשים והמעודכנים הרבה יותר עמידים ויכולים להחזיק שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מבטיח לך שק"מ נמוך ייתן לו רכב שמור יותר?

יש סיכוי שרכב כזה נסע יותר בעיר והבלאי שלו גדול יותר (לא בהכרח המצב כמובן, אבל מצב אפשרי).

גם נכון ועד כמה שידוע לי אני אצטרך לרדת לשנת 2013/2014 וגם לפי מה שקראתי בפורומים בחול המצב בכלל לא דומה למה שקרה עם הגיר הרובוטי של החברות האחרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע,אתה בשכנוע עצמי חזק חזק, לא נותר אלא להגיד לך בהצלחה ושתהנה מהרכב.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם נכון ועד כמה שידוע לי אני אצטרך לרדת לשנת 2013/2014 וגם לפי מה שקראתי בפורומים בחול המצב בכלל לא דומה למה שקרה עם הגיר הרובוטי של החברות האחרות

מצד שני 2013-2014 מוציא אותך לגמרי מהסיפור של גיר רובוטי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סתם מייסר את עצמך יש עוד חברות ליסינג, יש מוכרים פרטיים לא חייב להיות נעול דווקא על הרכב הזה ספציפי אפשר לחפש את אותו הרכב בחברות שונות ויכול מאוד להיות שתמצא רכב עם נתונים טובים יותר הi30 אחלה אוטו ובשנת 2016 היה עם גיר אוטומט רגיל ,יש עוד לא מעט רכבים טובים שהם לא i30 שיתנו לך תמורה טובה יותר למחיר אתה צריך לפתוח את הראש קצת .

אני אישית ממליץ לך לפתוח פוסט חדש עם הדרישות שלך מהרכב ותקציב ואז תתחיל את החיפוש בצורה מסודרת.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סתם מייסר את עצמך יש עוד חברות ליסינג, יש מוכרים פרטיים לא חייב להיות נעול דווקא על הרכב הזה ספציפי אפשר לחפש את אותו הרכב בחברות שונות ויכול מאוד להיות שתמצא רכב עם נתונים טובים יותר הi30 אחלה אוטו ובשנת 2016 היה עם גיר אוטומט רגיל ,יש עוד לא מעט רכבים טובים שהם לא i30 שיתנו לך תמורה טובה יותר למחיר אתה צריך לפתוח את הראש קצת .

אני אישית ממליץ לך לפתוח פוסט חדש עם הדרישות שלך מהרכב ותקציב ואז תתחיל את החיפוש בצורה מסודרת.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

אז למה כולם פה טוענים שהוא עם גיר רובוטי? אם אתה אומר שהוא אוטומטי? בוא ננסה לפתוח נראה מה יציעו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע בוודאות ששנים 2015-2016 שווק עם גיר רובוטי. אחרי זה הגיע הדגם החדש שם אני כבר לא יודע איזה גיר שמו

לכן עדיף אם כבר לרדת ל2013-2014 100% גיר אוטומט 6 הילוכים אמין [emoji108][emoji108][emoji108]

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע בוודאות ששנים 2015-2016 שווק עם גיר רובוטי. אחרי זה הגיע הדגם החדש שם אני כבר לא יודע איזה גיר שמו

לכן עדיף אם כבר לרדת ל2013-2014 100% גיר אוטומט 6 הילוכים אמין [emoji108][emoji108][emoji108]

עולים כמו 2016 נגיד מצאתי אחד 2013 רוצים 48 נגיד הורדה ל40 אוטו עשה 96 אלף קילומטר יד 2 שתי הידיים פרטיות לעומת 2016 יד 0 ליסינג 96 אלף קילומטר 55 אלף מבין את ההבדל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל פה אני שם דגש על ההבדל בתיבת הילוכים. ב2014 אוטומטית והחל מ 2015-2017 רובוטית כפולת מצמד. תבדוק למי יותר התחברת מבחינת הנסיעה מי מתנהג יותר טוב וככה תדע בוודאות על מה ללכת על האוטומטית או על הרובוטית. ככה לא תשבור יותר את הראש לגבי הגיר כי הכי חשוב שתתחבר לגיר שיהיה לטעמך בסופו של דבר הרכב ישמש אותך ל3 שנים הקרובות לא ככה?

הגיר הרובוטי ביונדאי אותו גיר כמו ב קיה סיד (מ2013-היום)

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל פה אני שם דגש על ההבדל בתיבת הילוכים. ב2014 אוטומטית והחל מ 2015-2017 רובוטית כפולת מצמד. תבדוק למי יותר התחברת מבחינת הנסיעה מי מתנהג יותר טוב וככה תדע בוודאות על מה ללכת על האוטומטית או על הרובוטית. ככה לא תשבור יותר את הראש לגבי הגיר כי הכי חשוב שתתחבר לגיר שיהיה לטעמך בסופו של דבר הרכב ישמש אותך ל3 שנים הקרובות לא ככה?

הגיר הרובוטי ביונדאי אותו גיר כמו ב קיה סיד (מ2013-היום)

לא נהגתי בגיר רובוטי ואין לי כל כך הרבה וותק נהיגה אני כמעט ולא משתמש ברכב אבל לאור המצב צריך רכב תינוק וכולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...