Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם בחורף אפשרי להעביר מטלית מיקרופייבר עם QD אחרי הגשם? או מזיק?

שימו לב! השרשור הזה בן 1588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברור לי שבקיץ שיש אבק חולי זה יעשה סוורלים ועדיף שלא רבל נגיד ימים כמו היום

האםמבסוף היום במקרה שהאוטו עובר לחנייה מקורה אחרי שספג גשמים הגיוני יהיה להעביר מטלית וריחוק דיטלייר ?

הרעב עבר פוליש תלת שכבתי לפני חודש וומיושם עליו אוטם צבע.

אני אגרום נזק ?

לא סובל את התקופה של הגשמים שאתה צריך לתהבאס ששטפת לפני ישלושה יימים !

מה אתם עושים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורף יש יותר חולות על הרכב מאשר בקיץ. כמובן שעדיך לא לעשות את זה.

אני עושה משהו מעט הזוי שהרכב ממש מלוכלך בחורף (כי אין לי צינור זמין) עד כדי מצב שלא רואים כלום דרך החלונות.

לפני גשם כבד יורד במהירות לרכב עם דלי מים וסבון במינון גבוה,, מעביר מעדינות מעל הרכב -ומחכה לגשם.

זה לא יוצא ממש נקי, אך זה עדיף מרכב מטונף. (אך גם זה מתכון לסווירלים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורף יש יותר חולות על הרכב מאשר בקיץ. כמובן שעדיך לא לעשות את זה.

אני עושה משהו מעט הזוי שהרכב ממש מלוכלך בחורף (כי אין לי צינור זמין) עד כדי מצב שלא רואים כלום דרך החלונות.

לפני גשם כבד יורד במהירות לרכב עם דלי מים וסבון במינון גבוה,, מעביר מעדינות מעל הרכב -ומחכה לגשם.

זה לא יוצא ממש נקי, אך זה עדיף מרכב מטונף. (אך גם זה מתכון לסווירלים)[/QUOT

למה יש בחורף יותר חולות ? זה לא נכון,בקיץ אחרי שהרכב עומד בחוץ שעתיים הוא ישר מתמלא שכבת אבק קלילה

בימין קרים אלו האוטו עומד בחוץ ובקושי מתלכלך זה לא מדוייק להגיד את זה ולכן שאלתי את השאלה

אגב גם לאחר הגשם האוטו נראה די נקי כי היה גשם לא מלוכלך מה שכן נשארו קצת סמני מים ואותם אני מתלבט אם להוריד עם קוויק דיטלייר ומטלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיץ יבש, אז אתה רואה את האבק. בחורף אתה רואה מים על הרכב וחושב שזה מי עדן שיורדים מהשמים? יש מספיק חול באוויר שיורד עם הגשם על הרכב. וזה עוד בלי לציין את כל הג'יפה והבוץ שעף על הרכב בזמן נסיעה. אחרי הגשם הרכב נראה נקי - במבט זריז. חכה שהמים יתייבשו ואז תראה עד כמה הוא (לא) נקי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורף יש ים חול שיורד עם הגשם, הרכב שלי לבן, גשם אחד והוא חוזר דלמטי שזה מזעזע.

ככה או ככה לא הייתי ממליץ בכלל על לגעת בצבע אחרי גשם או לפני גשם, אלא אם מדובר בשטיפה רצינית והכנה לחורף.

מי שממש חשוב לו שלא יהיו סווירלים זה דיי מיותר למרוח משהו לפני הגשם כדי שהגשם "יוריד" אותו...

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...