Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנשא אופניים ל-SUV?

Jack457
שימו לב! השרשור הזה בן 1589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה, שהמנשאים הנתלים שאני מכיר נשענים לפחות חלקית על השמשה האחורית, והיות שנוסעים בשטח והעסק קופץ, אני בחשש מתמיד שהשמשה תתרסק או תידחף פנימה. די ברור שהיא לא נוצרה כדי לשאת לחצים כאלה. כרגע אני עם הצהוב הסטנדרטי, אבל הבעיה הזו משותפת לכל המנשאים הנתלים שראיתי.

למשל כאן

אני מוכן להשקיע במנשא אחורי, אבל לא בנגרר, וגם על הגג לא בא לי טוב. אין לי וו גרירה/תפוח.

כל המלצה תתקבל בתודה.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה רכב מדובר?

תבדוק מנשאים של חברת peruzzo, יש להם מבחר גדול של מנשאים שלא נשענים על השמשה: http://www.peruzzosrl.com/en/bike-carrier/rear-mounted/

תבדוק לדוגמה את דגם pure instinct או Padova, יש שם תמונות של המנשאים מותקנים על ספורטאז' והם לא נשענים על השמשה.

לא יודע כמה הם עולים או היכן נמכרים בארץ...

מבחינת מנשאים אחוריים האופציה הכי טובה היא מנשא וו גרירה, אבל זאת אופציה יקרה, עד כמה שידוע לי התקנת וו+רישוי עולה כ3000 והמנשא הכי פשוט יעלה עוד כ600.

עוד אופציה היא להכניס לרכב אבל צריך דרך לאבטח את האופניים, אתה לא רוצה ש15 קילו של חלקים חדים יעופו עליך במקרה של תאונה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

יש לי SARIS שהשתמשתי על רכב קומפקטי.

כיום על סקודה קודיאק עם דלת חשמל היתה בעיה לחבר אותו ולכן קניתי מנשא של TREEFROG שמתחבר עם ואקום לגג

ההתקנה לוקחת כמה דקות.

הבעיה היא שאין נעילה ולכן גם כאשר מגיעים לאזור הרכיבה צריך לפרק ולהכניס לרכב אבל היתרון ששאר הזמן אין מתקן קבוע על הגג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פתרון אחד טוב, שהוא מנשא על וו גרירה. אח"כ יש פשרות שונות ומשונות.

זה הפתרון שבחרתי לבסוף. מנשא מאוד, מאוד טוב ונוח.

היה לי מנשא ישן יותר של Thule שקניתי מ"הצב" בו השתמשתי שנתיים, עד שמכרתי וקניתי את המנשא שלעיל דרך איביי. הם מטפלים בכל הליך הייבוא, החבילה מגיעה אליך הביתה. יצא לי משהו כמו 3.5K כולל הכל במקום בערך 5.5K שרוצים על המנשא הזה בארץ!

חבר פורום נוסף קנה באותה שיטה בדיוק.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה רבה רבה לכולם על התשובות המפורטות והעזרה!

באמת הלכתי על המנשא הנתלה של SARIS שהרצועות שלו ארוכות מספיק כך שהמנשא יושב כולו על החלק המתכתי של הדלת ולא על החלון. זה לא פיתרון אולטימטיבי אבל גם הרכב הנוכחי לא ישאר רכב האופניים העיקרי להרבה זמן (כרגע רנו קולאוס). עלה 950 משומש. המנשא הבא יהיה כנראה פרוזו אבל קודם צריך להחליט על רכב...

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...