Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלו הנהגים המסוכנים ששברו את שיאי המהירות ב-2019

damnt
שימו לב! השרשור הזה בן 1589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואם נמשיך את דברי שלייקעס, נראה שהגבלת המהירות בכבישים רבים נובעת מסיבות היסטוריות, אבל ענייניות: מרבית הכבישים ה"מהירים" בארץ החלו את דרכם בעבר הרחוק ועברו שדרוגים הדרגתיים, אבל אילוצים שנובעים מהמבנה המקורי (נניח בניה בסביבה שמונעת קביעת רוחב נתיב או שוליים או עקומות מתאימות) מגבילים את היכולת להתאימם למהירות של רכב מודרני.
ולפני שאתה ממשיך לדקלם מנטרות, תסביר איך כביש 6, כביש 9, כביש 2, כביש איילון וכביש 22 (לא כולל פקקים) לא מתאימים למהירות של רכב מודרני.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחפשית את הגרוש מתחת לפנס.

עבירות מהירות זה סקסי בכותרות אבל איפה עבירות עקיפה על קו לבן?

זאת עבירה מסוכנת.

במקום זה צדים נהגים שנוסעים מהר בקו ישר...

בטח שזה סקסי בכותרת. בשביל לאכוף עבירות מהירות, שגם מכניסות לא מעט כסף, לא צריך הרבה. לפזר קצת מצלמות, לשים איזו ניידת בשוליים עם אקדח, וזה עובד יופי. עכשיו אם נהפוך את המהירות לגורם העיקרי לתאונות הדרכים, גם נוציא את המשטרה טוב כי זה בדיוק מה שהם אוכפים יותר מהשאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביחס לכמות הדוחות לא נראה שנתפסו הרבה נהגים במהירות מעל 200 קמ"ש .

מעניין מתי תפסו את האדם בכביש 60 ובאיזה קטע . ( לפני או אחרי שנהרג אדם שהתעופף עם מכוניתו לנחל בלפוריה )

אחרי. הקטע בכביש הזה שמהירות גבוהה היכולת לשלוט על הרכב בגלל מצב הכביש מאוד קשה.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב , מי שמעוניין לראות איך נראים 200 קמ"ש ויותר בעליה מוזמן לכבישי הגלבוע בשבתות בין השעות חמש לשמונה בבוקר . בזמן שכלב מאולף ( רוכב בימין הדרך ) כמוני מבצע אימון בוקר על אופניים . באותן שעות ניתן גם לראות בכביש בית אורן ( לא מאתיים אבל מהירות " מכובדת " ) .

איפה יש ישורת מספיק ארוכה בגלבוע שאפשר להגיע שם ל200+ ועוד בעליה? :conf:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי. הקטע בכביש הזה שמהירות גבוהה היכולת לשלוט על הרכב בגלל מצב הכביש מאוד קשה.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

הייתה לי תחושת בטן שאחרי .כביש 60 בין צומת תל עדשים לעפולה הוא גלי ונסיעה במהירות של מעל מאתיים תגרום לאיבוד אחיזה . נכון שהשמיכה של המשטרה היא קצרה אבל היא מעדיפה לאכוף באמצע היום על כביש 65 ( העוקף של עפולה ) במקום להשקיע מאמץ קילומטר מזרחה ולמנוע מנהגים ביום שישי להפוך לטייסים בלי כנפיים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה יש ישורת מספיק ארוכה בגלבוע שאפשר להגיע שם ל200+ ועוד בעליה? :conf:

כאשר נוסעים מצומת שדי תרומות מערבה עד מלכישוע ( לא זוכר את מספר הכביש ) לניסאן gtr אין בעיה וגם לפורשה ( לא שולט בדגמים שלהם ) . לא צריך ממש כביש ישר.

להערכתי האישית , הרבה יותר קל לנהוג מהר בעליה מאשר בירידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד יש צד שני, רוכבי האופניים בכבישים האלה הם סכנה של ממש - לא פעם נוהגים במקבץ שחצי מהם על הנתיב הנגדי בתחושת ״הכביש של אמא שלי״ גם לפני פניות עיוורות וקרה לי לא פעם שאחרי פניה עיוורת ב30-40 קמ״ש נאלצתי לבצע בלימת חירום כי ממולי זינקו רוכבי אופניים בנתיב לא שלהם.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוכבי אופניים פעמים רבות נוהגים בשורה, לרוחב הכביש, ופעמים רבות במכוון על מנת להפריע למכוניות, תוך כדי סימני ידיים וקללות. התנהגות מגעילה, כולם שם בשביל התחביב שלהם, רק שנהגים עוברים את הקטע וחולפים הלאה, לא עושים דווקא.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים אם מה שנכתב בקשר לרוכבי האופניים הם גרועים באותה מידה כמו הנהגים שחוצים את קו ההפרדה ( בלי קשר , ספורט האופניים בארץ הוא ביצה ושלא יסנוור אתכם הכסף של מר אדאמס ) .

עדיין כאשר נוהגים במהירות גבוהה בכבישים ללא מרווחי בטיחות ( כמו בית אורן או גרועים יותר כמו חמת גדר מבוא חמה ) יש סכנה למשתמשי דרך נוספים שכביכול לא אמורים להיות שם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם נמשיך את דברי שלייקעס, נראה שהגבלת המהירות בכבישים רבים נובעת מסיבות היסטוריות, אבל ענייניות: מרבית הכבישים ה"מהירים" בארץ החלו את דרכם בעבר הרחוק ועברו שדרוגים הדרגתיים, אבל אילוצים שנובעים מהמבנה המקורי (נניח בניה בסביבה שמונעת קביעת רוחב נתיב או שוליים או עקומות מתאימות) מגבילים את היכולת להתאימם למהירות של רכב מודרני.

לא, לא. אם נמשיך את דברי שלייקעס נראה שהתכנון, ששם לו למטרה לאפשר לרכב בעל היכולות הדינמיות הנמוכות ביותר, לנסוע במהירות המותרת+10 קמ"ש, הוא שלא מאפשר התאמה למהירויות מודרניות. לא למכוניות. המכוניות המודרניות מתמודדות יופי עם מהירויות של פי 1.5 מהמהירות המותרת (אני לא אקצין ואומר פי 2 כמו שלייקעס, למרות שאני לא שולל).

לכן, כמו שרומן אמר, הבעיה במהירויות המותרות היא קביעת רף ארכאית של היכולות הדינמיות של מה שנוסע על הכביש.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוכבי אופניים פעמים רבות נוהגים בשורה, לרוחב הכביש, ופעמים רבות במכוון על מנת להפריע למכוניות, תוך כדי סימני ידיים וקללות. התנהגות מגעילה, כולם שם בשביל התחביב שלהם, רק שנהגים עוברים את הקטע וחולפים הלאה, לא עושים דווקא.

נקודה מעצבנת מאוד.

הם כל כך בטוחים שהכביש שייך להם בסופ"שים, שהם שוכחים שמדובר בכביש בסופו של דבר. כל תנועות הידיים, הקללות, הצעקות ושאר פירות וירקות מהצד שלהם ממש מביאים עצבים.

כי לרכב על האופניים בעלייה במהירות 5-7 קמ"ש ולתקוע כביש שלם למשך רבע שעה זה הגיוני מבחינתם.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה תחביב, זה אין, ירוק, בריא ומאד אופנתי. ונהגי המכוניות עבריינים פויה. זה בערך הראש. בפועל הם ברובם המכריע מתנהגים כאילו הכביש שלהם בצדקנות מגעילה, תוך שהם מסכנים את עצמם ואת התנועה. הרי דובר כאן על הפרשי מהירות, לא?

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה תחביב, זה אין, ירוק, בריא ומאד אופנתי. ונהגי המכוניות עבריינים פויה.Sent from my SM-A530F using Tapatalk

אתה לא יודע כמה צחקתי כשעצרתי איזה פעם בתחנת דלק שהיה מוצפת (ואני באמת לא מגזים) ברוכבי אופני כביש מהזן הטייצי ביותר (שהטייץ מגיע גם בצבעים זרחניים ונועלים נעליי רכיבה מיוחדת או משהו) וכל פעם שאחד מהם הלך הביתה, הוא העמיס את האופניים שלו על איזה קרוסאובר מגודל עם יחס הספק/צריכת-דלק הכי גרוע שאפשר לקנות פחות או יותר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה תחביב, זה אין, ירוק, בריא ומאד אופנתי. ונהגי המכוניות עבריינים פויה. זה בערך הראש.

וואי וואי, אל תצלבו אותי.

אבל כול עוד לא בנו להם תשתית, אז כן, זה הראש וזה בסדר לדעתי.

מעדיף תחביב בריא וירוק על לא ירוק.

ההתנהגות של רוכבי האופניים באה יד ביד עם התנהגות הנהגים. שניהם חולירות.

בחלק מארצות אירופה מסתדרים ונוהגים לאט לאט עד שניתן לעקוף את רוכב האופניים, בלי עצבים, בלי קללות, אף אחד לא עושה לשני דווקא - בישראל זה לא עובד משום מה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...