Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 24K עבור זוג+1 (בן 6)

Moore
שימו לב! השרשור הזה בן 1570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בחודשיים האחרונים אני נמצא בחיפושים וסריקות אחר רכב שיוכל לשמש זוג צעירים עם ילד בן 6. בינתיים רק אני אנהג.

רוב הנסיעות יהיו בתוך העיר (קניות, לשים את הילד בבית ספר...) ונסיעה לעבודה במרחק של כ-22 ק"מ (הלוך וחזור אז זה כ-44 ק"מ סה"כ)

הרכב הקודם היה סוזוקי אלטו שהרגיש לי קטן אבל גם היה לי בתור רכב ראשון, אז לא היו הרבה תלונות. היה חסכוני מאוד בדלק.

אני משוטט הרבה בפורומים ומחפש עצות וטיפים מאנשים ומכל זה יצא לי סלט שמבלבל מאוד.

בהתחלה חשבתי על יונדאי i20 ואמרו לי שתהיה לי קטנה - ירדתי ממנה

בהמשך חשבתי על יונדאי i25 אחרי שיצא לי לנסוע על אחת כזו כחצי שעה - ירדתי ממנה בגלל השורה הבאה:

מישהו אחר המליץ לי להתרחק ממכוניות קוריאניות בטענה שהן מתקלקלות המון. המליץ לי ללכת על "טויוטה", "הונדה" ו-"מאזדה"

מישהו אחר אמר לי "עזוב אותך, הכל מתקלקל. אנשים לא מבינים. רק אל תקנה אוטו ישן, בסוף תתחרט."

בקיצור, עשו לי סלט.

אז מה אני מחפש:

בטיחותי (עבר בשלום מבחני ריסוק ויש לו מספיק כריות אויר)

חסכוני בדלק (אולי בגלל הנסיעות הקצרות זה לא כזה קריטי?)

מנוע 1.4/1.6

שנת 2010 ומעלה (אנחנו כבר ב-2020 וחושש שהרכב יהיה ישן?)

שיהיה זול מבחינת טיפולים, חלקים וביטוחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי בודק מיצובישי ספייס סטאר, לנו י ילד בן 4.5 ויש מספיק מקום מאחור גם עם מושב בטיחות.

היא חיסכונית לא פחות מהאלטו אבל חזקה ומאובזרת יותר, בטיחות טובה לאותם שנים.

מוזמן לקרוא את הסיכום שלי:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?676431-מיצובישי-ספייס-סטאר-2014-סיכום-5-שנים

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני אוהב את הסטיגמות האלו: "מישהו אחר המליץ לי להתרחק ממכוניות קוריאניות בטענה שהן מתקלקלות המון. המליץ לי ללכת על "טויוטה", "הונדה" ו-"מאזדה"".

אפשר לחשוב שכל הדגמים של טויוטה, מאזדה והונדה אמינים ושאין להם בכלל תקלות.

אני חושב שהספייס סטאר שיוליאן הציע לך היא אופציה לא רעה, אם לא מפריע לך נפח המנוע שלה.

לגביי i20 - תלך ותבדוק בעצמך, אל תסתמך על מה שאמרו לך בעניין של הגודל. גודל זה עניין אישי.

אתה יכול לבדוק גם דברים כמו קיה ריו, יש בינה לבין ה-i20 הרבה במשותף.

לגביי צריכת הדלק - כן הייתי מנסה לחפש משהו סביר בצריכת הדלק, אבל לא הייתי שם את זה בעדיפות מאוד גבוהה, אלא מקבל את זה כבונוס. נראה שהנסועה השנתית שלך תהיה כ-10 אלף ק"מ, כך שרכב חסכוני הוא לא הדבר הכי קריטי ולעומת רכב לא חסכוני, יתבטא בכ-2000₪ בשנה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם ב 24000 שח יכנס רכב עם כל הדרישות שלך..

אין בעיה למצוא משפחתית כמו מאזדה ,טויוטה והונדה אבל,הן יהיו ישנות יותר בהשוואה לרכב אחר מה שיכול להגדיל הוצאות תחזוקה.

אם לא מוכנים טיפה להתפשר עם עניין הבטיחות אז יונדאי i30 או i30cw משנתונים 2009-10 תיכנס ואם מוכנים להתפשר,אז סוזוקי sx4 סדאן רכב אמין מספיק לפחות מהיכרות של שני חברים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...