Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החורף מתקרב, איך אתם מחממים את הבית?

yoni_yoni
שימו לב! השרשור הזה בן 1573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גרים בבית שכור, 2 מפלסים, מפלס אחד ללא צורך בחימום והשני כן.

יש בבית חימום תת ריצפתי חשמלי אבל למיטב ידיעתי הוא צורך המון המון חשמל, תקנו אותי אם אני טועה?

כרגע יש ראדיטואר אחד שלרוב נמצא בחדר של התינוק, בנוסף לחדר של התינוק יש סלון ואת חדר השינה שלנו שעד עכשיו לא חיממנו.

כל הבית עם מזגנים אבל פחות אוהבים את החימום שלהם.

איך מומלץ לחמם? כמובן שיהיה גם כמה שיותר חסכוני וכמה שיותר אפקטיבי.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להשתמש בחימום תת רצפתי כשהוא קיים זה פשע...

זה אחד הדברים היותר טובים שעשינו אצלנו. זה יקר נכון, אבל זה 3 חודשים בשנה בערך וזה תענוג כל פעם שאתה נכנס לבית.

אין דרך יותר נעימה או אפקטיבית מזה לחמם את הבית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן תלוי איפה אתם גרים וכמה שעות חימום דורש כל חדר.

אישית משתמש במזגנים, החימום הזול ביותר ויתרונות חשובים הם בטיחות ואפשרות התאמה לצרכים בכל חדר.

אים בעיה לתלות חיתול רטוב כדי ללחלח את האויר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוכל הרבה שעועית בצהריים

חימום תת רצפתי זה מדהים, אבל יקר יותר בהחלט

אין הרבה מנוס משימוש במזגן לדעתי אם הפן הכלכלי פה משמעותי. שם על 25 מעלות חימום ונעים לי כל הזמן.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...