Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קודי שגיאות שנצורו, פולקסווגן גולף 2004 1.6

eden3454
שימו לב! השרשור הזה בן 1596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

A7C6C4E8-2050-413D-9E17-626156CB2A92.jpg

לכל חברי הקבוצה בוקר אור ושלום רב:

לאחרונה נוצרה בעייה ברכב שלי נדלקת מנורת מנוע ויחד

עם זאת יש שני קודים שונים של תקלות אציין ואומר לאחרונה הרכב

מגמגם וכשאני לוחץ על דוושת הגז יש רעידות כאלה מוזרות תוך כדי נסיעה ואז הרכב בקושי מאיץ

לאחר שהוא מגיע למהירות 30-40 קמ״ש ואז מתאזן,בבוקר הוא מגמגם קצת עם נפילות טורים

ובנוסף לכך כשאני לוחץ קיק אני שומע רעש של אוויר חזק.

אשמח על מוסך אמין שיאתר את התקלות הללו וכמה יעלה כל הנזק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלב ראשוני ולו בגלל רעש משיכת האוויר ששמעת,הייתי פותח מכסה מנוע ובודק,האם כל צינורות הוואקום,המחוברים לסעפת היניקה המחוברים כמו שצריך ואינם קרועים.

צינור אחד כזה יבש/קרוע יכול להיות הגורם לבעיה.

אם כל הצינורות שלמים,צריך לגשת למכון הזרקות דלק מקצועי מומלץ כאן בפורום (ע"מ שיבצעו בדיקה מקיפה) או לחילופין אם אתה מהמרכז למוסך רון.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה אני יעשה כמו שאמרתה ועוד בעייה ששמתי לב אלייה אני מרגיש כמו בלימה חריקה קטנה כזאת בין העברת הילוכים בין שני לשלישי כאילו הגלגלים נעצרים לשבריר שנייה מרגיש משהו בגיר מכיר תבעייה או מכירים ממה זה נובע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה אני יעשה כמו שאמרתה ועוד בעייה ששמתי לב אלייה אני מרגיש כמו בלימה חריקה קטנה כזאת בין העברת הילוכים בין שני לשלישי כאילו הגלגלים נעצרים לשבריר שנייה מרגיש משהו בגיר מכיר תבעייה או מכירים ממה זה נובע?

כדאי לבדוק תחילה עצמאית (אם יש מידיד) או במוסך אם אין גובה שמן גיר וצבע שלו.

אם לא תקין,אפשר לבצע החלפה חלקית +מסנן חיצוני (ככל שקיים).

אם החלפת שמן לא עוזרת,ידרש תיקון קצת יותר עמוק- עד שיפוץ בלוק שסתומים בגיר (היו כאן שרשורים כאלו כבר) אבל,לא בטוח שהתיקון כלכלי יחסית לעלות הרכב.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...