Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בבחירת ג'פון חדש 2020

blabla12
שימו לב! השרשור הזה בן 1586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

קצת על הגדר לגבי הבחירה הנכונה, אז אשמח להכוונה לכאן או לכאן, או אולי להצעה חדשה מפתיעה.

אז על הפרק פורסטר ספורט או ניסאן אקס-טרייל דיזל 2X4 שניהם 2020.

מצד אחד פורסטר יתן קצת יכולות שטח שיהיה נחמד ואולי יבוא לידי ביטוי אבל לא MUST, והניסאן עם כנראה סחירות גבוהה יותר בעתיד עקב היותו דיזל ו- 7 מקומות.

שניהם נוחים ומרווחים, הפורסטר מקבל בקרת שיוט אדפטיבית שאין באקס, בנוסף לאנדרויד אוטו וכמובן שיש עוד כל מיני הבדלים לפה ולשם.

אשמח לשמוע דעות, פתוח לשוק יד 2 עד שנתיים-3 אחורה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהפורסטר עדיף.

יש לו יותר מערכות בטיחות, תא הנוסעים איכותי ונעים יותר, בידוד הרעשים עדיף וגם נוחות הנסיעה טובה יותר.

אם אינך זקוק ל-7 מושבים אין לך צורך אמיתי באקסטרייל ואם אתה כן צריך יש חלופות עדיפות.

הפורסטר מרגיש מוצר הרבה יותר אפוי ושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רק הסחירות קוסמת לך באקסטרייל, אז בדוק ראב4 או מאזדה cx5.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באקסטרייל השורה השלישית מיועדת לילדות קטנות או קטועי גפיים תחתונות.

קח זאת בחשבון.

אני בהתלבטות שלך ושוקל לרכוש אקסטרייל או פג'ו 3008 דיזל- כן ידוע לי שהאקסטרייל יותר גדול.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות.

יום שישי יש נסיעות מבחן בשניהם, נראה איך זה ילך.

RAV4 ומזדה מעדיף להימנע.

הייתי בסוכנות וה- 3008 הרגישה לי קטנה.

חלופות מעניינות שעוד הסתכלתי היו ה- X4, בת שנתיים-שלוש אבל בשביל לקבל איבזור בהתאם צריך לשלם הרבה מעבר לתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה3008 בכלל מוצלח,

אם אתה מעדיף להימנע ממאזדה וראב4 שעדיפים בכל היבט על האקסטרייל אז בשביל מה אתה שואל ומבקש עזרה,לך תקנה פורסטר או אקסטרייל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך הייתי גם עושה בדיקה על הספורטאז' דיזל, מרגיש חזק מאוד, עם אבזור מעולה כולל הציוד בטיחות המתקדם ותוסיף לזה את התחזוקה הנמוכה לעומת האחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה3008 בכלל מוצלח,

אם אתה מעדיף להימנע ממאזדה וראב4 שעדיפים בכל היבט על האקסטרייל אז בשביל מה אתה שואל ומבקש עזרה,לך תקנה פורסטר או אקסטרייל.

אני יודע שה- 3008 מוצלח וכנ"ל גם ה- 5008, הבעיה היא של 1.95מ' הוא מרגיש קצת צפוף ולא נוח. מה לעשות, מגבלה שלא ניתנת לשינוי :)

הולך לקנות, בגלל זה שאלתי לגביהם, וגם לגבי אופציות אחרות, שאולי אני מפספס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם אין צורך ב 7 מקומות, אז הפורסטר בהחלט עדיף.

גם מבחינת סחירות עתידית.

חבר,

7 מקומות סחיר יותר מפורסטר בשל ביקוש קשיח

טורבו דיזל סחיר יותר מפורסטר בשל חסכון בדלק.

בכללי, בתור אחד שעסק הרבה זמן במקצוע, הפוסטר לא נהנה מסחירות מאוד טובה.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...