Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחרי בדיקה של קויילים לבד , נהייתה לי בעיה ברכב

eldadtzabari
שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

לפני שבועיים בערך ראיתי סרטון לבדיקת קויילים כי הרגשתי חוסר סחיבה,בסרטון נראים להתניע 5ת את האוטו ולהוציא כל קוייל בנפרד לראות האם האוטו משתנק,מדובר במאזדה 2 14.

עכשיו ניסיתי לעשות זאת ולא ידעתי שהמחשב רכב שלי הוא עם כספת ולא ניתקי אותו אלה הוצאתי את הפילטר אוויר האוטו מונע והרמתי את הפלסטיק יחד עם המחשב רכב .מאז האוטו לא מניע להתחיל להדליק לי גם נורת מנוע וגם יש רעש מהממסר בקופסת הפיוזים .

מאז הסרט לא נגמר לקחתי אותו למכר שהוא גם מוסך וגם מתקין מערכות , בהתחלה ניסו לקחת את המחשב לתיקון לא הסתדר וזה עלה לי 1300 כבר פעמיים החליפו מחשב רכב ועדיין חסר הבעיה . לבנתיים השאירו לי את החיבור של המחשב חשוף כי הם אמרו שלא יצא להם לעשות סיבוב עם האוטו .

1. מה נראה לכם שהבעיה ?

2. האם שהם לקחו את המחשב שלי לבדיקה וזה לא צלח האם עדיין אני אמור לשלם 1300 על הבדיקה +במידה ואני ייצטרך לשלם עוד 1000 על מחשב ,לוח שעונים ,ואמבלוייזר למרות 'הם כבר החליפו ועדיין הבעיה נשארה.

3. איך אני יודע שהם שמים לי מחשב שהוא באותו שנתון ולא שנת 13 ומטה?983732126b4f513685cd76c241e8e780.jpghttp://cloud.tapatalk.com/s/5debe8714f4c0/VID-20191207-WA0000.mp4

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם איבחנו שהבעיה במחשב והבעיה לא סודרה אתה לא אמור לשלם שקל. אני מאמין שעצם זה שהרמת את כל מחשב הרכב כניראה גרמת לאיזה נתק באחת הצמות שם והבעיה כלל לא במחשב כך שגם החלפה של מחשב לא ממש תעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם ,

לפני שבועיים בערך ראיתי סרטון לבדיקת קויילים כי הרגשתי חוסר סחיבה,בסרטון נראים להתניע 5ת את האוטו ולהוציא כל קוייל בנפרד לראות האם האוטו משתנק,מדובר במאזדה 2 14.

וגם זרקתי עם הסורק תקלות קיבלתי את שגיאה הבאה WhatsApp Image 2019-12-07 at 21.09.37.jpg

עכשיו ניסיתי לעשות זאת ולא ידעתי שהמחשב רכב שלי הוא עם כספת ולא ניתקתי אותו אלה הוצאתי את הפילטר אוויר האוטו מונע והרמתי את הפלסטיק יחד עם המחשב רכב .מאז האוטו לא מניע להתחיל להדליק לי גם נורת מנוע וגם יש רעש מהממסר בקופסת הפיוזים .

מאז הסרט לא נגמר לקחתי אותו למכר שהוא גם מוסך וגם מתקין מערכות , בהתחלה ניסו לקחת את המחשב לתיקון לא הסתדר וזה עלה לי 1300 כבר פעמיים החליפו מחשב רכב ועדיין חסר הבעיה . לבנתיים השאירו לי את החיבור של המחשב חשוף כי הם אמרו שלא יצא להם לעשות סיבוב עם האוטו .

אמרו שממסר הראשי תקין , עכשיו רוצה לציין שהם לא בדיוק מוסך אלה מקום שמתקי מערכות ובנוסף מתעסק עם רכבים מכיר את הבן אדם הרבה זמן בגלל זה אני מתלבט האם להגיד להם להחזיר את האוטו כמו שהוא היה ואז לגרור שוב למוסך חדש?

1. מה נראה לכם שהבעיה ?

2. האם שהם לקחו את המחשב שלי לבדיקה וזה לא צלח האם עדיין אני אמור לשלם 1300 על הבדיקה +במידה ואני ייצטרך לשלם עוד 1000 על מחשב ,לוח שעונים ,ואמבלוייזר למרות 'הם כבר החליפו ועדיין הבעיה נשארה.

3. איך אני יודע שהם שמים לי מחשב שהוא באותו שנתון ולא שנת 13 ומטה?

983732126b4f513685cd76c241e8e780.jpghttp://cloud.tapatalk.com/s/5debe8714f4c0/VID-20191207-WA0000.mp4

!!!!

והאם כדאי ללכת למוסך אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם איבחנו שהבעיה במחשב והבעיה לא סודרה אתה לא אמור לשלם שקל. אני מאמין שעצם זה שהרמת את כל מחשב הרכב כניראה גרמת לאיזה נתק באחת הצמות שם והבעיה כלל לא במחשב כך שגם החלפה של מחשב לא ממש תעזור.

איפה הצמות האלו נמצאות , תוכל להדריך אותי , או מצילום באינטרנט ?

ואיך הם הוא החליף מחשב עדיין הוא יכול לדלג על חיבור הצמות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק כל את הפיוזים (תוציא אחד אחד ותבדוק בעיניים !).

בדוק ששום חוט לא נמשך\נקרע\מקצר.

אם יש קודן ברכב, לפעמים הם מחברים אותו ליציאה של המחשב הזרקה. בדוק ששום דבר לא השתחרר שם (אם יש חיבורים פיראטיים עם איזולירנבד, פתח אותם ובדוק).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו הוא רושם לך ecm /pcm power circuit open.

יש לך נתק בצמה, של המחשב כנראה ניתקת חוט או חוטים כשהרמת.

Sent from somewhere...

מה שהוא בדק את הממסר הראשי ואמר שהוא תקין, איפה הצמות האלו נמצאות אוכל לבדוק בעצמי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק כל את הפיוזים (תוציא אחד אחד ותבדוק בעיניים !).

בדוק ששום חוט לא נמשך\נקרע\מקצר.

אם יש קודן ברכב, לפעמים הם מחברים אותו ליציאה של המחשב הזרקה. בדוק ששום דבר לא השתחרר שם (אם יש חיבורים פיראטיים עם איזולירנבד, פתח אותם ובדוק).

איציק

היי,

איפה לבדוק בדיוק את החיבורים?

איפה לבדוק סדיוק חוט לר נמשך, נקרע או מקצר?

ואיפה לעזעאל נמצא המחשב שאתם מדברים והצמות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בצילום שצירפת מופיעים החיבורים והמחשב.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בצילום שצירפת מופיעים החיבורים והמחשב.
את זה אני יודע קצת התעצבנתי ששמו לי את המחשב החלופי ככה, זה רק אני או שאני צודק?

ואיפב הצמות שהתנתקו נמצאות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו הוא רושם לך ecm /pcm power circuit open.

יש לך נתק בצמה, של המחשב כנראה ניתקת חוט או חוטים כשהרמת.

Sent from somewhere...

ואם כבר המחשב החלופי מורכב אצלי עדיין הרכב לא מתניע ויש רעש מהפיוז הראשי , ממש כמו הבעיה בהתחלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמות והשקעים זה מה שצילמת שמיתחבר למחשב..תתחיל לעבור חוט חוט ץראה שהכל מחובר שם. זו דיי עבודת נמלים אבל זה הכיוון העיקרי.
אז יש צריך להגיד להם שיחברו את המחשב המקורי שלי ויעשו את זה?

כי כרגע מחובר מחשב שני שהם החליפו?

ומה עם הלוח שעונים המקורי שהיה לי גם הוא צריך לחזור ואותו דבר האמבולייזר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...