Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דמי ניהול חודשיים במגדל מגורים מודרני?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר טוב שוקל למכור דירתו ולעבור לאחד ממגדלי המגורים המודרניים שכבר בנויים או שמתוכננים באזור רמת גן.

הבעיה היא שהוא פנסיונר ואמרתי לו שעד כמה שאני שמעתי, מדובר בדמי ניהול חודשיים של כ- 1000 ש"ח לדירה (מה שפעם היה דמי ועד אצלו...).

המגדלים הללו מחזיקים שומר בכניסה (יעני דורמן) ועוד שלל דאווינים וענינים.

הוא לא מאמין שזה יכול להגיע לאלפייה, למרות האחזקה היקרה (מעליות, מגדל מים עצמי, מערכת חימום המים, דחסן אשפה, ועוד, שלא נדבר על לובי מפולצן).

אז, מי יודע כמה העלות, בערך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחותי ובעלה בשכונת תל ברוך צפון משלמים 1000 שח . אין שומר ואין לובי מפלצתי .

יש חדר כושר ובריכה. מציל ומדריך כושר עולים כסף, ביטוח עולה כסף ואחזקה של הציוד והבריכה גם עניין יקר. הם חלק מקומפלקס של כמה ביניינים שמחלקים בינהם את העלות .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק, אולי למישהו יש כאן ניסיון בדבר דומה.

בניין ישן 4 קומות ועד לחודש 100 ש"ח בימים אלו הבניין עובר תמא מקיף מחדשים את כל המבנה ברמה גבוהה

איך הולך להשתנות עלויות הוועד, השינוי המהותי הוא כמובן מעלית כל השאר שינויים קוסמטיים.

אולי מישהו שעבר תהליך תמא ויודע מניסיון אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בניין ישן 4 קומות ועד לחודש 100 ש"ח בימים אלו הבניין עובר תמא מקיף מחדשים את כל המבנה ברמה גבוהה

איך הולך להשתנות עלויות הוועד, השינוי המהותי הוא כמובן מעלית כל השאר שינויים קוסמטיים.

אני בדיוק באותו סיפור, לקחנו חברת ניהול שעדיין לא התחילה אבל מדובר על סדר גודל של 300 שקל, משער שבלי חברת ניהול זה יעלה משהו כמו 250.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר בראשון. בניין בן 4 קומות עם 12 דירות. הבניין עבר תמא וכעת יש 20 דירות. לפני התמא שילמנו 80 שח לחודש דמי ועד בית ( היתה מנקה והיה גנן וזהו בערך). כרגע אחרי התמא התשלום עלה ל 200 שח לחודש. חלק גדול מהתשלום זה על המעלית , אחזקה של חדר משאבות ומערכת כיבוי, מערכת חימום מים וביטוחים שונים. הדיירים החדשים משלמים עוד 60 שח לחודש על תחזוקה של מכפילי חניה.

אסף

Sent from my MI 8 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי AssafO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שמה שמתווסף, רק מעלית? יצדיק חברת ניהול.

אני ברב קומות עם מערכות מים, כיבוי אש ועוד, משלם 330 ש"ח לחודש.

מעריך שהשדרוג של המעלית יגרור תוספת של כ 70 ש"ח - חשמל, ביטוח.

עריכה אחרונה על ידי Ron Poh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

אני מבקש להסביר במדויק:

מדובר באחד המגדלים הדנדשים מודרנים. לא תמ"א או כל חוכמה אחרת. לא 4 קומות ולא בנין ישן.

ולא, לא תהיה בריכת שחייה.

יש מגדל של כמה עשרות קומות, כאשר דירות המגורים מתחילות החל מקומה 5 או 6.

זהו.

אני טוען שהוא לא יצא בפחות מאלפייה לחודש.

הוא אומר מקסימום 500.

מי לדעתכם יצדוק?

(כמובן שהוא יברר וידע בהמשך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שצלצול קטנצ'יק ייתן את התשובה המדוייקת.

כל בניין ותמחירו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

אני מבקש להסביר במדויק:

מדובר באחד המגדלים הדנדשים מודרנים. לא תמ"א או כל חוכמה אחרת. לא 4 קומות ולא בנין ישן.

ולא, לא תהיה בריכת שחייה.

יש מגדל של כמה עשרות קומות, כאשר דירות המגורים מתחילות החל מקומה 5 או 6.

זהו.

אני טוען שהוא לא יצא בפחות מאלפייה לחודש.

הוא אומר מקסימום 500.

מי לדעתכם יצדוק?

(כמובן שהוא יברר וידע בהמשך).

אתה צודק

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיגרום למחיר לקפוץ מעל 1000 שח זה השומר.

אם צריך להחזיר שומר 24 שעות זה אומר בעצם שחברת הניהול צריכה להחזיק שניים - שלושה עובדים במשרה מלאה. ועוד אחד במשרה חלקית (לעובדים הרגילים מותר לקחת חופש /מחלה /מילואים) כאשר חצי משכורת היא בתעריף של משמרת לילה (יקר יותר משכר מינימום)

תוסיף תנאים סוציאליים דמי הבראה שנתיים (כ25%) על המשכורת , ותגיע לעלות של לפחות 20k לחודש. תוסיף את הרווח של חברת הניהול ותגיע לסכומים המדוברים

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...