Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזעת יתר. האם יש משהו חדש תחת השמש כדי לשפר את איכות החיים בעניין הזה?

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 1596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעניין זיעת ידיים יש פיתרון שעובד לרוב האוכלוסייה ללא ניתוח אך כן דורש זמן טיפול כל תקופה.

אני מניח שאתה מכיר את חישמול הידיים.

לבית השחי אני לא מכיר.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי, זה מסכון מאוד לעור, היה לי גירוי נוראי מהתכשיר הזה וגם לעוד הרבה אנשים שניסו אותו. ולא זה לא פתר את בעייה ההזעה לכל היותר צמצם אותה מעט.

הוא נותן גירוי מאוד קל לעור, ועם הזמן זה הופך ללא מורגש. אין מצב שזה לא עוזר- הוא פשוט אוטם את בלוטות הזיעה באותו המקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נותן גירוי מאוד קל לעור, ועם הזמן זה הופך ללא מורגש. אין מצב שזה לא עוזר- הוא פשוט אוטם את בלוטות הזיעה באותו המקום.

גירוי "קל מאוד"? התפתחו אצלי יבלוט בבית שחי כמו מכווייה חמורה.

אחרי זה נכנסתי לאינטרנט וקראתי על אנשים שהגיעו לבית חולים בגלל "הגירוי" הקל הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם כבר מוכרים את זה בארץ, אבל יש מוצר חדש יחסית שאמור לעזור, לפחות חלקית:

https://www.qbrexza.com/

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הארון שלי שחור כמו ארון של כומר קטולי.

תגוון בכחול כהה. ברצינות גמורה. יש גם גוונים נאים של ירוק-בקבוק-כהה.

שוב, אני רציני לגמרי, לא מסתלבט.

אני לא יודע אם אני נכנס להגדרה הקלינית של הזעת יתר, מעולם לא טרחתי לבדוק,

אבל גם 10 דקות בחום תל אביבי גורמת אצלי לכל חולצה להיות ספוגה ל-ג-מ-ר-י.

פשוט מתנייד עם חולצה (או חולצות!) להחלפה - זה מאפשר שימוש גם בצבעים בהירים,

ולא מוסיף שום משקל משמעותי לתיק.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמזיע בכמויות בקיץ הישראלי אני לגמרי מבין אותך

לא עוברות להן 5 דקות ואני כולי רטוב ולפעמים גם מסריח

וכן גם סבלתי בעבר מהזעה בכפות הידיים, היום זה קורה אך לעיתים רחוקות יחסית

אני לא מאמין בפתרונות קסם

אצלי ההזעה קשורה בעיקר לחום, ולמצב פסיכולוגי-לחץ

הייתי ממליץ לנסות לחשוב עם עצמך מאיפה מגיעה ההזעה הזאת, או לבדוק אותה

קח בחשבון שלחסום תופעות גופניות כמו הזעה במקום מסוים ברוב המוחלט של הפעמים יגרום לזיעה ללכת למקום פחות נוח

והערה אחרונה, כולנו מתמודדים עם פגמים כאלה ואחרים בגוף שלנו, וכמובן שאנחנו מנסים לתקן ולשפר אך לפעמים פשוט לא ניתן או שהעלות-תועלת גבוהה מדי.

תחשוב אולי לקבל את עצמך כמו שאתה, ולמצוא פתרונות להתמודדות עם התופעה, זה יביא לך הרבה יותר שקט נפשי ורוגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...