Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 6 2017 - תוצאות בדיקה

Dani Tubul
שימו לב! השרשור הזה בן 1593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מהמם. תאמין לי שרכב מהמפעל יוצא עם יותר ריג'קטים.

אבל אז אני רואה שמזמין הבדיקה זה אלבר ציי רכב.

בקיצור: הבדיקה הזו לא שווה כלום. לא אתפלא אם הרכב הרוס ושחוט . בטח אפילו לא מניע

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמם. תאמין לי שרכב מהמפעל יוצא עם יותר ריג'קטים.

אבל אז אני רואה שמזמין הבדיקה זה אלבר ציי רכב.

בקיצור: הבדיקה הזו לא שווה כלום. לא אתפלא אם הרכב הרוס ושחוט . בטח אפילו לא מניע

עדיף לקחת לבדיקה או לבדיקה של מכון או מוסכניק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח לבדיקה מטעמך , כל הבדיקות שהמזמין שלהם הוא החברה ממנה אתה קונה,שוות לתחת.

זה נכון אבל לא מדוייק עד הסוף.

דוח בדיקה של חברה יכול לתת לי קנה מידה האם בכלל שווה לי לבדוק את הרכב מטעמי.

אם הייתי רואה רכב שקיבל מכה בעמוד/בגג במשמעות גבוהה אפילו לא הייתי מבזבז זמן על לחכות לשינוע ובטח לא זורק עליו 500-600 שח לבדיקה.

נתקלתי אישית ברכב כזה -לא אומר את שם החברה בכוונה כי זה היה לפני שנה וחצי ולא אתעסק איתה כנראה בשום שלב בחיי לפחות לא ברכב משומש ובעוד מקרה,שפורסם בפייסבוק עם דוח בדיקה מוכן של אלדן שכלל תיקונים בעמודים במשמעות גבוהה.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה לא שווה את הנייר שהיא רשומה עליו אבל בהחלט יכולה לעזור לך לסנן נבלות סרחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשמעות נמוכה מבחינתך בערבון מוגבל עד שתבדוק את הרכב באופן אובייקטיבי מטעמך ותאמת את התוצאות שהוצגו לך.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון אבל לא מדוייק עד הסוף.

דוח בדיקה של חברה יכול לתת לי קנה מידה האם בכלל שווה לי לבדוק את הרכב מטעמי.

אם הייתי רואה רכב שקיבל מכה בעמוד/בגג במשמעות גבוהה אפילו לא הייתי מבזבז זמן על לחכות לשינוע ובטח לא זורק עליו 500-600 שח לבדיקה.

נתקלתי אישית ברכב כזה -לא אומר את שם החברה בכוונה כי זה היה לפני שנה וחצי ולא אתעסק איתה כנראה בשום שלב בחיי לפחות לא ברכב משומש ובעוד מקרה,שפורסם בפייסבוק עם דוח בדיקה מוכן של אלדן שכלל תיקונים בעמודים במשמעות גבוהה.

מדוייק יותר מידי לצערי.

יכניסו גם מכה בעמוד למשמעות נמוכה אל תדאג,עושים את זה יופי יופי.

לא מדבר על החברה הספציפית אבל תאמין לי שאני עוסק בתחום ורואה לא בדיקה אחת ולא שתיים ביום.

אין טעם בכלל להסתכל על בדיקה כזו.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...