Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צלחות מחורצות = קדימה/אחורה ?

kfirg
שימו לב! השרשור הזה בן 1564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך לשרשור הקודם בו רכשתי סט רפידות מסוג EBC YELLOWSTUFF,

אני חושב לקנות סט צלחות מחורצות מאותו היצרן.

רציתי לשאול האם כדאי לקנות רק סט קדמי או שעדיף כבר על הדרך לקנות גם סט אחורי ?

הרי רוב הבלימה היא מקדימה..

https://www.amazon.com/EBC-Brakes-USR818-Sport-Slotted/dp/B001C8YSSY/ref=sr_1_1?keywords=usr818&qid=1575713151&sr=8-1

https://www.amazon.com/EBC-Brakes-USR816-Sport-Slotted/dp/B001C92YKW/ref=sr_1_1?keywords=usr816&qid=1575713166&sr=8-1

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון להחליף את האחוריות גם ככה ואין הרבה הבדל במחיר אז אולי זה רעיון טוב, מצד שני ממה שאני יודע המחורצות נוטות להגמר מהר יותר מהרגילות אפשר להבין מדוע.

אם זה לא פקטור או מאסט אצלך ותורם בבלימה ואתה ממש צריך את זה, הייתי הולך על זה, אם לא אז תחסוך לעצמך איזה כמה מאות שקלים.

איזה רכב זה?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בעייה של בלמים שמתחממים? כי אם לא - שחרר, זה יקצר את חיי הצלחת והרפידה מאד, יש סיכוי הרבה יותר גבוה לעיוות.

אם האוטו לא עושה הלוך חזור סדום ערד או ימי מסלול - לדעתי חבל על הכסף.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה של התחממות כי אני לא מגיע למצבים של בלימות קיצוניות , אלא אם כן יש בלימת חירום כלשהי.

בקיצור להישאר עם המקוריות ?

האמת שאין לי עדיין אינדיקציה לגבי הYELLOW מכיוון שהרכבתי אותן רק ביום שישי והשכבה הראשונה עדיין לא ירדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בלמים לא מתחממים וצלחות לא נסדקות והמחיר שפוי - תשאר עם מה שיש.

לא רואה שום הצדקה טכנית למחירים של צלחות EBC.

שדורג משמעותי זה צלחות עם תעלות אוורור כיווניות ולא ישרות כמו בד"כ - אבל אם אין בעיות התחממות אז גם זה מיותר לך.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש לי סט מלא של EBC, קדימה ואחורה. אוהב איך שזה נראה (חשוב לי). בולם טוב. לגבי אורך החיים עדיין מוקדם לי לדעת.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון הדינאמי הנוסף של צלחות מחוררות הוא הפחתת המשקל הלא מוקפץ, אם כי - כל עוד לא מחפשים עשיריות במסלול, אין לזה משמעות.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא לשם הנראות, דבר חיובי בפני עצמו, זה מיותר. כאן לדוגמה זה 99% בשביל הנראות ללא החסרונות של מחורץ/מחורר מלא.

Screen Shot 2012-05-10 at 4.04.45 PM.jpg

אם כבר מדברים בנושא בלמים, ברמבו ישראל חזרה לפעילות מלאה (תחת חברה אחרת) ואני צריך לציין לטובה את היחס שקיבלתי מהם כאשר ביקשתי הצעת מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לא לשם הנראות, דבר חיובי בפני עצמו, זה מיותר. כאן לדוגמה זה 99% בשביל הנראות ללא החסרונות של מחורץ/מחורר מלא.

[ATTACH=CONFIG]525485[/ATTACH]

אם כבר מדברים בנושא בלמים, ברמבו ישראל חזרה לפעילות מלאה (תחת חברה אחרת) ואני צריך לציין לטובה את היחס שקיבלתי מהם כאשר ביקשתי הצעת מחיר.

זה נראה כמו צלחת של אוטו צעצוע :)

דווקא יש פה את החסרונות של מחורץ, משטח לא אחיד יגביר את שחיקת הרפידה, אם מדובר בחברה עם מחלקת מחקר - יהיה פה פיזור חום טוב יותר ומשקל (אולי) קצת יותר נמוך מצלחת רגילה.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה כמו צלחת של אוטו צעצוע :)

דווקא יש פה את החסרונות של מחורץ, משטח לא אחיד יגביר את שחיקת הרפידה, אם מדובר בחברה עם מחלקת מחקר - יהיה פה פיזור חום טוב יותר ומשקל (אולי) קצת יותר נמוך מצלחת רגילה.

זו מערכת בלימה של ברמבו עבור ב.מ.וו (קליפרים, צלחות 370 מ"מ ורפידות) או בקיצור קיט M performance עבור דגמי סדרה 2, סדרה 3 ו-4. מערכת שהיא דרגה אחת מתחת לזו של דגמי M. חבל שהיבואן בארץ מתמחר אותה בצורה של תעזבו אותי, לא רוצה להתעסק עם זה (כפול מהמחיר לאחר משלוח אווירי+כל המיסים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...