Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i10 הישנה לעומת החדשה

bracov
שימו לב! השרשור הזה בן 1596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אני חייל משוחרר שמחפש לקנות רכב בסביבות ה25 אלף ש"ח, אוטומט ובעיקר לנסיעות בינעירוניות.

קיבלתי הצעה לקנות יונדאי i10 דגם 2012, אוטומט, עם קילומטרז' של 59,000, נסע כמעט ורק בתוך העיר, טופל במוסך מורשה ובמחיר של 22,000 ש"ח.

השאלה היא אם לא כדאי לקנות משהו אחר בתקציב הזה, או אם כדאי להעלות את התקציב בכמה אלפי שקלים ולהשיג את הדגם החדש יד שנייה או שלישית?

תודה רבה! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסיעות בינעירוניות של כמה ק"מ ביום? מה אופי הנסיעות?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הI10 הנוכחית(החדשה מבחינתך) מרווחת יותר, נוחה יותר, מאובזרת יותר ומרגישה יותר אוטו מהקודמת.

הייתה לי I10 דור ראשון, היא נוקשה ומתרסקת על במפרים ושיבושים, וגם לא חסכונית כמצופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם החדש מרגיש האבה יותר מודרני, מושבים תומכים יותר, סלון משולב שני צבעים, תא מטען גדול יותר.

הבעיה שמנוע 1.2 יהיה יותר מתוספץ של כמה אלפים, אם הנסיעה בעיר מנוע 1.1 גם יתאים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משהו שאתה צריך להחליט.

סכום גבוה יקנה לך קכב טוב יותר אבל אם נתונים לא בטוח טובים יותר, או סכום נמוך ורכב ישן ישן יותר.

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסיעות בינעירוניות של כמה ק"מ ביום? מה אופי הנסיעות?

בעיקר נסיעות לעבודה וחזור של 20-40 קמ ביום. מידי פעם נסיעות ארוכות יותר באיזור הצפון.

הI10 הנוכחית(החדשה מבחינתך) מרווחת יותר, נוחה יותר, מאובזרת יותר ומרגישה יותר אוטו מהקודמת.

הייתה לי I10 דור ראשון, היא נוקשה ומתרסקת על במפרים ושיבושים, וגם לא חסכונית כמצופה.

הדגם החדש מרגיש האבה יותר מודרני, מושבים תומכים יותר, סלון משולב שני צבעים, תא מטען גדול יותר.

הבעיה שמנוע 1.2 יהיה יותר מתוספץ של כמה אלפים, אם הנסיעה בעיר מנוע 1.1 גם יתאים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

סכום גבוה יקנה לך קכב טוב יותר אבל אם נתונים לא בטוח טובים יותר, או סכום נמוך ורכב ישן ישן יותר.

השאלה שלי היא אם הדיל שהצגתי פה, של דגם ישן אמנם אבל עם קילומטרז' נמוך, לא שווה את זה ועונה על הצרכים שלי? זה לא דיל ששווה לחטוף?

האם באמת שווה להוסיף סכום לא קטן של סביבות ה10,000 ש"ח, בשביל לקבל את הדגם החדש, כנראה עם קילומטרז' גבוה יותר ויד 2 או שלישית במקום ראשונה?

סהכ אני מחפש רכב אמין לנסיעות בצפון.. בעיקר לעבודה וחזור, מידי פעם נסיעות באיזור הצפון (שיכולות להגיע ל60 ק"מ במקרים מסויימים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הI10 החדשה,

אך אני יכול להגיד לך הישנה ממש לא נוחה ומרעישה מאוד, היתה לי אחת מהעבודה לתקופה קצרה, לפי התגובות למעלה, אני הייתי הולך על החדשה אפילו ברמת אבזור נמוכה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הI10 החדשה,

אך אני יכול להגיד לך הישנה ממש לא נוחה ומרעישה מאוד, היתה לי אחת מהעבודה לתקופה קצרה, לפי התגובות למעלה, אני הייתי הולך על החדשה אפילו ברמת אבזור נמוכה יותר.

בלי להתייחס לרמת הרעש והנוחות,

מה מבחינת האמינות של רכב כזה, עם הנתונים שהצגתי, לדעתך?

כי זה מה שרשום לי בעיקר, שיראה כמה שפחות מוסכים. מעבר לזה זה בונוס מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה רכב עבודה, מה שאני כן יודע זה שב160K הרכב דרש תיקון יקר מאוד שעלה לבעלים כ5K ש"ח,

אך מדובר ברכב שהיה בשימוש כלל העובדים, אפילו פעם הייתי צריך לנסוע ברכב לפגישה ושמתי לב שלא היה אפילו טיפת שמן במנוע, כמובן השארתי אותו בחניה ונסעתי בתחבורה ציבורית, כך שלמרות שהיו לו לא מעט תיקונים יקרים , עדיין לא חושב שאפשר לקחת אותו כדוגמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...