Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רכבי ישראל" - אפלקציה חדשה שמתקשרת עם מאגרים של משרד התחבורה

iluxxxa
שימו לב! השרשור הזה בן 643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

כמעריץ הדוק של שרשורי סיכום חודשיים של כמות מכירות הרכבים החדשים וכפריק של מספרים וסטטיסטיקות באופן כללי, שמחתי לגלות שהמאגר של משרד התחבורה נפתח לשירות הכולם לפני זמן מה.

בחודשים האחרונים הייתי נכנס לבדוק כל מיני נתונים על רכבים שמעניינים אותי, עד שנפל לי האסימון שאפשר לעשות את כל זה נגיש ונוח הרבה יותר. גם בשבילי, וגם לכולם. אז פיתחתי אפלקצית אנדרואיד שעושה בדיוק את זה.

בנוסף לפיצ'ר של חיפוש לפי מספר רישוי, הוספתי גם יכולת של חיפוש לפי יצרן, שם דגם, שנתון ורמת אבזור.

בשילוב של כל אלה ניתן לראות את כמות הרכבים מדגם מסויים שנמכרו השנה (למשל כמה סה"כ יונדאי i30N הצליחו למכור), או כמות הרכבים שנשארו על הכביש פר שנתון מסויים (לדוגמא חלוקה של מאזדות MX5 פעילות לפי השנים).

אני ממשיך לעבוד על האפלקציה, כי יש עוד כמה רעיונות מגניבים בתכנון, אז למי שיש הצעות או דברים שלדעתו אפשר לשפר, מוזמן לרשום זאת כאן בשרשור או בפרטי.

האפלקציה זמינה להורדה בחנות בלינק הבא: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bumapps.rehevisrael

מוזמנים להוריד ולשתף. :-D

תודה!

עריכה:

בזמן שכתבתי את ההודעה המאגר התחיל תהליך עדכון יומי\שבועי (עדיין לא פיצחתי מתי בדיוק הם מעדכנים אותו). אז נכון לזמן כתיבת שורות אלו הנתונים זמינים חלקית. זה יסתדר בזמן הקרוב.

Screenshot_20191205-195138.jpgScreenshot_20191205-195155.jpg

עריכה אחרונה על ידי iluxxxa
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

נראה מעניין. הרכב שלי מופיע במאגר.

רכב אחר שיש לי, שנת מודל 1995, אינו מופיע.

• אהבתי 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^אתה במקרה כבר עם אנדרואיד 10? לא הכרתי את עניין ה DARK THEME, אבל נראה שבקרוב זה באמת יהיה הסטנדרט. אבדוק במה זה כרוך ויש סיכוי טוב שאוסיף את זה. תודה!

רכב אחר שיש לי, שנת מודל 1995, אינו מופיע.

זה בגלל שהמאגר כולל רכבים החל משנת 1996 ואילך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוזמה ברוכה. לא יצא לי עדיין להשתמש, אבל אני מציע להוציא הודעה למשתמש, אם האפליקציה מזהה שהמאגר לא טעון במלואו (פחות מ-nnn רשומות), כאשר המאגר של משרד התחבורה בעדכון, או מושבת.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצויין!!

רק התחלתי להשתמש.

עצה לשיפור: לדעתי תוסיף אופציות נוספות לחיפוש כמו תיבת הילוכים, סוג דלק, נפח מנוע וכו, זה יכול לתת אופציה לחפש למשל איזה דגמי רכבים יש עם מנוע 2000 דיזל, כמו שרשור כזה שנפתח פה בעבר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^לגמרי אפשרי, אחשוב איך ניתן לשלב את זה בצורה נוחה לשימוש.

יוזמה ברוכה. לא יצא לי עדיין להשתמש, אבל אני מציע להוציא הודעה למשתמש, אם האפליקציה מזהה שהמאגר לא טעון במלואו (פחות מ-nnn רשומות), כאשר המאגר של משרד התחבורה בעדכון, או מושבת.

יש בדיוק הודעה כזאת :-D תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה לשילוב: בהגדרות אפשר לסמן v על אילו נתונים הבנאדם רוצה שיהיו ניתנים להתאמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
^אתה במקרה כבר עם אנדרואיד 10? לא הכרתי את עניין ה DARK THEME, אבל נראה שבקרוב זה באמת יהיה הסטנדרט. אבדוק במה זה כרוך ויש סיכוי טוב שאוסיף את זה. תודה!

האפליקציה עודכנה ואיתה גם התווספה ערכת הנושא. סחטיין עליך - עובד נפלא ; מאחר ואני כאמור עם אנדרואיד 10, לאחר העדכון האפליקציה עלתה אוטומטית עם dark theme.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ השרת חזר לפעילות. לבינתיים :roll:

האפליקציה עודכנה ואיתה גם התווספה ערכת הנושא. סחטיין עליך - עובד נפלא ; מאחר ואני כאמור עם אנדרואיד 10, לאחר העדכון האפליקציה עלתה אוטומטית עם dark theme.

מעולה! יהיו עוד כמה פיצרים מגניבים בעדכונים הקרובים. שווה לעקוב :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה תלוי בך, כנראה שזה מידע שאולי לא מופיע במשרד התחבורה, אבל חסר לי תאריך עלייה לכביש ואיזה יד הרכב.

קרה לי השבוע עם רכב שרציתי לקנות והתברר לי אחרי שהסתכלתי ברישיון רכב שהבן אדם פשוט שיקר לגבי היד והתאריך.

חוץ מזה, כל הכבוד, אחלה אפליקציה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה תלוי בך, כנראה שזה מידע שאולי לא מופיע במשרד התחבורה, אבל חסר לי תאריך עלייה לכביש ואיזה יד הרכב.

קרה לי השבוע עם רכב שרציתי לקנות והתברר לי אחרי שהסתכלתי ברישיון רכב שהבן אדם פשוט שיקר לגבי היד והתאריך.

חוץ מזה, כל הכבוד, אחלה אפליקציה.

לצערי אין נתונים כאלה. נקווה שעם הזמן יוסיפו למאגר עוד נתונים, וברגע שזה יקרה כל זה יופיע באפלקציה :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...