Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בתכנון מערכת שמע לסקודה ראפיד

yossi1290
שימו לב! השרשור הזה בן 1572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

השבוע קניתי ראפיד ואני רוצה להרכיב לה מערכת נחמדת.

היא הגיעה עם מערכת מקורית עם בלוטות' שאני מעוניין להשאיר.

יש לי סט קומפוננט של FOCAL לא זוכר איזה דגם שאני מעביר מהאוטו הקודם.

אני רוצה סט קומפוננט קדימה, מגבר, סאב ומנחת לחיבור למערכת המקורית

צריך הכוונה לבחירת סאב, מגבר ומנחת. הכיוון הוא יד שניה ולכן צריך הכוונה איזה נתונים לבדוק.

אני מחפש סטאפ לא בשמיים ולא פשוט, עדיפות לאיכות. לא שומע בווליום גבוה.

תקציב: כ3000-4000 לסאב, מגבר ומנחת

החלפת הHEAD UNIT המקורית לא באה בחשבון.

כמו כן הכוונה לאן אני מחבר את המנחת. הרכבתי כמה מערכות ויש לי ניסיון בחשמל רכב. מרכיב לבד.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי yossi1290

VW MK5 Golf 2.0TDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנחת אתה מחבר ל-2 יציאות רמקולים של הרכב(אחד ימין אחד שמאל או לחלופין 4) לפלוס מינוס רימוט ומהצד השני יש לך יציאות rca שאתה מחבר למגבר רגיל.

מנחת איכותי זה עד 400 ש״ח.

המגבר של הפיונייר מקבל ביקורות טובות ביחס למחיר שלו.

שים לב שיש המון מגברים שבאים היום עם מנחת מובנה, קוראים לזה High level Input

יש לך תקציב מכובד אתה יכול להרשות לעצמך מגבר עם dsp.

לפי דעתי כדי לשקול, אתה תוכל לשלוט בכל אלמנט בנפרד כמו גם על האקולציה והתיקוני זמן, מאוד מומלץ בגלל שאתה נשאר עם המערכת המקורית.

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי. הקומפוננט הם דגם PS165

https://www.focal-america.com/product/ps-165/

איך הם?

לגבי המנחת אני רואה עכשיו שיש מנחת מובנה אז אני יוותר על מנחת.

ראיתי שכתבו עליו בפורום שיש עליו ביקורות טובות. אם אני ילך עליו הוא יעלה לי באיזור ה1000 שקל.

אני לא הייתי מעודכן במחירים. בתכלס אני יכול לרדת ל2000-2500 למגבר וסאב ולקחת דברים טובים.

עוד דבר. מכיוון שאין לי שליטה על הערוץ של הסאב מהרדיו אז השלט הוא יתרון גדול. אני חושב שמגבר עם שלט וDSP יהיה חובה.

VW MK5 Golf 2.0TDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מעדיף מגבר טוב ופרוססור

או מגבר ו DSP מובנה

ולא מגבר ומנחת טיפש

הייתי מסתכל לכיוון משומשים

ישאיר לך כסף לאיטום. ולתוספות

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא לא. שום איטום לא יהיה פה.

אני לא מחפש משהו ברמה של סטודיו.

אחרי שראיתי שיש מגברים עם DSP אני לא שם מנחת ואני יקנה מגבר עם כניסה כזאת.

אני נשאר עם המערכת המקורית ומתחבר אליה.

אני רוצה סאב ומגבר וקומפוננט אני מרכיב של הפוקל שרשמתי למעלה.

אני מחפש לשמוע ברמה טובה אבל לא ברמה של איטומים ולהתחיל להשתגע.

חשוב לי שיהיה למגבר כיוון חיצוני לסאב כי אין לי במערכת

VW MK5 Golf 2.0TDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הולך או על כוון של DSP כמו ביט 10 בשילוב עם מגבר חמישה ערוצים ממותגים כמו מאסיב אודיו, הרץ, ארק, פיוניר וכך הלאה ומוסיף לזה סאב טוב מיד 2 מכאן - יש כמה דברים מעניינים.

או שהייתי הולך על כוון של אינטגרטור - אודיסון פרימה פורזה, הליקס P DSP SIX MK2 - יש אחד במקרה יד 2 למכירה כאן (הליקס) הייתי חוטף אותו.

בשילוב עם מונובלוק קטן כמו משהו מסדרת נאנו בלוק של מאסיב.

יותר מאוחר אם תבחר מראש ברכישה של DSP עם כניסה אופטית או כזה שאפשר להוסיף לו כרטיס הרחבה לכניסת BT - תוכל גם לרכוש באמת ממיר BT לאופטי או כרטיס הרחבה BT ולהתחבר ממקור חליפי לDSP ולשמוע בסיגנל שהוא תכלס היי אנד.

אם זה ביט 10 אמליץ מראש לרכוש ביט 10 D

תבדוק עוד מוצרים מעניינים כמו רוקפורד DSR1 למשל

יש היום לדייטון אודיו פרוססור מאוד מעניין בסכום מגוכח של 150 דולרים.

יש דברים מעניינים אם בודקים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר תרגום לכל הבלאגן הזה?

ביט 10? אינטגרטור? כניסת BT?

הפרוססור זה כדי לשפר את הסיגנל מהמערכת המקורית? כמה זה קריטי? כמה שאני זוכר פרוססור יושב בסינגל דין.

VW MK5 Golf 2.0TDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינטגרטור - מגבר + DSP ביחד ז"א מגבר שהוא גם DSP לדוגמא HELIX P SIX MK2, AUDISON PRIMA 8.9.F וכו'

כניסת BT ז"א אופציה לשדר למגבר ישירות מהפלאפון אל המגבר - הסאונד לא עובר בכלל דרך המערכת המקורית ככה שהסאונד נקי ואיכותי מאוד,

לדוגמא ב-Helix p six יש אופציה לכרטיס הרחבה כזה(עולה עוד כסף מן הסתם).

אדי הציע לך לשדר ישירות למגבר ולדלג על המערכת מולטימדיה וככה "לזכות" בסאונד איכותי יותר.

או לחלופין לקנות משדר BT שמתחבר ליציאה אופטית וזה פחות או יותר אותו דבר פשוט בשיטה אחת.

הפרוססור/DSP זה בעיקר כי אין שום שליטה על הרכיבים במערכת, כיווני זמן, עוצמה/גיין/EQ ובכללי הסאונד מהמערכת המקורית הוא לא הכי להיט.

פרוססור לא יושב בסינגל דין זה פשוט חלק כמו מגבר או במילים יותר פשוטות מעבד סאונד, לוקח את הסאונד מבצע עליו פעולות מסויימות ופולט אותו בצורה שונה, ז"א לפי הכיוונים שלך.

מגבר עם DSP ביחד או בנפרד נחשב כדרך הכי טובה להוציא את המיטב המערכת וככה כל המערכות SQ הכי איכותיות בנויות כי הדבר מאפשר שליטה ענקית בכל אלמנט לדומגא EQ של 31 בנד לכל ערוץ(נגיד ב6 ערוצים זה יוצא 6*31 = 186 בנד סה"כ).

נגיד יש לך כל מיני תדרים שהם צועקים לך ברכב, שלא נעימים באוזן אתה תוכל לשלוט בהם.

המלצה שלי יש את המגבר HELIX P SIX MK2 ביד 2 פה באתר במחיר טוב לי יש אותו גם ברכב שווה לך לבדוק את האופציה הזאת.

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יגיב רק על חלק אחד.

החוסר רצון שלך לדבר על איטום.

לא מדובר על פירוק כל הרכב. והשקעה של עשרות אלפי שקלים.

מדובר על לתת טיפה יחס לדלת מאחורי הרמקולים הקדמיים.

העלות היא זניחה יחסית סביב הכמה מאות שקלים בודדים.

כי גם כך הדלת חלקית כבר מפורקת. בשביל ההתקנה של הרמקולים.

התוצאה. שינוי באופי של המערכת. פחות ויברזציות בדלת. פחות עיוות של הרמקולים.

רק יתרונות. ביחס להשקעה. אפילו אולי להתקין רק דיפיוזר (אדי) אני בטוח יכול להוסיף

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...