Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני יכול לקנות את ה ONR בשביל לא לשטוף את הרכב?

שימו לב! השרשור הזה בן 1566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפחות בחורף?

אני אקנה את ה ONR וכמה שפריצרים

אדלל את החומר עם מים כמה שצריך וכשיש קצת לכלולך

אז כמה שפריצים של ONR ומעבר עם נייר ניקול או מגבונים וככה חסכתי שטיפה. יש מצב? זה הקטע של החומר הזה?

כאילו QD אם אני לא טועה ניקוי מהיר או משהו כזה לעצלנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ONR לא מחליף שטיפה רגילה, ובטח שאי אפשר לנקות ללא מים בכלל.

חוץ מזה זו שיטה בטוחה לסווירלים/שריטות למי שלא יודע את הטכניקה.

קרא את שיטת המטליות של חבר יקר שהסביר את התהליך באופן מפורט.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?487892-onr-%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%96%D7%95%D7%A7%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%AA&p=4346094&viewfull=1#post4346094

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן לזה התכוונתי רק בלי מרסס

שפריצר של חלונות והחומר מדולל עם מים כמו שמבקש היצרן. זה בסדר?

כמובן עם מגבות ברור.. אם אפשר זה מעולה זה חוסך לי שטיפה. רק שהחומר ומגבות יהיו לי באוטו וזהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע קבלתי את הגלון onr שהזמנתי מאמזון, שמתי 30 מל על 7 ליטר מים בדלי, לקחתי כפפה והעברתי על כל הרכב- חוץ מהג׳אנטים, ייבשתי אחרי 5 דקות עם מגבת מיקרופייבר והרכב נראה כמו אחרי שטיפה אמיתית. אני מרוצה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה בבקשה לקנית מרסס או בקבוקים שאליהם העביר את החומר המהול עם מים מאמזון ? עדיפות למשהו לא יקר כי גם ככה רציתי להשתמש בשפריצים של ניקוי חלונות שנגמר החומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון שיעזור לך להבין מה אתה צריך ואיך לשטוף רכב עם ONR:

[video=youtube;RP_BZ-jZBnY]

בסרטון מופיע ראש מדידה של בלנד-פרו.

חיפשתי ברשת ולא מצאתי מישהו ששולח לארץ בעלות סבירה , המחיר באמזון בחיפוש הזוי .

מדובר בזה https://www.usplastic.com/catalog/item.aspx?itemid=42929

עולה פחות מ 10 שקלים אבל רוצים 100! על משלוח.

יש מישהו שמכיר היכן ניתן להשיג כזה בארץ?

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשיג מזרק מהקופת חולים או סופרפארם, או קנה בקבוק של תינוק ב 10 שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה בבקשה לקנית מרסס או בקבוקים שאליהם העביר את החומר המהול עם מים מאמזון ? עדיפות למשהו לא יקר כי גם ככה רציתי להשתמש בשפריצים של ניקוי חלונות שנגמר החומר

קנה באייס מרסס אוטומטי בפחות מ 30 שח, נמצא באגף הגינון לדעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, תמלא דלי אחד של מים ותעשה לפי ההוראות. לא להשתמש בו רק עם מרססים. דלי אחד , כמה גלונים לפי ההוראות של מים וכמה או אנ אר שצריך, מספיק. בקבוק ספריי משאבה אחד יכול לשמש אותך לרכך את השטח לפני השטיפה, כ פרה ווש. לא צריך יותר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...