Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב בייבוא אישי - התייעצות

yanivmor
שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני שוקל לרכוש רכב בייבוא אישי ,אמנם רכב כזה גם נמכר בארץ על ידי יבואן רשמי אולם מצאתי שניתן לרכוש אותו במחיר נמוך משמעותית ממחיר היבואן בארץ וברמת גימור גבוהה יותר

כאשר בדקתי את הנושא מול נציגי היבואן בארץ נטען בפני שאם הרכב ירכש ביבוא אישי - לא אזכה לאחריות יצרן!! ולא אוכל לטפל בו בארץ במסגרת אחריות זו .

אם כך הדבר אין מנוס מהזמנת הרכב מהיבואן בארץ .

האם מישהו שמע מכיר את הנושא ,אולי נתקל בטענה דומה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אם אני לא טועה הם מחוייבים לתת לרכב אחריות יצרן.

באיזה רכב מדובר ומה ההפרש?

Sent from my iPhone using Tapatalk

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן מחוייב לכבד את האחריות גם על רכב ביבוא אישי. הוא יכול להערים קשיים אבל ככלל אין לו ברירה. ואם יש בעיה, מכתב לייצרן באנגלית והעתק ליבואן המקומי לרוב פותרת את הבעיה.

מה שכן, בבמוו למשל, אחריות היצרן במקור היא שנתיים, היבואן מוסיף שנה כדי להיות תחרותי. את השנה הנוספת הוא לא חייב לתת לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

אני שוקל לרכוש רכב בייבוא אישי ,אמנם רכב כזה גם נמכר בארץ על ידי יבואן רשמי אולם מצאתי שניתן לרכוש אותו במחיר נמוך משמעותית ממחיר היבואן בארץ וברמת גימור גבוהה יותר

כאשר בדקתי את הנושא מול נציגי היבואן בארץ נטען בפני שאם הרכב ירכש ביבוא אישי - לא אזכה לאחריות יצרן!! ולא אוכל לטפל בו בארץ במסגרת אחריות זו .

אם כך הדבר אין מנוס מהזמנת הרכב מהיבואן בארץ .

האם מישהו שמע מכיר את הנושא ,אולי נתקל בטענה דומה ?

היי חברים תודה על ההתיחסות

אני שוקל לייבא ניסן GTR

האם מישהו היה בהתלבטות דומה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים תודה על ההתיחסות

אני שוקל לייבא ניסן GTR

האם מישהו היה בהתלבטות דומה ?

לא הייתי מתעסק עם קרסו בקנייה בארץ, על אחת כמה וכמה ביבוא אישי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...