Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לרכב משפחתי עד 40k

CAPOBOSS
שימו לב! השרשור הזה בן 1598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הייתי פוסל רכב בגלל מולטימדיה או מצלמת רוורס, יותר חשוב למצוא רכב במצב טוב ועם נתונים טובים. מולטימדיה ומצלמת רוורס תשלים אחר כך מקסימום.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא הייתי פוסל רכב בגלל מולטימדיה או מצלמת רוורס, יותר חשוב למצוא רכב במצב טוב ועם נתונים טובים. מולטימדיה ומצלמת רוורס תשלים אחר כך מקסימום.

ביום ראשון אני אלך לליס פור יו נראה מה יש להם להציע

עריכה אחרונה על ידי CAPOBOSS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום ראשון אני אלך לליס פור יו נראה מה יש להם להציע

בתקציב הזה,הייתי מוותר על מגרשי חברות ליסינג- תמצא בהן בעיקר נבלות ומחפש רק רכב שהיה ביד פרטית ומטופל-0 זה יכול להיות מאדם פרטי או סוכנות טרייד אין של היבואן סתםן דוגמה טופ טרייד מוטורס של מאזדה/טויוטה סלקט של טויוטה,סוזוקי.

יש גם אופציה לבדוק בטרייד מוביל,אך לרוב המחירים שלהם קצת מנותקים מהמציאות.

רק בשבוע האחרון בפשפשוק רכב עלו שני סיפורי זוועה- אחד על אלדן,שניסו למכור לבן אדם קרח לאסקימוסים (רכב יונדאי I35 שעבר תיקון בעמודים במשמעות גבוהה-לזכותם יאמר,שהוצג ללקוח טופס בדיקה עם הליקויים הללו והוא קיבל ייעוץ לרדת מהרכב והקשיב לטיפ) והאחד טרי מאתמול- חברת קל אוטו,שטרטרה בן אדם בצפון של הצפון,עשתה לו טובה ששינעה לו רכב שעבר תאונה קשה ועוד מסרבים להחזיר ללקוח שהוא סטודנט תפרן את עלות הבדיקה.

וכדי שלא יחשבו בטעות,שהסיפור אינו אמיתי או פייק ניוז הנה הסיפור השני מאתמול בלייב והמסקנות לשיפוטו של כל אחד מכם..

https://m.facebook.com/groups/134704043320127?view=permalink&id=1787045204752661

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה,הייתי מוותר על מגרשי חברות ליסינג- תמצא בהן בעיקר נבלות ומחפש רק רכב שהיה ביד פרטית ומטופל-0 זה יכול להיות מאדם פרטי או סוכנות טרייד אין של היבואן סתםן דוגמה טופ טרייד מוטורס של מאזדה/טויוטה סלקט של טויוטה,סוזוקי.

יש גם אופציה לבדוק בטרייד מוביל,אך לרוב המחירים שלהם קצת מנותקים מהמציאות.

רק בשבוע האחרון בפשפשוק רכב עלו שני סיפורי זוועה- אחד על אלדן,שניסו למכור לבן אדם קרח לאסקימוסים (רכב יונדאי I35 שעבר תיקון בעמודים במשמעות גבוהה-לזכותם יאמר,שהוצג ללקוח טופס בדיקה עם הליקויים הללו והוא קיבל ייעוץ לרדת מהרכב והקשיב לטיפ) והאחד טרי מאתמול- חברת קל אוטו,שטרטרה בן אדם בצפון של הצפון,עשתה לו טובה ששינעה לו רכב שעבר תאונה קשה ועוד מסרבים להחזיר ללקוח שהוא סטודנט תפרן את עלות הבדיקה.

וכדי שלא יחשבו בטעות,שהסיפור אינו אמיתי או פייק ניוז הנה הסיפור השני מאתמול בלייב והמסקנות לשיפוטו של כל אחד מכם..

https://m.facebook.com/groups/134704043320127?view=permalink&id=1787045204752661

גם בטיוטה סלקט מוכרים רכבים שעברו תאונות במחיר הזוי היה על זה כתבה מאוד גדולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בטיוטה סלקט מוכרים רכבים שעברו תאונות במחיר הזוי היה על זה כתבה מאוד גדולה

יש תאונה ויש תאונה ..

אין דין החלפת טמבון/דלת /כנף מחוברת עם ברגים כדין פגיעה ברצפה אחורית/עמוד/קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הסיפור עם טויוטה הייתי לקוח בערבון מוגבל מאד.

הכתבה הזאת נראית מושלמת מדי מכדי להיות מקרית.

לדעתי בשני המקרים גם אלדן וגם בטויוטה סלקט מדובר במקרים חריגים שאינם מייצגים את מה שמקובל בגופים הללו.

גם עם מוכרים פרטיים אפשר ליפול בקלות.

קניה מחברת ליסינג למי שאינו מבין בכלי רכב היא אופציה די הגיונית, למצוא רכב שמור ממוכר פרטי דורש זמן והתעסקות שלא לכולם יש.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה,שרכב כזה שכבר טחנו אותו בליסינג או השכרה ועבר גם יד פרטית יתכן ויהיה בלוי מאוד..

אישי,הייתי מחפש רק יד פרטית גם אם צריך לשלם כמה אלפים נוספים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קולאוטי יקר!

1. היותו של רכב בבעלות פרטית אינו ערובה להיותו שמור.

2. היותו של רכב ליסינג לשעבר אינו ערובה להיותו טחון.

3. אתה מדבר כאילו אדם עושה פוף, ויש לו רכב שמור מבעלות פרטית. לא פשוט לחפש, לא פשוט למצוא, ולא זול לבדוק.

קניה ממקום מוסדר / חברת ליסינג מאפשרת לאדם המחפש לראות ולבחון כמות גדולה של אפשרויות במקום אחד, יש לזה יתרונות גדולים, יחסית לחסרונות, במיוחד לאנשים שאין להם את הידע, הזמן, והראש לכלות את זמנם בחיפוש רכב מתאים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שאני לא מחפש בשוק הפרטי אני מחפש אבל לא מוצא. אני מחפש כבר כמעט חודש פלוס ולא מצאתי רכב אחד נורמלי

והרוב מסוחרי רכב שלא מבטיחים שום דבר. וגם הרכבים מידיים פרטיות הם קודם היו ליסינג אז אני לא רואה את הסיבה לשלם יותר על רכב שהיה כבר בליסינג. ולהיות יד 3 במקרה הטוב במקרה הרע יד 4 כבר עדיף לקנות מחברות ליסינג להיות יד 2 ולא עם הרבה קילומטרים. יש גם שם מציאות רק צריך לחפש בין החברות הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספציפית, דגמי הרכבים שאתה מחפש באחוזים גבוהים מאוד היו בליסינג. לכן זה המקרה שכן כדאי לעבר בין חברות ליסינג גדולות - אולי יימצא רכב במצב נורמלי.

ולא הגיוני שמוכר פרטי יד 2 אחרי ליסינג מבקש מחירים גבוהים יותר מחברת ליסינג עצמה שנותנת אחריות והשבחה.

אולי בהתחלה מבקשים, אבל אחרי שבוע- שבועיים ללא התעניינות יורדים מהעץ.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספציפית, דגמי הרכבים שאתה מחפש באחוזים גבוהים מאוד היו בליסינג. לכן זה המקרה שכן כדאי לעבר בין חברות ליסינג גדולות - אולי יימצא רכב במצב נורמלי.

ולא הגיוני שמוכר פרטי יד 2 אחרי ליסינג מבקש מחירים גבוהים יותר מחברת ליסינג עצמה שנותנת אחריות והשבחה.

אולי בהתחלה מבקשים, אבל אחרי שבוע- שבועיים ללא התעניינות יורדים מהעץ.

תתפלא שלא באמת אני לא מבין את האנשים הפרטיים נכון אתה לא רוצה להפסיד כסף על מה ששילמת אבל זאת הדרך למכור אנשים מבקשים מחירון לפעמיים גם מעל. ראיתי יונדאי i30 אני פותח לה לוי יצחק משכלל יוצא הרכב 40 אלף והיא עדיין מתעקשת על 50 אבל תראה ביד 2 זה המחירון. אולי אנשים חושבים שאנשים אחרים טיפשים?,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המצב - המוכרים בוחרים מחירון יותר גבוה, הקונים יותר נמוך. המחירון לא מחייב ( חוץ מחברות הביטוח שצמודות ליצחק לוי ).

הכל תלוי במצב השוק של הדגם.

אם רכבים אחרים עם נתונים דומים נמכרים ב 50 אלף₪, יש היגיון בדרישה שלו. אבל אם הוא על עיוור דורש מחירון יד 2, כאשר מסביבו רכבים זהים נמכרים ב 10 אלפים ₪ פחות, או שהוא רק התחיל למכור או שלא דחוף לו בכלל למכור והוא ממתין שמישהו ישלם לו יותר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המצב - המוכרים בוחרים מחירון יותר גבוה, הקונים יותר נמוך. המחירון לא מחייב ( חוץ מחברות הביטוח שצמודות ליצחק לוי ).

הכל תלוי במצב השוק של הדגם.

אם רכבים אחרים עם נתונים דומים נמכרים ב 50 אלף₪, יש היגיון בדרישה שלו. אבל אם הוא על עיוור דורש מחירון יד 2, כאשר מסביבו רכבים זהים נמכרים ב 10 אלפים ₪ פחות, או שהוא רק התחיל למכור או שלא דחוף לו בכלל למכור והוא ממתין שמישהו ישלם לו יותר.

פחות או יותר כולם "מוכרים" באותו המחיר. אבל דגש על הסוגריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא שלא באמת אני לא מבין את האנשים הפרטיים נכון אתה לא רוצה להפסיד כסף על מה ששילמת אבל זאת הדרך למכור אנשים מבקשים מחירון לפעמיים גם מעל. ראיתי יונדאי i30 אני פותח לה לוי יצחק משכלל יוצא הרכב 40 אלף והיא עדיין מתעקשת על 50 אבל תראה ביד 2 זה המחירון. אולי אנשים חושבים שאנשים אחרים טיפשים?,

אין שום בעיה עם זה שמבקשים מעל המחירון, אם כי לבקש מעל המחירון המשוקלל נראה לי קצת מוגזם, אלא אם כן מדובר על רכב מאוד נדיר ובמצב מעולה, אז אולי שווה לשלם באמת את המחיר.

על רכב סטנדרטי אני לא רואה הצדקה לשלם יותר ממחירון משוקלל, וגם זה אם מדובר על רכב עם נתונים טובים מבחינת ידיים, ק"מ, מצב ויזואלי, מצב מכאני והיסטוריית טיפולים.

i30 מכונית סטנדרטית למדי.

חפש מוכר שמבקש מחיר הגיוני יותר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...