Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לזוג+2 עד 70K

razabc
שימו לב! השרשור הזה בן 1580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שים לב, הכתבה שצירפת מיוני 2016. רכבים שעלו לכביש בחצי השנה הראשונה של 2016 עדיין לא קיבלו את המערכת המקורית.

אני מבין.

יש שם למערכת הזאת? באתר טויוטה סלקט אין פירוט על מערכת אקטיבית כזאת ברכבים המוצגים.

יש רמות גימור SUN, GLI MC, GLI FL6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי, רק כאשר תתמקד ברכב ספציפי, תוכל לברר בוודאות בסוכנות.

בנתיים, לפי מועד הטסט / עליה לכביש ב 2016 תוכל לנחש.

ככל שמועד עליה יותר מאוחר, יותר סיכויים שהוא יהיה עם מערכת בטיחות אקטיבית מקורית.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קל מאד לזהות את הקורולות שאחרי מתיחת הפנים - החרטום שלהן מחודד וצר יותר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי להסתכל במראה הפנימית, אם היא יושבת על ריבוע קטן- אין מערכת מקורית, אם היא יושבת על מלבן שחור יחסית גדול, זו המערכת. אני מכרתי לדודה שלי לפני שנה, קורולה 2016 ללא המערכת, עם 17,000 קמ ב 99,000 שח. אני מניח ש 80,000 בערך זה מחיר סביר לרכב טוב. חפש מציאות, הרבה נכים קונים את הרכב ומחליפים תוך 3.5 שנים וממהרים לרכב הבא- לפעמים זו הזדמנות, ושווה לנסוע צפונה או דרומה כדי לאתר מציאות

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי להסתכל במראה הפנימית, אם היא יושבת על ריבוע קטן- אין מערכת מקורית, אם היא יושבת על מלבן שחור יחסית גדול, זו המערכת. אני מכרתי לדודה שלי לפני שנה, קורולה 2016 ללא המערכת, עם 17,000 קמ ב 99,000 שח. אני מניח ש 80,000 בערך זה מחיר סביר לרכב טוב. חפש מציאות, הרבה נכים קונים את הרכב ומחליפים תוך 3.5 שנים וממהרים לרכב הבא- לפעמים זו הזדמנות, ושווה לנסוע צפונה או דרומה כדי לאתר מציאות

תודה על האינפורמציה המועילה.

אני באמת מחפש מציאות בקורולה, כי לפי יד2, המחיר הוא באיזור ה-80 כרגע, כמו שכתבת, ואני לא רוצה להוציא יותר מ-70.

אז בינתיים אני עוקב יום יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושש שאתה מחפש מה שלא קיים ( קורולה 2016 עם נתונים טובים ולאחר מתיחה - כל זה ב 70 אלף₪ ).

בתקציב שלך תצטרך לרדת שנתון אחד לפחות לטובת קורולה או לחפש רכב פחות סחיר.

למשל, בפחות מ 70 אלף אתה קונה מיצובישי לנסר ספורטבק 2016 עם קילומטראז' אפסי

https://www.yad2.co.il/s/c/y1rnxj

רכב אמין מאוד, מרווח, לא יקר לתחזוקה.

אבל זה רכב שימשיך לרדת במחיר יחסית מהר, ככה שהוא מומלץ לתווך ארוך מאוד. גם הבגאז' שלו יחסית קטן ( אבל נוח להטענה בזכות דלת חמישית ).

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושש שאתה מחפש מה שלא קיים ( קורולה 2016 עם נתונים טובים ולאחר מתיחה - כל זה ב 70 אלף₪ ).

בתקציב שלך תצטרך לרדת שנתון אחד לפחות לטובת קורולה או לחפש רכב פחות סחיר.

למשל, בפחות מ 70 אלף אתה קונה מיצובישי לנסר ספורטבק 2016 עם קילומטראז' אפסי

https://www.yad2.co.il/s/c/y1rnxj

רכב אמין מאוד, מרווח, לא יקר לתחזוקה.

אבל זה רכב שימשיך לרדת במחיר יחסית מהר, ככה שהוא מומלץ לתווך ארוך מאוד. גם הבגאז' שלו יחסית קטן ( אבל נוח להטענה בזכות דלת חמישית ).

אני אכן מתכנן למכור אחרי 3-4 שנים, וכן חשוב לי המרווח, ולכן אוותר על המיצובישי. תודה על ההצעה.

אני אתן לקורולה צ'אנס כמה זמן.

במידה וזה לא יילך, האם עדיף לרדת בשנתון לקורולה 2015 או ללכת על רכב אחר?

גילוי נאות: כשאני כותב "רכב אחר" אין לי באמת אפשרויות בראש כי האוקטביה לא מומלצת בגלל הגיר (למרות שנראית לי מצויינת לצרכים שלי), והמאזדה 3 לא מספיק מרווחת (גם בבגאז').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, קורולה 2015 יותר ריאלית התקציב שלך.

והיא אכן מומלצת ( אמינה, מרווחת, סחירה ). עדיין, להושיב אדם בוגר בין שני מושבי בטיחות לא להיט, אבל המצב טוב יותר מאשר במאזדה 3.

נ.ב. לקורולה הזאת יש עוד יתרון מבחינתך , כאשר אדם נוסף יושב באמצע השורה השניה - הרצפה מאחורה שטוחה לגמרי ( ללא בליטה שקיימת בין היתר באוקטביה ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי טויוטה סלקט.

בדקתי את האפשרויות באתר, ונראה שהם דורשים כ-10%-15% יותר לעומת יד שניה מפרטי (בערך אותם נתונים).

האם, לדעתכם, כדאי להשקיע את ההבדל הזה, שבמקרה שלי מתבטא בכ-10K ש"ח?

מצד אחד, זה חוסך כאב ראש ובדיקות שאצטרך לעשות בעצמי לפני שאני קונה רכב ממישהו אחר (בדיקות טכניות כספיות ובדיקות לגבי היסטוריית הרכב).

מצד שני, ההבדל במחיר לא מבוטל בכלל.

אשמח להמלצה בעניין הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי משלם 10 אלפים₪ יותר על רכב עם נתונים דומים רק בגלל שהוא מטויוטה סלקט. היתרון של סלקט זה אחריות מלאה על הרכב לשנה או 20 אלף קילומטרים.

עדיין תוספת כבדה, אבל גם בטויוטה סלקט המחירים לא פיקס, כמו כל דבר כאן, זה שוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מסתובב קצת במוסך מורשה- אולם תצוגה ומשאיר טלפון לנציג מכירות, לפעמים יש להם מידע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי משלם 10 אלפים₪ יותר על רכב עם נתונים דומים רק בגלל שהוא מטויוטה סלקט. היתרון של סלקט זה אחריות מלאה על הרכב לשנה או 20 אלף קילומטרים.

עדיין תוספת כבדה, אבל גם בטויוטה סלקט המחירים לא פיקס, כמו כל דבר כאן, זה שוק.

והעובדה שזה חוסך בדיקות ושיש שקיפות מלאה לגבי מצב הרכב? זה לא שווה את ההפרש, לדעתך?

אני הייתי מסתובב קצת במוסך מורשה- אולם תצוגה ומשאיר טלפון לנציג מכירות, לפעמים יש להם מידע

אבדוק את האפשרות. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמשלם מחליט האם זה שווה או לא שווה. אם אתה עצמאי שכל יום התעסקות בחיפוש הרכב המתאים גורם לך להפסיד 1000₪, שווה לשלם את התוספת ולקנות מסלקט.

ועוד פעם, המחיר אצלם לא סופי, כמו בכל מקום אחר. יש גם תכנית ממון/ תשלומים/. גם להוציא מהם טיפול או שניים יש לזה משמעות .

אבל בסופו של דבר מדובר באותו הרכב מאדם פרטי ( או ליסינג, שים לב, בסלקט יש רכבים גם מליסינג )

שלא רצה להתעסק במכירה, הסכים להוריד 10% מהמחיר לטובת הרווח של סלקט, ועכשיו יש להם איתך תווך של כ20% לשחק איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב שלום לכם,

אני עוקב אחרי המחיר של הקורולה מספר ימים, ותהיתי האם כדאי לי לחכות לתחילת ינואר, כשהדגמים החדשים של 2020 יתחילו לעלות על הכביש.

האם המחיר של מודל 2016 אכן צפוי לרדת בעוד 3-4 שבועות? אם כן, האם מדובר בירידה משמעותית (+5K) או מינורית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לדעת, זה משתנה בלי הרבה הסבר. מה שכן, בקנייה מאדם פרטי זה יכול לעזור כדי להוריד קצת במחיר, תתקשר גם לרכבים שמפורסמים מעל התקציב, תנסה להסתדר איתם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...