Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

DERBI SENDA 96

supra _men
שימו לב! השרשור הזה בן 6950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתם אומרים עליו?

קיבלתי הצעה 700 ש"ח מתחת למחירון ויש לו מנוע עליון ותחתון חדש ..

ואומרים שהוא סוגר 105 100+

רציתי לשאול אם תוכלו לתת לי פרטים עליו..

כל מה שתוכלו להגיד יעזור לי מאוד

תודה למגיבים

23573derbi-senda-96-bikepics-111097.jpg

23573derbi-senda-96-bikepics-111097.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם אומרים עליו?

קיבלתי הצעה 700 ש"ח מתחת למחירון ויש לו מנוע עליון ותחתון חדש ..

ואומרים שהוא סוגר 105 100+

רציתי לשאול אם תוכלו לתת לי פרטים עליו..

כל מה שתוכלו להגיד יעזור לי מאוד

תודה למגיבים

1. התמונה לא מהארץ, רצוי שתעלה תמונה של האופנוע ולא של דגם האופנוע...

2. לא לגעת. אין יבוא חלקים של האופנוע הזה כבר זמן מה.

3. 105 קמ"ש? עיין ערך "רק בנפילה מהליקופטר"

4. 700 מתחת למחירון זה מה שיצטרכו לשלם לי בשביל שאני אקח כלי ללא יבואן, ללא חלפים, וללא שוק.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שהחזיק כלי כזה שעוד היה יבואן והיום מחזיק קג'בה W4 אם אתה צריך את הכלי לשימוש יום יומי אל תתקרב אין מכונאים ואין חלקים התשלום עבור חלקים ידרוש הרבה התרוצצות וסכומי כסף לא נמוכים

כלומר לא שווה להשקע בכלי בטח שלא 700 מתחת מחירון כך נמכרים כלים טובים חפש כלי טוב עם יבואן ובלי בעיות בטח לא כלי כמו דרבי

בהצלחה

מי שנוסע על

ביודיזל

לא משתולל כל פעם שמחירי הדלק משתנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שגם היה לו כזה אני יכול להגיד שזה אופנוע שטח הכי טוב שיש בקטגורית חמישים.

נכון אין חלקים אבל יש מוסך של כל החלקים של דרבי, אבל אם אין כסף מיותר או רצון להיכנס לשטח אין לך מה להסתכל!!

בקשר לאופנוע אז: האופנוע באמת מהיר ואפשר לעשות איתו דברים שלא מאמינים ש50 יכול לעשות (ואף הצלחתי להשיג 125 סמ"ק), ואם אתה מעוניין יש מבחן שמוטו עשו הנה הקישור: http://www.motobike.co.il/motobike/tests/test_article.asp?combo_type=new&submit1=%E7%F4%F9&id=47

אם יש משהו נוסף שלא עניתי תשאל....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דג נחש היה לך את בדיוק אותו דגם?

ולמי שאמר תמונה לא מהארץ אני יודע שהיא לא מהארץ פשוט רציתי לשים תמונה של הדגם.

דג נחש אם אתה תוכל לפרט זה יהיה נחמד יש לו כח?

כמה סגר לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו כוח, בשטח אבל. בכביש הוא פשוט עגלה.

ובקשר למה שtygger אמר, צודק ב100%. האופנוע לא עובר את ה85.

לסיכום, לא שווה לקנות אופנוע מכיוון שהוא פשוט לא נוח, לא אמין, וכמעט ואין חלקים.

רוצים לעשות טיול בצפון ואין לכם איפה להתאחסן?

"ירוק בעיניים" צימרים, בקתות, ג'קוזי, והכול במחירים זולים למטיילים!

(מחירים החל מ150 ש"ח לאדם!). אתר: http://www.weekend.co.il/galiltop/yarok/index.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה בתור בעלים לשעבר נתחיל בזה שאין חלקים ועם כבר יש יקר +

האופנוע לא עובר את ה 85 קמ"ש אלה עם כן אתה מחילף גלגלי שיניים

אמינות זה לא בדיוק הצד החזק שלו אבל מצד שני הוא גם לא הכי גרוע באמינות.

יש לו אחלה בולמטי זעזועים (כל עוד הם עובדים מה שסביר להניח שלא תימצא אחד עם בולמי זעזועים במצב נורמאלי)

סובל ממחלה של משאבת מים.

הוא דיי חזק לקטגוריה והוא ממש קרוב לסי אר כאילו רק מבחינת סגנון(גבוה ויפה יחסית)

אבל לא מעבר לזה

מסקנה חמוד לא יותר!

תחיה את הרגע , כי יש רגעים שלא יחזרו לעולם אז בפעם הבאה שאתה רואה את הבלונדה במעבר חציה תילחץ כמו מטורף ותן לצמיגים להישרף :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בקיצררר על הטי אני יכול להגיד המוןןן

גם אותו היה לי :-P

אז ככה שילדה עדינה מאוד

עם אתה מדבר על שנת 96 מדובר במנוע בעל קירור מים

50סמ"ק מאוד נפוץ יש חלקים הוא הרבה יותר אמין מה דרבי עם כי גם לו יש בעיות

הוא לא בדיוק "כלי השטח האולטימטיבי" אבל דיי בסדר לשבילים בתנאי שאתה לא מיתכוון לקפוץ איתו יותר מידי כי השילדה ושאר המכלולים ילכו לעזאזל.

בולמי זעזועים רכים מאוד כלי יחסית נמוך מה שאומר שעם אתה גבוה מאוד יהייה לך לא נוח.

חלקים יש לא חסר בכלל וגם מכלולי מנוע של אר אם אקס כימעט זהים יש כמה שלא אבל הרב כן!

ברקסים לא משהו מיוחדאפילו לא משהו בכלל וגם זה ברקס תוף ןלא דיסק.

ג'נטים מאוד חלשים מקבלים שמיניות מאוד מהר

רק הטי אסים בארץ קרטעים לגמרי ועם אתה מוצא אחד במצב טוב אבל ממש טוב (מה שיהייה ממש קשה למצוא)

אז קח נימכרים הרבה מיתחת למחירון!

בעיה נפוצה קרבורטור מאבד כוון .

חסכוני בחלרים ממש לא חלקים יקרים מנוע שעושה עבודה טובה מאוד עם כי הוא לא חזק במיוחד.

שורה תחתונה: נחמד ולא יותר , אבל יותר ידידותי מה דרבי!

תחיה את הרגע , כי יש רגעים שלא יחזרו לעולם אז בפעם הבאה שאתה רואה את הבלונדה במעבר חציה תילחץ כמו מטורף ותן לצמיגים להישרף :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בקיצררר על הטי אני יכול להגיד המוןןן

גם אותו היה לי :-P

אז ככה שילדה עדינה מאוד

עם אתה מדבר על שנת 96 מדובר במנוע בעל קירור מים

50סמ"ק מאוד נפוץ יש חלקים הוא הרבה יותר אמין מה דרבי עם כי גם לו יש בעיות

הוא לא בדיוק "כלי השטח האולטימטיבי" אבל דיי בסדר לשבילים בתנאי שאתה לא מיתכוון לקפוץ איתו יותר מידי כי השילדה ושאר המכלולים ילכו לעזאזל.

בולמי זעזועים רכים מאוד כלי יחסית נמוך מה שאומר שעם אתה גבוה מאוד יהייה לך לא נוח.

חלקים יש לא חסר בכלל וגם מכלולי מנוע של אר אם אקס כימעט זהים יש כמה שלא אבל הרב כן!

ברקסים לא משהו מיוחדאפילו לא משהו בכלל וגם זה ברקס תוף ןלא דיסק.

ג'נטים מאוד חלשים מקבלים שמיניות מאוד מהר

רק הטי אסים בארץ קרטעים לגמרי ועם אתה מוצא אחד במצב טוב אבל ממש טוב (מה שיהייה ממש קשה למצוא)

אז קח נימכרים הרבה מיתחת למחירון!

בעיה נפוצה קרבורטור מאבד כוון .

חסכוני בחלרים ממש לא חלקים יקרים מנוע שעושה עבודה טובה מאוד עם כי הוא לא חזק במיוחד.

שורה תחתונה: נחמד ולא יותר , אבל יותר ידידותי מה דרבי!

סוג הקירור בכלל לא קשור בשנת הדגם..

עד שנת 98 יוצרו הטי-אסים,

X= קירור אוויר

W= קירור מיים

בעליו החדש של HONDA CR 125!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שגם היה לו כזה אני יכול להגיד שזה אופנוע שטח הכי טוב שיש בקטגורית חמישים.

נכון אין חלקים אבל יש מוסך של כל החלקים של דרבי, אבל אם אין כסף מיותר או רצון להיכנס לשטח אין לך מה להסתכל!!

בקשר לאופנוע אז: האופנוע באמת מהיר ואפשר לעשות איתו דברים שלא מאמינים ש50 יכול לעשות (ואף הצלחתי להשיג 125 סמ"ק), ואם אתה מעוניין יש מבחן שמוטו עשו הנה הקישור: http://www.motobike.co.il/motobike/tests/test_article.asp?combo_type=new&submit1=%E7%F4%F9&id=47

אם יש משהו נוסף שלא עניתי תשאל....

דברים ש-50 סמ"ק לא מסוגלים לעשות,

כל KTM, וכל בטא 50 סמ"ק עוקפים אותו מבחינת הכל בערך, למרות שגם להם בעיות אמינות.

הצלחת להשיג 125 סמ"ק? אלה עם מדובר על קטנוע, כנראה שנהג ה125 לא היה מוכשר במיוחד.

והמבחן לא רלוונטי כיוון שהוא בוצע על דגם 2001 של הסנדה, שהוא אופנוע שונה ל-ג-מ-ר-י!

בעליו החדש של HONDA CR 125!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...