Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי חיבור טלסקופ למכסה מנוע

צחי קולט
שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת שראיתי את הרוב בתמונות שהחלק הדק הכסוף למטה והעליון השחור למעלה -אבל מצאתי כמה כמו התמונה השמאלית אז מה אתה ממליץ כי אני רוצה להתקין

במכסה מנוע זה אמור להיות עם החלק הדק כלפי מטה מטעמי שימון החלק הדק. יש בולמים האלו טבעת שימון.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא כזה משמעותי, הבולם יעבוד טוב בשני המצבים.

כמו שרשמתי, במכסה מנוע כאשר הבולם לא מתהפך לגמרי במצב סגור אלא מגיע למצב אופקי, עדיף את החלק הדק כלפי מטה.

ביציאה מהחלק העבה יש טבעית שימון שמשמנת את החלק הדק. השימון יותר יעיל כאשר החלק הדק כלפי מטה.

אבל שוב, לא כזה קריטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שראיתי את הרוב בתמונות שהחלק הדק הכסוף למטה והעליון השחור למעלה -אבל מצאתי כמה כמו התמונה השמאלית אז מה אתה ממליץ כי אני רוצה להתקין

על איזה רכב מדובר ? בדרך כלל ייצרן הרכב מציין את כיוון ההתקנה הרצוי.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מאזדה 3 כמו בתמונה לא קיים מהחברה ועשיתי חיפוש באתרים מהעולם ראיתי שהחלק הדק למטה ומקרים בודדים החלק הדק למעלה אני אחבר כמו ידידי למעלה שיעץ לי שהחלק הדק למטה

על איזה רכב מדובר ? בדרך כלל ייצרן הרכב מציין את כיוון ההתקנה הרצוי.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מאזדה 3 כמו בתמונה לא קיים מהחברה ועשיתי חיפוש באתרים מהעולם ראיתי שהחלק הדק למטה ומקרים בודדים החלק הדק למעלה אני אחבר כמו ידידי למעלה שיעץ לי שהחלק הדק למטה

יישנם בוכנות שניתן להתקין אותם כאשר מוט הבוכנה כלפי מעלה/מטה ויישנם בוכנות שחשוב להתקין אותם כאשר מוט הבוכנה כלפי מטה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכוו וזה קשור למבנה מנגנון השימון שהזכרתי.

כיוון שלא ידוע איזה בולמים בדיוק יש לו, המלצתי להתקין עם המוט הדק כלפי מטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול זה קיט התקנה חדשה לרכב קיבלתי את הטלסקופים שהחיבור הוא שהדק כלפי מעל הניתן להבריג שיהיה כמו שציינת שהדק יהיה כלפי מטה ולמרות שראיתי באתרים בדגמי מאזדה שהדק כלפי מטה אז אני חושב שעדיף להתקין ככה שוב אני מאמין שבכול צורה יגיע שימון

נכוו וזה קשור למבנה מנגנון השימון שהזכרתי. כיוון שלא ידוע איזה בולמים בדיוק יש לו, המלצתי להתקין עם המוט הדק כלפי מטה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...