מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: שיתוף חווית תחזוקה כללית של הצבע

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של 98civic

שיתוף חווית תחזוקה כללית של הצבע

שלום לכל חולי דיטיילניג , או לפחות אני. אני מאד את הרכב שלי נקי ובמיוחד אוהב מראה oem . חיידק הדיטיילינג אצלי כ 8 שנים במהלך הזה היו לי 3 רכבים שונים אך רק על 2 מהן קירצפתי כמו חולה נפש פעם בשבוע/שבועיים. הקודם היה שחור והנוכחי לבן. שחור היה מהמם לאורך חצי יום ולאחר מכן 6 וחצי ימים עד לשטיפה הבא נראה מזעזע. אמרתי לעצמי שלא אחזור יותר לצבע שחור ואעדיף כסוף או לבן . מצאתי בדיוק את הדגם שרציתי וכבונוס גם צבע לבן. כמובן שקירצוף השבוע חזר בשיא הכוח אבל תחושת אכזבה קלה חזרה גם היא. לדעתי רכב עברה הכנה לפני מכירה אצל בעלים הקודמים כי אמנם סוירלים קיימים אך הם נסבלים ולא ממש מציקים לי כי אני גם מספיק מנוסה בנושא ויודע שלהחזיק רכב נטול הולוגרמות זה משהו תלוש ממציאות אך עדיין חשוב מאד הנקיון הכללי. אין בעיה לנקות כל שבוע אבל יש משהו מאד מרגיז בזה שאפילו אחרי כל האוטמים/ ווקסים/ קוויק דיטיילרים אוטו נראה מלוכלך אחרי כמה ימים בכל זאת. יש לי 3 סוגים שונים של שמפו , 4 אוטמים שונים של חברות שונות ,כמה ווקסים. וניסיתי כל שילוב אפשרי בין החומרים ועדיין לא מרוצה אם מה שקורה אחרי 3-4 ימים. שתפו מה נסיון שלכם ומה צבע הרכב , את החיבור הכי מוצלח שלכם של חומרים וכמה מרוצים מהתוצאה. יאללה בואו נעיר קצת את הפורום זה שנרדם.

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג חדש (> 40 הודעות)

בעניין: שיתוף חווית תחזוקה כללית של הצבע

הרכב שלי לבן, משתמש בסוגים שונים של חומרים של חברות שונות, אני אוהב להתנסות עם כמה מוצרים ולבדוק תמורה בעד המחיר.
    הרכב נשטף שבועית עם שמפו לרכב ואז שכבת הגנה.
    אני חושב שאין הרבה מה לעשות כי יש אבק ולכלוך מהכביש שניתז על הרכב.
    אני מחזיק שפריצר שיש בתוכו מים מזוקקים עם קצת סבון לרכב למקרים של לשלשת ציפורים או חרקים מתים.
    לאחרונה גיליתי שיש מוצרים של אסטוניש לטיפול רכב, היבואן הוא יעקובי והמחירים זולים.
    עד עכשיו ההתרשמות טובה אבל התוצאות לא כמו של החברות הגדולות.
    ניסיתי לנקות את הגנטים בעזרת חומר לניקוי עם אבקת סודה והתוצאות טובות.

נושאים דומים

1. שיתוף חווית ביקור ב-PDR Plus
    By Dada in forum אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 04/02/16, 19:53
  2. תגובות: 68
    הודעה אחרונה: 28/05/15, 19:55
  3. תגובות: 48
    הודעה אחרונה: 22/09/13, 19:51
  4. שיתוף חווית שעור הנהיגה מס' 21
    By mcyossi in forum אוף-טופיק
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 21/02/04, 16:44
  5. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 03/01/70, 23:47