Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נירו, ספורטאז או...

luigiconteabateg
שימו לב! השרשור הזה בן 1501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחזיק בנירו (עכשיו עם הדגם החדש והקודמת היה הדגם הראשון) והיה לי גם ספורטאג',

לטעמי הספורטאג' יותר מרווחת (גם בהרגשה), לנסיעות עירוניות (והאמת גם בכלל) מנוע ה1.6 לטעמי מספיק בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק בנירו (עכשיו עם הדגם החדש והקודמת היה הדגם הראשון) והיה לי גם ספורטאג',

לטעמי הספורטאג' יותר מרווחת (גם בהרגשה), לנסיעות עירוניות (והאמת גם בכלל) מנוע ה1.6 לטעמי מספיק בהחלט.

אז למרות זאת אתה על הנירו? למה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לשמוע איזה.

סוזוקי קרוסאובר בן ארבע שנים, סתם דוגמה אחת מיני רבות.

אתה מחפש רכב לארבע מאות קילומטר בחודש בתוך העיר שלא יתקע, ממש לא צריך רכב של יותר ממאה אלף שקל בשביל זה.

נסח שאלה בשירשור חדש ותקבל מגוון אפשרויות נוספות.

נ.ב- תשאל את עצמך גם מה הגודל שבאמת נחוץ לך. בתוך העיר לנסיעות קצרות מאוד נוח ושימושי רכב קט יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המושב של הנירו לא נוח גם לי.

כנראה שלאנשים גדולים (רחבים) הכיסא פשוט לא טוב.

ואני מצטרף ל -old school. אין סיבה לקנות רכב כזה רק בשביל להתנייד בתוך העיר....סוזוקי קרוסאובר בהחלט מספיק.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למרות זאת אתה על הנירו? למה?

צריכת הדלק, הנירו יותר שקטה, ושווי מס כמובן.

בגדול אני נוסע המון (מגיע ל65K ק"מ בשנה) ויצא לי להחליף המון רכבים הנירו יחסית מאוד מוצלח (גם שאר המשפחה אוהבת) ולמרות שאני איש מאוד גדול גם המרווח מספק בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם רכבים טובים, הספורטאז' יותר מרווחת מאחורה והתא מטען יותר גדול אבל הנירו יותר חסכונית ופחות מזהמת, תעשה חושבים מה יותר חשוב לך מהבחינה הזאת ותנסה לעשות נסיעת מבחן. ממליץ לך גם לבדוק בטרייד מוביל כי אפשר למצוא אצלם רכבים שמורים יחסית ועם קמז' טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
סלטוס בחודש הבא?

מהיכן המידע?

נציג של קיה: "סוף ינואר"

מדברים על איזור מאי לדעתי, את ינואר כבר עברנו.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...