Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת נורה ב300 ש"ח?! קליאו 2013

verytired
שימו לב! השרשור הזה בן 1568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

igal_zeltser

זה לא קליפס פלסטיק, יש מן קונקטור שמחובר למנורה שצריך לנתק, אחרי זה להוציא את הגומיה שעוטפת את כל הפנס מבפנים, זה החלק הקל,

אחרי זה יש קליפס ממתכת לא פלסטיק שצריך לשחרר כדי שתוכל להוציא את המנורה, צריך להיזהר שלא ייפול, לי זה קרה והיה סיוט למצוא אותו.

אחרי זה פשוט לקחת את המנורה שתהיה כבר משוחררת ולשים במקומה את החדשה, גם כאן לשים לב שלא תשתחל לתוך הפנס, גם לי זה קרה והצלחתי להוציא בעזרת מגנט, ולהחזיר את הקליפס, אחרי זה גומיה וקונקטור, זה אולי נשמע פשוט, אך בפועל איך הרבה מקום לידיים שם.

ואצלי זה היה הפנס השמאלי, לא ניסיתי איך זה בימני.

הקליפס דומה למשהו כזה:

https://www.google.com/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Frepairguide.autozone.com%2Fznetrgs%2Frepair_guide_content%2Fen_us%2Fimages%2F0900c152%2F80%2F0c%2F2e%2Fd2%2Fmedium%2F0900c152800c2ed2.gif&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.autozone.com%2Frepairguides%2FVW-Passat-Audi-A4-1990-2000%2FLIGHTING%2FHeadlights%2F_%2FP-0900c152800c2ecf&docid=pdChNWv0cBseCM&tbnid=S-Vt93VIXJkOwM%3A&vet=1&w=500&h=391&bih=770&biw=1368&ved=2ahUKEwjfpfyip6DmAhVMOhoKHU3xA8gQxiAoAXoECAEQGQ&iact=c&ictx=1

כאמור תהליך סטנדרתי לחלוטין, השאלה היא רק כמה פירוקים צריך לעשות מסביב בשביל להגיע לגישה מספקת. במקרה הזה נדרש מינימום שלא שווה לדבר עליו. יש לא מעט רכבים, גם יפניות שאנשים סוגדים להן פה, שבהן נדרש לפרק מצבר, ביטנת גלגל ועוד מיני זוועות.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווילדלנדס, יש לך גם סיריון, נכון?

תנסה להחליף נורת חניה קידמית. זה גם סופר לא נוח ואין גישה בכלל. לקח לי בפעם הראשונה מעל חצי שעה וכל היד שרוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט מאליבו 2010. החלפת נורה צריך לפרק טמבון קדמי

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

"אם אי פעם המהירות תהרוג אותי , אל תבכו , כי אני אחייך". פול ווקר ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר מוסך של ייצרן אחר שמבקש 300 שקלים על החלפת מנורה.

יכול להיות שאמרו לו 300 בשביל לחפף אותו.

במקרה חבר שלי הוא מוסכניק, איש ישר והגון. ישנם דגמי רנו שאכן צריך להשקיע הרבה מאוד עבודה בכדי להגיע לנורה. ישנם לא מעט מוסכים שאפילו יסרבו לבצע את העבודה כי היא יותר מדיי מסובכת בשביל להחליף סה"כ נורה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוריד טמבון בהמון רכבים זה עסק של כמה ברגים בודדים , ולפעמים מספיק להוריד, כמו שאמרת, רק חצי ממנו.. ואז זה עבודה של 5 דק לפירוק ו5 דק להרכבה.. לא ברור לי החיוב האסטרונומי. אולי כדאי להצטייד במפתחות ייעודיים ולעשות לבד את העבודה הפשוטה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה בעיה לדחוף לשם את היד. היד שלי רזה ועדיין לא נכנסת לשם

להוריד טמבון בהמון רכבים זה עסק של כמה ברגים בודדים , ולפעמים מספיק להוריד, כמו שאמרת, רק חצי ממנו.. ואז זה עבודה של 5 דק לפירוק ו5 דק להרכבה.. לא ברור לי החיוב האסטרונומי. אולי כדאי להצטייד במפתחות ייעודיים ולעשות לבד את העבודה הפשוטה הזו.

יש מצב שזה באמת לפרק הרבה, אבל עבודה מהירה כמו שאתה אומר, כי אחרי שיחה עם חשמלאי הוא אמר לי שכן, צריך לפרק, אבל יש לו נסיון עם רנו והוא עושה את זה מהר והוא אפילו יראה לי איך עושים זה

אז נראה לי שאלך אליו שיראה לי איך עושים את זה לפעם הבאה.. במקום שאנסה לבד נראה לי הכי טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש מושג מה השעתון יצרן לכזו פעולה ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי ביבואן החליפו תוך 10 דקות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: החליפו לי את הנורה ב-25 ש"ח (+40 ש"ח עלות נורה, יכולתי להביא אחת משלי בדולר מאיביי אם רציתי).. תוך 20 שניות :biglaugh::loco::roflmao:

הנורה היא נורת הדרך בצד של הנוסע (נורה H7).. ולא היה צריך לפרק שם כלום, כנראה הפירוק הבעייתי הוא בצד הנהג..מקצוען הבחור:roflmao:

עריכה אחרונה על ידי verytired
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביונדאי I30 קשה מאוד להחליף נורות אלא אם אתה קורא את ההוראות בספר הנהג שאומרות לפתוח 3 ברגי 10 מ"מ שמחזיקים את הפנס (יש גישה מאוד נוחה ואפשר להשתמש בכלי נהג שיש בגלגל החלופי) ואז כשהפנס ביד אפשר להחליף את הנורה בקלות ולהרכיב חזרה, לוקח 2 דקות.

בסיריון אי-אפשר לפרק את הפנס בקלות בכדי להחליף את נורת הדרך, ניסיתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...