Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת נורה ב300 ש"ח?! קליאו 2013

verytired
שימו לב! השרשור הזה בן 1589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך להחליף נורה קדמית ברנו קליאו 2013. המוסך המורשה רוצה 300 ש''ח, כי נאמר שצריך לפרק חצי מהטמבון שם. בכל מוסך אחר נאמר לי דבר דומה עם מחירים דומים. מה זה התכנון הגרוע הזה? הצרפתים רוצים להיות מיוחדים בכוח??

האם אתם מכירים מוסך או חשמלאי שעושה את זה בפחות? או אולי סרטון שמראה איך?

במאזדה 3 החלפתי נורה שקניתי בדולר בדקה וחצי!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקליאו 3 גם לא הצלחתי להחליף לבד ונאלצתי לנסוע למורשה יבואן, במקרה שלי כמה עשרות שקלים בודדים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך להחליף נורה קדמית ברנו קליאו 2013. המוסך המורשה רוצה 300 ש''ח, כי נאמר שצריך לפרק חצי מהטמבון שם. בכל מוסך אחר נאמר לי דבר דומה עם מחירים דומים. מה זה התכנון הגרוע הזה? הצרפתים רוצים להיות מיוחדים בכוח??

האם אתם מכירים מוסך או חשמלאי שעושה את זה בפחות? או אולי סרטון שמראה איך?

במאזדה 3 החלפתי נורה שקניתי בדולר בדקה וחצי!!!

בסירטון זה נראה פשוט ועל פניו לא נראה שיש שם משהו מסובך (לפחות למי שכבר החליף כמה נורות בחייו, בטח במוסכים שזו חלק מעבודתם)

האם אצלך הפנס הוא כמו בסירטון ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא רק אצל הצרפתים ככה.

נסה במוסך שהוא לא מורשה יבואן, אולי יהיה זול יותר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאמרו לו 300 בשביל לחפף אותו.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על ההחלפה הזו - טוב שגם לא רשמו להצטייד בבורסקופ

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שאמרו 300 בשביל לחפף.. התקשרתי למקום אחר ואמרו שזה 70 ש"ח ושהם יודעים איך להחליף מנורות של רנו קליאו ושאפילו יראו לי איך עושים את זה בלי לפרק שם דברים כמו שחלק אמרו לי.. אני לא יודע מאיפה הגיעו המחירים הגבוהים האחרים אבל יכול להיות שיש כל מיני דגמים של רנו קליאו (יש דור 3, דור 4 בשנים האלה ואולי לא כולם זה החלפה מסובכת והם התבלבלו)

אני אעדכן אם זה מעניין מישהו :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו במשפחה מאליבו 2009, גם שם להחליף נורה צריך לפרק את כל הטמבון הקדמי, דבר מטומטם שצריך לכרות למהנדס את הידיים.

אבא שלי משלם סביב 200 לפאקינג נורה. עצוב.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שאמרו 300 בשביל לחפף.. התקשרתי למקום אחר ואמרו שזה 70 ש"ח ושהם יודעים איך להחליף מנורות של רנו קליאו ושאפילו יראו לי איך עושים את זה בלי לפרק שם דברים כמו שחלק אמרו לי.. אני לא יודע מאיפה הגיעו המחירים הגבוהים האחרים אבל יכול להיות שיש כל מיני דגמים של רנו קליאו (יש דור 3, דור 4 בשנים האלה ואולי לא כולם זה החלפה מסובכת והם התבלבלו)

אני אעדכן אם זה מעניין מישהו :-D

אם אצלך דור 4 (?) כמו בסרטון של איציק, ההחלפה טריויאלית לגמרי.

שים לב שקודם כל אתה מנתק את הקונקטור. אחרת זה כמו לעשות ניתוח מוח דרך הת*ת (אל תשאל איך אני יודע...)

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על ההחלפה הזו - טוב שגם לא רשמו להצטייד בבורסקופ

אם זה באמת כמו בסירטון, אז אני ממש לא מבין על מה כל הרעש..

כל מה שהבחור עשה זה לשחרר קליפס פלסטיק מסכן, וכל השאר היה זהה למרבית הרכבים בשוק.

אני מכיר לא מעט רכבים יפנים שבהם ההחלפה מסובכת משמעותית מהסרטון הזה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא זהה למה שיש בסרטון למרות שאולי העבודה דומה (וגם יש הבדל בין פנס ימין לשמאל נראה לי)

חח ואני לא חושב שאני אצליח לעשות ניתוח מוח דרך הת*ת אז מצאתי מקום שעושה ב-70 ש"ח נראה לי סביר.. והרנו היא דור 3 לא 4, דגם ה-Extreme (לא יודע מה אקסטרים בה, נראית ומתנהגת כמו רכב ללימוד נהיגה, צריך היה להוסיף ברכב הזה את הנתון "מלחיצה על דוושת הגז ועד שהאוטו מתחיל לנסוע - 5 שניות")

עריכה אחרונה על ידי verytired
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

igal_zeltser

זה לא קליפס פלסטיק, יש מן קונקטור שמחובר למנורה שצריך לנתק, אחרי זה להוציא את הגומיה שעוטפת את כל הפנס מבפנים, זה החלק הקל,

אחרי זה יש קליפס ממתכת לא פלסטיק שצריך לשחרר כדי שתוכל להוציא את המנורה, צריך להיזהר שלא ייפול, לי זה קרה והיה סיוט למצוא אותו.

אחרי זה פשוט לקחת את המנורה שתהיה כבר משוחררת ולשים במקומה את החדשה, גם כאן לשים לב שלא תשתחל לתוך הפנס, גם לי זה קרה והצלחתי להוציא בעזרת מגנט, ולהחזיר את הקליפס, אחרי זה גומיה וקונקטור, זה אולי נשמע פשוט, אך בפועל איך הרבה מקום לידיים שם.

ואצלי זה היה הפנס השמאלי, לא ניסיתי איך זה בימני.

הקליפס דומה למשהו כזה:

https://www.google.com/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Frepairguide.autozone.com%2Fznetrgs%2Frepair_guide_content%2Fen_us%2Fimages%2F0900c152%2F80%2F0c%2F2e%2Fd2%2Fmedium%2F0900c152800c2ed2.gif&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.autozone.com%2Frepairguides%2FVW-Passat-Audi-A4-1990-2000%2FLIGHTING%2FHeadlights%2F_%2FP-0900c152800c2ecf&docid=pdChNWv0cBseCM&tbnid=S-Vt93VIXJkOwM%3A&vet=1&w=500&h=391&bih=770&biw=1368&ved=2ahUKEwjfpfyip6DmAhVMOhoKHU3xA8gQxiAoAXoECAEQGQ&iact=c&ictx=1

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...