Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

I25/אסטרה/אוקטביה.

CAPOBOSS
שימו לב! השרשור הזה בן 1588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה. אני מתכנן לקנות רכב יונדאי i25 או אופל אסטרה בין השנים 2014/2015 כי האלה היחידות שיש לי בראש. אני מתלבט אם לרכוש אופל למרות שהוא נראה לי מעולה עונה על כל הדרישות אבל יש לי חשש לגבי הגיר איך אני אמור להזהר מנושאים כאלה ואחרים. הייתי גם רוצה סקודה אוקטביה או ראפיד אבל הגיר שם בעייתי.

עריכה אחרונה על ידי yulianx
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופל הרבה יותר בעייתית מסקודה. תוריד לך את האסטרה. לגבי היונדאי, נסה לעלות ל 30ו או קיה סיד. הם מכוניות משמעותית יותר טובות.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופל הרבה יותר בעייתית מסקודה. תוריד לך את האסטרה. לגבי היונדאי, נסה לעלות ל 30ו או קיה סיד. הם מכוניות משמעותית יותר טובות.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

I30 זה הפייבוריט שלי אבל התקציב דל לזה יש לי רק 40k וקיה סיד מוצא רק סטיישן אבל אם יש דגם מומלץ אני אשמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם הנאמר, סיד או i30 מכוניות ראויות יותר מ-i25.

אגב, לא יודע אם רלוונטי עבורך בתקציב שלך, אבל החל משנתון מסוים סיד ו-i30 גם הגיעו עם גיר רובוטי כפול מצמדים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליונדאי I25 לא הייתי מתקרב בעיקר בגלל ציון בטיחות בינוני במבחני ריסוק של IIHS (לא נבחנה כלל במבחן האירופאי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי פוסל את ה-i25, מבחני הריסוק שלה כפי שמובאים כאן סבירים בהלט, ומחירה בשוק סביר ונגיש, במיוחד אם התקציב מצומצם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהוא נראה לי מעולה עונה על כל הדרישות

אם תכתוב מהן הדרישות אולי אפשר יהיה לתת לך עצות טובות יותר

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תכתוב מהן הדרישות אולי אפשר יהיה לתת לך עצות טובות יותר

אני ואישתי פלוס ילד קטן. מחפשים רכב שישמש אותנו גם בתוך העיר וגם מחוץ מידי פעם די חשוב לנו הגודל היופי של הרכב בכל מקרה זוג צעיר נוחות לנסיעות ארוכות. היינו רוצים לרכוש i30 אבל התקציב די דל. 40 אלף שקלים.

החסרונות שלא אהבתי בקיה אין מערכת מולטימדיה ומצלמת רוורס שזה די גורע. אני לא יודע מה העלויות לכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי פוסל את ה-i25, מבחני הריסוק שלה כפי שמובאים כאן סבירים בהלט, ומחירה בשוק סביר ונגיש, במיוחד אם התקציב מצומצם.

הבעיה היכ למצוא אחת כזאת במצב שמור.

הרוב מכוסחות מליסינג/השכרה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי שולל הונדה ג'אז מהדור הקודם (2014).

אופציה נוספת היא הונדה סיוויק האצ'בק. הביקוש אליה לא גבוה כל גך אז זה יתרון בשבילך כקונה.

לגביי מערכת מולטימדיה ומצלמת רוורס- להערכתי תוכל להוסיף אחר כך בכל רכב וזה לא אמור לעלות יותר מ 1500-2000 שקל, מבקש מהחברים לתקן אותי אם אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא הייתי פוסל רכב בגלל מולטימדיה ומצלמת רוורס, לדעתי אפשר להתקין במחיר שאיתמר ציין משהו די סביר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי שולל הונדה ג'אז מהדור הקודם (2014).

אופציה נוספת היא הונדה סיוויק האצ'בק. הביקוש אליה לא גבוה כל גך אז זה יתרון בשבילך כקונה.

לגביי מערכת מולטימדיה ומצלמת רוורס- להערכתי תוכל להוסיף אחר כך בכל רכב וזה לא אמור לעלות יותר מ 1500-2000 שקל, מבקש מהחברים לתקן אותי אם אני טועה.

הונדה סיוויק היא די נמוכה כמעט ספורטיבית מה שיקשה בעתיד שהאישה תהיה בהריון :/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...