Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

I25/אסטרה/אוקטביה.

CAPOBOSS
שימו לב! השרשור הזה בן 1590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גם לא הייתי פוסל רכב בגלל מולטימדיה ומצלמת רוורס, לדעתי אפשר להתקין במחיר שאיתמר ציין משהו די סביר.

נשמע קצת תמוהה או הגיוני וסביר לא יודע אם לחשוד.

קיה ריו 2015 הצבק יד 01 86 אלף קילומטר 43 אלף? יש ממה לחשוש או שזה סביר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד 01 אומר שהרכב כבר יד 2 ואתה תהיה יד 3.

מה הבעלות המקורית של הרכב? כלומר, מי היייתה היד הראשונה?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד 01 אומר שהרכב כבר יד 2 ואתה תהיה יד 3.

מה הבעלות המקורית של הרכב? כלומר, מי היייתה היד הראשונה?

הסוחר אומר שתי הידיים פרטיות.

הציעו לי בליס פור יו יונדאי i25 שנת 2014 100 קילומטר יד 00 חיסינג. הבדיקה הייתה נקייה שלהם חייב לציין והם נותנים שנתיים אחריות גיר ומנוע האם זה באמת כך?

למען גילוי נאות אין לי שמץ ברכבים רק ידע בסיסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי הרכב של הסוחר - שיוכיח לך.

לגביי ה-i25 - הנתונים סבירים, אבל אם אתה מחליט לקנות, תיקח לבדיקה משלך. אתה עלול לגלות תמונה שונה קצת על הרכב. לגביי אחריות - תעלה את החוזה של האחריות אם יש לך אותו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלובינסקי טרייד יש מלאי גדול של i25 שנת 2016 החל מ-45900 ש"ח.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי הרכב של הסוחר - שיוכיח לך.

לגביי ה-i25 - הנתונים סבירים, אבל אם אתה מחליט לקנות, תיקח לבדיקה משלך. אתה עלול לגלות תמונה שונה קצת על הרכב. לגביי אחריות - תעלה את החוזה של האחריות אם יש לך אותו.

אין לי הוא אמר בעל פה. עד שאני אלך לשם ביום ראשון אני לא יודע למה לצפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כשתדע את הפרטים תרשום כאן ונגיד לך מה אנחנו חושבים לגביי האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כשתדע את הפרטים תרשום כאן ונגיד לך מה אנחנו חושבים לגביי האחריות.

בסוף הוחלט על יונדאי i30 מצורף שם הכל.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?682968-%D7%94%D7%A6%D7%A2%D7%94-%D7%A9%D7%94%D7%A6%D7%99%D7%A2%D7%95-%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%91%D7%90%D7%93%D7%92%D7%98-%D7%A2%D7%9C-%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99-i30/page2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי כדאי לאחד את השרשורים כדי לרכז הכל במקום אחד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...