Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאית ברמן פוגעת בשלושה מכוניות ברחוב שלי - ראו סרטון ותמונות וייעצו לי מה לעשות

שימו לב! השרשור הזה בן 1542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין חובה לדווח למשטרה, זו תאונת נזק בלבד שהיא לא מתעסקת בה.

אם בא לך קצת עבודת בילוש, אתה יכול לנסות לדבר עם העסקים בסביבה שקו החלוקה הזה משרת אותם, זה לרוב אותו נהג ואותו רכב בימים קבועים. אולי תצליח לאתר אותו ולתעד סימנים תואמים אצלו, אם כי גם מזה לא בטוח שלא יצליחו להתנער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדילו את הסרטון ובאיכות מרבית רואים ממש את ההבדל בסקודה לפני ואחרי מאוד מסתדר עם תמונת הנזק. השאלה איך תוכיח את הפגיעה ביונדאי (שלך?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכח ההוכחה של הסקודה כך גם היונדאי והמזדה. היות ושלושתם חנו רצוף

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכח ההוכחה של הסקודה כך גם היונדאי והמזדה. היות ושלושתם חנו רצוף

לא ככה זה עובד, אלא אם כן זו תאונת שרשרת שבה רכב א' פוגע ברכב ב', ודוחף אותו על רכב ג'.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס

שלוש המכוניות חנו זה אחר זה

המשאית לא הודפת את הרכב הראשון על השני והוא על השלישי

אלא

משפשפת את שלותם באותו גובה באותו צבע של המשאית ומההוכחה הפוזיטיבית של הרכב הראשון הוא רוצה להקיש גם על רכבו.

וברור שאם נהג המשאית לא עצר עבור הרכב הראשון הוא לא יעצור גם עבור הרכב השני ולמעשה מדובר בתאונת פגע וברח

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי מה הוא רוצה.

זה לא עובד ככה.

הוא הרכב הראשון, בוידאו רואים את השני, הוא רוצה להוכיח שבמידה ואכן המשאית פגעה ברכב השני היא במאזן ההסתברויות פגעה ברכב הראשון (שלו).

וכל זה מניח שהוידאו הוא הוכחה פוזיטיבית לגבי הרכב השני, כשאני בדעה עם נמסיס, אבי, יוסי ושות' שזה לא מוכיח פוזיטיבית.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נניח שיש לנו

שריטות באותו גובה באותן שאריות צבע שנגרמו על ידי המשאית ואותם ניתן לראות מהסרטון לגבי אחד מהרכבים

המשאית עצמה נעצרת ובמקום לשים פתק על המכוניות

שרטתי אתכם הפרטים שלי ושל בעל הרכב

הוא נעצר ואח"כ ממשיך כאילו כלום לא קרה.

תביא את זה בצורה משכנעת לפני השופט הוא משתכנע.

ומכיון שאין מדובר בעבירה פלילית רף ההוכחה לזכות הוא 51%

ישלם הנהג / בעל המשאית את הנזק.

העובדה שעצר והמשיך אח"כ בדרכו ללא הודעה על גבי כלי הרכב שנפגעו לא תהיה אהובה על השופט בלשון המעטה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שלוש בעיות:

1. לרוב המגיבים פה זה לא ברור מהסרטון

2. יכול להיות שמצד שמאל של האיזור המצולם יש צומת או משהו שגם לו לעצור?

3. ביונדאי מקום המכה על הפח (קורה A) ללא סימני צבע כמעט או בכלל

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון,

לשמחתנו - ברמן הודו ונתנו לנו את פרטי המשאית להגשת תלונה.

הזמנו שמאי (בעלי שלושת הרכבים) והגשנו את התביעה כבר....

תודה לכולם

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אכן כן. אבל זאת לאחר מכתב ברור עם כל התמונות והראיות כולל עימות שערכתי עם 2 הפועלים במכולת - ונמצאו גרסאות סותרות חמורות בדבריהם.

לאחר שליחת המכתב לקח להם כ 5 ימים להתקשר ולהודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...