Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות על פולקסווגן פולו שנת 2011 מנוע 1400 95 כ"ס

omo
שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני שוקל לרכוש פולקסווגן פולו שנת 2011 (ששמורה היטב ומטופלת במוסך מורשה 84K קילומטר). (דורש 30,000)

אך אני חושש בגלל 2 סיבות עיקריות.

1. אני גר במרכז ופעם בחודש וחצי בערך אני נוסע לאזור הצפון (אזור קריית שמונה) ואני לא בטוח שהרכב נועד לנסיעות מהסוג הזה (במיוחד בימים חמים).

2. אני נשוי פלוס אחד ואנו מתכננים להוסיף עוד אחד/ת למפשחה וגם הגודל של האוטו ניראה לי קצת קטן למשפחה של 4 נפשות.

מה דעתכם?

גם אשמח לשמוע דברים כללים על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לאוטו שום בעיה למסוע לקרית שמונה או לכל מקום אחר בארץ.

במידה ומדובר בדגם האוטומטי, שליוב הגיר DSG עם המנוע הזה (85 כ"ס ולא 95) הוא לא מוצלח, כל הזמן יש תחושה שהגיר בהילוך גבוה מידי ולמנוע אין כוח.

יש לנו בחברה כזה אוטו עם כ 150 אלף ק"מ, חוץ מעניין הגיר שעבר את הריקולים הרגעלים והחלפת מצמדים, האוטו די אמין.

אפשר להסתדר איתו בשימוש משפחתי אבל זה פשוט לא נכי נוח, אחרי הכל זה אוטו די קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני שוקל לרכוש פולקסווגן פולו שנת 2011 (ששמורה היטב ומטופלת במוסך מורשה 84K קילומטר). (דורש 30,000)

אך אני חושש בגלל 2 סיבות עיקריות.

1. אני גר במרכז ופעם בחודש וחצי בערך אני נוסע לאזור הצפון (אזור קריית שמונה) ואני לא בטוח שהרכב נועד לנסיעות מהסוג הזה (במיוחד בימים חמים).

2. אני נשוי פלוס אחד ואנו מתכננים להוסיף עוד אחד/ת למפשחה וגם הגודל של האוטו ניראה לי קצת קטן למשפחה של 4 נפשות.

מה דעתכם?

גם אשמח לשמוע דברים כללים על הרכב.

לנו יש שתי בנות.

אני חושב שכל עוד מדובר על עגלה אחת אז פער דרישות המרחב בין זוג+1 לזוג+2 לא גדול.

עדיין פולו היא סופר מיני וקטנה יותר ממשפחתית או תת-משפחתית.

כנראה שאם היתה לי כזו לא בהכרח הייתי מוכר בגלל הילד הנוסף אבל אם אתה מחפש רכב עדיף קצת יותר גדול

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...