Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמות חומר נכונה עבור יישום פוליש, גלייז, אוטם וכו'

שימו לב! השרשור הזה בן 1574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

היום כחלק מטיפול חורף שנתי יישמתי על הרכב גלייז srp ואוטם PL.

בסיום העבודה יצא לי פתאום להסתכל לבקבוק חדש של מנזרנה ולפי העין נראה לי שהלכו שם באזור 80~100 מ"ל, לרכב מיני.

אני כן יודע שצריך שכבה דקה, השאלה כמה דקה ואיך מכמתים את זה לכמויות.

החומר שלי מבוזבז בצורה הזו בכל הסוגים: פוליש, גלייז, אוטם, ווקס נוזלי

1. פריימינג לפד

2. עבור אזורים של 50x50 ס"מ - 2 נקודות

עבור אזורים קטנים יותר - נקודה אחת

*גודל נקודה = אפונה עד מטבע שקל.

*באפינג היה קליל.

אשמח לדעת אם אני טועה ואם כן מהי הכמות הנכונה, יעזור מאוד אם תוכלו לתאר נניח עבור דלת הרכב נקודה אחת וכו'

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלייז srp ביחד עם מנזרנה נחשב לשילוב מושלם. (אחד הטובים שאני מכיר)

במיוחד לרכבים ישנים שיש להם לכה דקה ולא רוצים להמשיך לגלח את מה שכבר אין. לגלייז יש יכולת להעלים שריטות קטנות

והוא משאיר משטח חלק. חשוב לעסות את הגלייז כמו שעושים פוליש אז מקבלים תוצאה מעולה.

לשאלתך, בעבר גם חטאתי בכמויות גדולות של מנזרנה, במשך הזמן למדתי איך ליישם את האוטם צבע.

צריך ממש שכבה מקרונית מעל הרכב כי כל תוספת לא עושה כלום. 2 נקודות קטנות על הפד יספיקו למעבר

על אזורים כגון דלת או כנף. על מכסה מנוע למשל יספיקו 4 נקודות קטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יוגב, תודה על התייחסות.

מבחינת srp עשיתי חיפוש ברשת וראיתי שאני משתמש במוצר בצורה נכונה ושם 2 נקודות פר אזור(נניח חצי דלת).

לגבי האוטם חידשת לי, למרות שיישמתי שכבה דקה, כנראה שסתם השתמשתי ביותר מוצר ממה שצריך.

שאלה נוספת:

מהן הכמויות בהן אתה משתמש בביצוע פוליש ידני/מכונה?

אני מאמין שבדומה לגלייז יש צורך ביותר מוצר פר אזור מאשר באוטם לא?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שצריך יותר חומר במעבר פוליש. ראשית כל לא עושים מעבר אחד כמו באוטם צבע (מקסימום אחד נוסף)

אלא כמה מעברים בתלות איכות הלכה. מעבר לזה מכונה חייבת מעט יותר חומר בגלל החיכוך הגובה שנוצר בין הלכה לפד

שלא ניתן להגיע באופן ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...