Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבי מנהלים מומלצים בתקציב של עד 45K

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 1565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתה מחפש? נוחות/אמינות/ פינוקים/ ?

סובארו b4 אופציה טובה למי שמחפש נוחות, מרחב פנים ומוכן להתפשר על צריכת דלק.

אוונסיס זה קורולה קצת מוגדלת עם מושבים יותר נוחים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה מהירה (סתם כי לא מזמן בדקתי מה יש בכלל מנהלים בשוק):

B4 אופציה כמו שאמרו

אקורד - גם אופציה (לדעתי אישית עדיפה מ B4)

S60 רק דגם ה T4 1.6 שאינני יודע מה טיבו

508 אופציה (אישית לא מכיר)

מאזדה 6 - רק טחונות נכנסות בתקציב

מונדיאו לא כי טורבו בעייתי

סופרב\פאסאט לא כי DSG (וכנראה גם יקרות לשנתון סביר)

מאליבו לא כי טורבו או 2.4 "קוריאני פח"

אלטימה מעל התקציב

לה-קרוס, אימפלה - מנוע 3.6 מעל התקציב

מקסימה מעל התקציב

אוונסיס לא כי לא באמת

זהו פחות או יותר. סגמנט שהולך ונעלם, באסה.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שהפכו את השאלה שלי משרשור אחר לשרשור בפני עצמו :)

בגדול אני אחרי שנת התכלבות עם ספארק 1.2, תקציבי כרגע הוא סביבות 45 כאשר אני מחפש את התמורה הטובה ביותר לכסף. העדפה היא לרכב גודש אבל לא ראיתי משהו מעניין בתקציב שיראה אמינות סבירה, לכן חשבתי לפנות לקטגוריית המנהלים.

העדיפות היא לרכב עם מנוע שמרגיש טוב על הרכב, כלומר לא מחפש לעשות פתיחות ברמזורים אבל לא רוצה משהן אנמי. אם פנים הרכב מרגיש איכותי יחסית ומבודד זה בונוס. חשבתי על מאזה 6 דור קודם, דעתכם?

אם למשהו יש הצעות אחרות, גם מקטגוריות שונות אשמח לשמוע, ידני גם אופציה. כפי שאמרתי אני מחפש תמורה טובה לכסף ופתוח להצעות.

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מאזדה 6 פרמיות מנוע 2.5 או סובארו אאוטבק 2.5. שניהם סביב 2010 בתקציב.

מאזדה כזאת ( אם תמצא במצב נורמלי ) תהיה אופציה טובה למה שרשמת.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כבר הולך לכיוון 2010 הייתי מחפש קאמרי.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצית רכב גודש ב45K, הרי לך רכב גודש ב45K

https://www.yad2.co.il/item/mpqw4z/?utm_campaign=m-ToAd&utm_source=clipboard&utm_content=Cars

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל אוונסיס 2010 ממליץ לך בחום עליו!

הרכב עם גיר רציף, מבודד ושקט, אמינות של טויוטה, כשרוצים יש כוח, לא מיועד לתאוצות וכו' נוחות טובה, לא מעודד ללחוץ, יחסית חסכוני בדלק, אמינות של טויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

תקנה מונדאו טיטניום 2011-12 עם 240 כ"ס ואבזור וגימור מפנק. ב30 אלף ותשמור 15 לכשלים אפשריים. זה מיקסום התקציב מבחינת הנאה. לא לכולם מתאים.

עוד אופציה למנוע חזק אם אתה בקטע מעט אמריקאי מאליבו 3.5 עד 2010 אמינה מאוד חזקה מאוד וזולה מאוד ושתיינית מאוד:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...