Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מומחי Outlook/ דואר אלקטרוני אשמח לעזרתכם.

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבי עדיין עובד עם מייל של ספק ולא עם Gmail ודומיו.

יש דרך לסנכרן בין מה שמופיע ב-Outlook שבמחשב, לבין האפליקציה הקיימת במכשיר ה- Android?

למשל: כאשר שולחים דואר יוצא שזה יופיע ויהיה העתק גם באפליקציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אאוטלוק לאנדרואיד (דווקא לא רע)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.outlook

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מה שהוא שאל.

למיטב ידעתי מה שצריך זה שרת אקסצ׳יינג׳. או, הפתרון הפשוט, לעשות מנוי באופיס 365 ולעבוד מולו מאיפה שרוצים.

(בןאור, כשפתור את העניין, ספר לי מה עשית, כי גם אני עובד ככה כמו פרימיטיב כבר 8 שנים ונמאס לי. ג׳ימייל לא מתאים מכל מיני סיבות. )

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ששימוש באפליקציית אאוטלוק תפתור את הבעיה כי היא יכולה לעבוד גם מול שרתים מסוגים אחרים - לא רק אקסצ'יינג'.

משמע שני קליינטים שמושכים מידע מאותו שרת מייל (של הספקית)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין שרת המייל שלך לג'ימייל ודומיו ששלך לא תומך בIMAP, שום אפליקצייה או תוכנה לא תשנה את זה, אתה יכול ליצור חוקים שמייל נשלח יעבור גם לתיקיית IMAP בחשבון אחר, דואר נכנס בחשבון הקיים ישמר שבוע לפני שיימחק, החשבון האחר ימשוך מייל קיים, ישנם חברות שמאפשרות לעשות הפנייה למייל נכנס, המטרה שכל המיילים יופנו לחשבון עם IMAP, עם המייל שלך לא קריטי לעסק, נמצא בעיריות וכו', מומלץ תוך כדי לעבור למייל אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...