Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: מיצובישי ASX

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצד אחד, אי אפשר להסתיר את זה שהוא כבר זקן. מצד שני, לא לכולם מי-יודע-מה אכפת מזה.

MAIN-מיצובישי-ASX-2020.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה משובחת.כרגיל.

אפילו שלחתי לבת זוגי,עם מיקוד על פסקת הסיכום,לא יכולתי לנסח טוב יותר.

ועדיין למרות הגיל שלו והרצון לא לחבב אותו,או את קודמו יחד עם החיבה לטכנולוגיה,משהו בפשטות שלו פשוט קוסם לי - #נראהליאנימזדקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא גם לי לנסוע בחדש. אם כי בגרסה האמצעית. ללא ריפוד עור, וגג, וחימום{מיותר} של המושבים.

הוא באמת נראה מרשים יותר, בעל תאורת לד מלאה, קדימה\אחורה.

דווקא החלק השחור, המבריק בקונסולה, שעוטף את המולטימדיה, מורכב כאן בארץ יחד עם המערכת. הוא מגיע כ-סט.

לגבי הנוחות בכבישים המשובשים, ובכן דווקא הדגם הקודם מכוייל על הצד ה"רך" יותר, ומרגיש הרבה פחות עסוק בכבישים הללו.

אבל יש לזה מחיר מסויים. זווית גילגול. היא פחות מוחשית בחדש, מאשר בישן. אבל ההבדל הוא קטן.

אחרי כמה נסיעות מתרגלים לזה ומגלים ש- 2 הרכבים מאוד יציבים בפניות ובסיבובים.

לגבי הגיר.

ובכן, בולט בחסרונו דווקא המצב "S", בדגם החדש.

בדגם הקודם, נסיעה במצב "ספורט", מבטל לגמרי את התחושה האלסטית משהו, שקיימת בגירים הרציפים, וכל נגיעה קלה בדוושא, פשוט מעיפה את הרכב הגדול הזה קדימה. ועושה את זה מהר, וללא השהייה. פתרון מצויין בעקיפות מהירות, ללא תכנון, או "התחשבות" בזמן שלוקח לתיבה להוריד הילוכים.

בדגם החדש, כאמור זה לא קיים, והפעולה הזו נעשית על ידי הידיות שמסביב להגה. צריך להתרגל לזה.

במצב "D",לא הרגשתי הבדל של ממש בנסיעה שגרתית

מה עוד? כפתור נעילה מרכזית בדלת נוסע קדמית חסר בחדש. בדגם הקודם זה היה.

כמו כן הוסיפו בחדש אור ערפל אחורי, וגם אופצייה להתקנת וו גרירה, שלא הייתה קיימת.

לגבי תצרוכת דלק, אמיתית, מקווה שיהיו יוזרים שירכשו את הרכבים הללו, ויספרו, בכמה הרכבים שלהם באמת חסכוניים בדלק. כי לפחות על הנייר יש הבדל כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן הוסיפו בחדש אור ערפל אחורי, וגם אופצייה להתקנת וו גרירה, שלא הייתה קיימת.

פנס ערפל אחורי (בניגוד לקדמי) חייב להיות קיים כדי שרכב יקבל תקינה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה ו מתוודה, שלא קיים אצלי פנס\אורות ערפל אחוריים.

אין סימון או אופצייה בידית, וגם לא מופיעה שזה קיים, בחוברת.

גם במוסך וגם על ידי איש מכירות, נאמר לי שאין בדגם הזה.

בחדש זה קיים. באמצע הפגוש האחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"חבל התבור" זה האיזור של הר תבור?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ.

ביומיים האחרונים יצא לי לעשות שתי נסיעות עירוניות על הרכב, מהדגם לפני מתיחת הפנים שבמבחן, והוא אכן מעורר השראה כמו מוצר מדבקה לבחירתכם (מקרר, מכונת כביסה, וואטאבר). הגימור הוא מחווה לניינטיז (פלוס מסך), ומגיע עם קרקושים א-לה-פרנסייז, יחד עם ההגה הפלסטיקי למגע. אבל, בסה"כ הכל פונקציונאלי ועובד, ומרגיש כמו שרכב כזה מרגיש, קצת גבוה יותר, לא יותר מרווח רגליים מקומפקטית רגילה.

מה שכן, פעולת המתלים הרגישה לי מאוד לא מוצלחת, לנסיעה עירונית. כאן הלכתי למה שהפבל כותב במבחן:

ציטוט

וכל הרעש הזה די פוגם בנוחות. מה שעוד פוגם בנוחות הוא... ובכן, הנוחות. אני לא מצליח לחשוב על מילה אחרת לתאר את כיול המתלים של ה-ASX חוץ מאשר "מוזר". הוא נוטה להיות עסוק ואפילו להתרסק על שיבושים קטנים, אבל הוא לא מאוד נוקשה ודווקא שיבושים גדולים יותר משוכחים די טוב. ההשוואה הכי טובה שאני יכול לחשוב עליה היא ניפוח יתר של הצמיגים (מה שלא היה). כאמור, מוזר.

מה שמצופה, לפחות, מרכב יותר גבוה ומסורבל, שלפחות יהיה יותר נוח. הוא לא.

אלו מתלים "אמריקאיים" במובן המתנדנד של המילה, וזה לא קשור לצמיגים. הם משככים בסדר מהמורות ממש קטנות, אבל כל קפל, בור ובטח פס האטה, מתרגמים לנדנוד של שתיים-שלוש תנודות לפחות, על ציר האורך. פשוט לא נעים. אם להשוות את זה לסיטרואן קקטוס, הקקטוס, מכונית רכה, הרבה יותר נוחה והומוגנית.

אם להשוות את זה לגולף באותו מסלול, אז הגולף אולי מרגישה קצת יותר נוקשה בתחילת המהלך, אבל היא לא מתנדנדת, ובסופו של דבר יותר נעים בה.

דרך אגב, יותר נעים בה בכל פרמטר, מאיכות הגימור, השקט, איכות המולטימדיה וכמובן, פעולת המתלים. למעשה, הסיבה היחידה להעדיף את ה-ASX היא הקלות בהטענת תינוקות, בגלל הגובה (ואם אתה אוהב לשבת גבוה, משום מה).

חוצמיזה, יחידת ההנעה של ה-ASX נמרצת, הרכב מאיץ זריז, והתיבה לא מרגישה יותר מדי רציפה (יענו, מתעכבת על טורים גבוהים תוך כדי האצה), אבל הבלימה מרגישה חלשה, ורכינת המתלים פוגעת במיידיות שלה. במפתיע, זה פחות פוגע בביטחון בסיבובים, משום שברגע שהרכב עובר את אזור הנדנוד, הרך, הוא נשען יפה על בולמיו. לזה מצטרף הגה מאוד מעורפל באיזור המרכז, והתוצאה רכב שלא מרגיש הדוק, ומי שנוהגת בו ביומיום כעת מתארת את התחושה של הנהיגה בו, אחרי הגולף, כ-לא בטוחה.

אני מבין למה.

בגדול, הרכב פשוט מרגיש כמו רכב אמריקאי מיושן. זה לא נורא, אבל למה כ"כ הרבה בוחרים בו, לא ברור לי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני הייתי הצלם של הרכב הזה הייתי מוכן להישבע שהתמונה נלקחה מרכב יפני שנת 2000.
לא מבין איך יצרן רכב מוציא לשוק בלי בושה דבר כזה.

לא מבין איך איש מכירות יכול לתאר פנים רכב כזה... אולי אפשר לחרטט שזה "רטרו"?

עוד יותר לא מבין לקוחות שמסתפקים בבינוניות הזו.

image.png.693a245de50c60996dc3dba23e2454e2.png

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Tamir FR כתב:

אם אני הייתי הצלם של הרכב הזה הייתי מוכן להישבע שהתמונה נלקחה מרכב יפני שנת 2000.
לא מבין איך יצרן רכב מוציא לשוק בלי בושה דבר כזה.

לא מבין איך איש מכירות יכול לתאר פנים רכב כזה... אולי אפשר לחרטט שזה "רטרו"?

עוד יותר לא מבין לקוחות שמסתפקים בבינוניות הזו.

image.png.693a245de50c60996dc3dba23e2454e2.png

מה לעשות מלאי כפתורי חימום הכסאות הוכן אי שם בשנת לתקופת מאה שנים הקרובות.

מצורף תמונה מהאקליפס-קרוס החדש

mitsubishi-eclipse_cross-2022-1600-1b.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, falou כתב:

בגדול, הרכב פשוט מרגיש כמו רכב אמריקאי מיושן. זה לא נורא, אבל למה כ"כ הרבה בוחרים בו, לא ברור לי.

קיצרתי את הציטוט אך היטבת לתאר. 

איך מיצובישי נמצאת במקום חמישי במכירות עם צי דגמים כל כך קטן ומיושן? כנראה שהמותג חזק הרבה יותר ממה שאנחנו יכולים לדמיין וצריך לזכור שליבואןהזה יש כוח מכירה מעולה לציי רכב והדגמים של מיצובישי ממש תפורים לשוק זה. ASX ואאטלנדר אמנם מיושנים אבל לא ממש רעים ועובר מי שרוכש ASX לדוגמה, הוא רואה קרוסאובר נאה חיצונית במחיר נמוך יותר מהמתחרים. הוא כנראה גם החליף מיצובישי אחרת אז עבור הלקוחות אין משהו רע בתא הנוסעים שלנו הוא מיושן באופן מחריד (אבל יש מולטימדיה מודרנית עם כל מה שהצרכן רוצה, גם אם זה בהתקנה מקומית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נאה חיצונית, אבל רחוק מלהיות אטרקטיבי מבפנים, וכאמור, איכות הנסיעה בו לא טובה. את זה גם נהג הדיוט מרגיש, אם הוא עבר מרכב עדיף (וקשה לי לחשוב על רכב מודרני שהוא לא עדיף). פונקציונאלית תא הנוסעים עובד, אבל הוא מכוער והכי גרוע, מקרקש באופן מטריד. כשעוברים מגולף דור 7 ל-ASX, מרגישים ירידה ברורה ברמה.

אני לא יודע איך עובדים רב ציי הרכב, אבל למה שמישהו שיכול לבחור בין מס' אופציות, ייקח את ה-ASX?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשחברת הליסינג מקבלת אאוטלנדר ברמת גימור אינסטייל בפחות מ 140k, ומחייבת את הלקוח לפי 170k, יש אינטרס ברור לתעדף.

ולגבי המתלים, זה אאוטלנדר לכל דבר ועניין, רק קצר יותר ועם דשבורד מהדור הראשון.

המתלים מתנהגים כך עוד מ 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...