Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין להחליף פלאגים , פיקנטו 1.2 2016

hondacivic02es
שימו לב! השרשור הזה בן 1559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה בטוח? שים לב למה שבוקי רשם, המקוריים שהוא הוציא הם של NGK.

ל NGK אין פלאגים אירידיום לרכב הזה וגם המק"ט של הפלאגים שבוקי שלף מהמנוע הוא של פלאגים ניקל.

כתוב בפירוש על הפלאג שבוקי מחזיק ngk ir, זה הסימון שלהם לאירידיום. תעשה גם גוגל על המקט המקורי ותסתכל על האלקטרודה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על התגובות.

אני רוצה להבין, הNGK טובים? אני מבין שזה לא מקורי וכן מתאים, אבל זה יכול לגרום נזק?

הסיבה שאני מחליף את הפלאגים היא שהבנתי שאני ארגיש קצת שיפור בהצתה\נסיעה. ואם זה מסתכם ב-60 ש"ח פעם בכמה שנים אני אחליף.

אבל אני רוצה להיות בטוח שהמוצר שהבאתי אליו לינק באחת ההודעות הקודמות באמת מתאים ויעשה את העבודה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על התגובות.

אני רוצה להבין, הNGK טובים? אני מבין שזה לא מקורי וכן מתאים, אבל זה יכול לגרום נזק?

הסיבה שאני מחליף את הפלאגים היא שהבנתי שאני ארגיש קצת שיפור בהצתה\נסיעה. ואם זה מסתכם ב-60 ש"ח פעם בכמה שנים אני אחליף.

אבל אני רוצה להיות בטוח שהמוצר שהבאתי אליו לינק באחת ההודעות הקודמות באמת מתאים ויעשה את העבודה.

תודה.

NGK זה יצרן. יש לו הרבה דגמים והרבה טכנולוגיות של מצתים.

הפלאגים המקוריים המגיעים ברכב שלך גם הם מיוצרים על ידי NGK, אבל הם מגיעים עם אלקטרודה העשוייה ממתכת\סגסוגת אירידיום. קיבלת מק"ט קיה, וגם מק"ט NGK למצתים המקוריים.

המצתים שאתה קישרת אליהם מהחנות אוטו-סטור, לא כלכך ברור איך הגעת אליהם? סתם באקראי חיפשת מצת NGK? זו לא הדרך.

בכל אופן גם אם במקרה פיזית הם מתאימים בגודל (טעון בדיקה), הם עשויים ממתכת אחרת (ניקל), ועמידים הרבה פחות.

כלומר אם המצתים המקוריים בנויים להחלפה כל 60K (כפי שבוקי ציין), מצת ניקל ידרוש החלפה כל טיפול. לכן החיסכון במחיר לא משתלם וכדאי לרכוש את המקוריים.

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NGK זה יצרן. יש לו הרבה דגמים והרבה טכנולוגיות של מצתים.

הפלאגים המקוריים המגיעים ברכב שלך גם הם מיוצרים על ידי NGK, אבל הם מגיעים עם אלקטרודה העשוייה ממתכת\סגסוגת אירידיום. קיבלת מק"ט קיה, וגם מק"ט NGK למצתים המקוריים.

המצתים שאתה קישרת אליהם מהחנות אוטו-סטור, לא כלכך ברור איך הגעת אליהם? סתם באקראי חיפשת מצת NGK? זו לא הדרך.

בכל אופן גם אם במקרה פיזית הם מתאימים בגודל (טעון בדיקה), הם עשויים ממתכת אחרת (ניקל), ועמידים הרבה פחות.

כלומר אם המצתים המקוריים בנויים להחלפה כל 60K (כפי שבוקי ציין), מצת ניקל ידרוש החלפה כל טיפול. לכן החיסכון במחיר לא משתלם וכדאי לרכוש את המקוריים.

עכשיו הבנתי. תודה רבה על ההסבר.

לגבי איך הגעתי למצתים באוטוסטור - פשוט שאלתי אותם איזה מצתים צריך לדגם הרכב שלי, אני קונה משם את רוב החלקים לרכב אז אני סומך עליהם.

אני קצת מתלבט האם להשקיע במצתים מקוריים, כי אני גם ככה פריק ופדנט ומחליף שמן ופילטר פעמיים בשנה, אז לא תהיה לי בעייה להחליף מצתים נגיד פעם בשנתיים במקום פעם ב-3-4 שנים או 60 אלף ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פתרתי את הבעיה הזאת כך:

שם רק מקורי או OEM זהה 100% למקורי, ומחליף במרווחים שקבע היצרן.

לא מקצר את זמני ההחלפה ולא שובר את הראש בבחרית חלק "שאולי מתאים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו הבנתי. תודה רבה על ההסבר.

לגבי איך הגעתי למצתים באוטוסטור - פשוט שאלתי אותם איזה מצתים צריך לדגם הרכב שלי, אני קונה משם את רוב החלקים לרכב אז אני סומך עליהם.

אני קצת מתלבט האם להשקיע במצתים מקוריים, כי אני גם ככה פריק ופדנט ומחליף שמן ופילטר פעמיים בשנה, אז לא תהיה לי בעייה להחליף מצתים נגיד פעם בשנתיים במקום פעם ב-3-4 שנים או 60 אלף ק"מ.

על פי הקטלוג של NGK, המצת שהציעו לך באוטוסטור (LKR6D-10E) אכן מתאים למנוע שלך.

שים לב, אם אתה מחליט ללכת עליו, תחליף אותו כל 15K ק"מ. אל תמשוך איתו יותר מזה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטע מוזר, בדקתי עכשיו ב Catcar.

לריו 1.2 מודל 2014 הוא נותן פלג אירידיום, לפיקנטו 1.2 עד 2014 עם אותו מנוע בדיוק הוא נותן פלג ניקל...

יכול להיות שגם בפיקנטו אחרי 2014 עברו לאירידיום, תבדוק לבד ב Catcar.info.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

זה אותו פלג שהעלתי בתמונות בשירשור.

תחזיר אותו למקום ותחליף ב 60 אלף ק"מ, אין סיבה להחליף אותו לפני וזה לא ייתן לך כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...