Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיקרה חדשה ישנה

MikMan
שימו לב! השרשור הזה בן 1574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בבוקר ראיתי פרסומת ב tv מכירה של המיקרה הישנה ספיישל אדישן בלק וייט (יעני הוסיפו מדבקות שחורות על צבע לבן) במחיר של 84 אלף שח.

בהמשך היום באתר באינטרנט פירסומת של מיקרה החדשה במחיר של 84 אלף שח. עכשו תסבירו לי למה לקנות רכב ישן שאפשר חדש באותו המחיר?

יכול להיות שהישן אוטומט והחדש לא, אבל עדין... למה? מבין שנתקעתם עם מלאי אבל ככה לצחוק על אנשים?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מכוניות בקטגוריית מיני אם כבר לקנות אותם אז זה רק במסלול ליסינג

לא חושב שיש עסקה יותר גרועה מלהוציא 84 אלף שקל על מיקרה שבעוד 5 שנים תתפרק ותהיה שווה אולי 20 אלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידנית נמכרה ב55 כחדשה, אני בספק אם מדובר בידנית

תקרא שוב, ציינתי כי מדובר בגרסה הידנית של המיקרה החדשה, ולו זו של הגרסה היוצאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקרה הקודמת גם בגרסה האוטומטית נמכרה במחירי חיסול - אני זוכר שהציעו אותה ב-0 ק"מ במחיר של פחות מ-70 אלף.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקרות האחרונות מהדגם הקודם עלו הכביש ביוני. אין אצל היבואן מיקרות כאלה כבר כחצי שנה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://campaigns.nissan.co.il/ao/campaigns/micra-december/?utm_source=google_gs&utm_medium=cpc&utm_campaign=Micra_Dec&utm_content=search&submedia=1001&campaignId=CAM-00328&gclid=CjwKCAiArJjvBRACEiwA-Wiqq5lbBCnuZ9AP2jbURrHi7eAfeQYm2PiCMRZPILvtCQMdDhKivaaXcxoCZtcQAvD_BwE

אין לי עניין לפרסם, אבל מה שכתבת לא הגיוני. בכלל, ככל שדגם מחזיק יותר זמן מחירו אמור לרדת, הן מצד מיצובו ביחס למתחרים החדשים והן מצד העובדה הפשוטה שהוא כבר סיים להחזיר את ההשקעה בפיתוח.

עריכה: קראתי את האותיות הקטנות בפרסומת, מדובר בידני.

עריכה אחרונה על ידי פיני חד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אחת ההתקנות המקומיות הכי מעליבות שראיתי בחיי, ולהגיע לשיא כזה של התקנה מקומית זה ללא ספק הישג מיוחד(כי לא חסרות כאלו גרועות במיוחד).

לא עדיף להשאיר חלונות ידניים וזהו? אצלי בקליאו לא הפריע להם להשאיר את החלונות האחוריים לא חשמליים ואם זה התחליף מעדיף כבר חלונות ידניים וזהו.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר קפץ היום לסוכנות של ניסאן לראות את המיקרה.

זה מה שהוא ראה.

[ATTACH=CONFIG]525257[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]525258[/ATTACH]

מה ראיתי לעזאזל...

מה הייתה הבעיה להשתיל את הלחצנים בדלת ואם לא בצורה יפה יותר בקונסולה ולא עם חתיכת ברזל מפחית קולה וברגים חשופים...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...