Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שווה לשלם כסף בשביל "מכבי שלי"?

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברות הייטק רבות מעניקות הטבה לעובדים שלהן בדמות ביטוחי בריאות\שיניים מוזלים ומסובסדים.

בכל מקום שעבדתי בו עד היום היה ביטוח רפואי חינם (משלם שווי מס) שמקביל למרבית השב"נים של קופות החולים. בחברה הנוכחית ישנו גם ביטוח שיניים.

שווה לברר אם יש לך ביטוח כלשהו ממקום העבודה שלך ולהזהר מכפל ביטוחי

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיות שינייםשאין אתה צריך לתת 2000 שח בשנה?

יש לך רופא שיניים טוב? אני לא מחליף את הרופא שיניים שלי בשום רופא אחר גם

מבחינת מחירים וגם מבחינת מקצועית.

מכבי שלי נותן עוד דברים למיטב זכרוני מאמן כושר והנחות בטיפולים טבעים כגון

דיקור סיני שיאצו וכו'

האם אתה משתמש ונעזר בזה? אם כן יש מה לשקול אם לא כנ''ל.

אנו בגילאי 50 פלוס החלטנו מזמן לעשות מגן זהב בקופ''ח ובמקביל ביטוח חיים פרטי

+ מחלות קשות שלא נדע.

שקול את צעדיך בתבונה.

רק בריאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לפחות הביטוח צריך לכסות דברים שלך אין שום דרך לכסות אותם ואם כן אז אין צורך בביטוח. למשל ביטוח שיניים זה שטויות כי הכי גרוע תעקור שן תחסוך ותעשה השתלה אבל חס וחלילה תרופה שלא בסל שעל זה רוב האנשים נופלים או תאונה שתשבית אותך או טיפול שלרוב לא יהיה כלול דרך ק"ח וגם לא דרך ההרחבה לכן לדעתי עדיף ביטוח רפואי פרטי של ניתוחים מחלות ותרופות ואיזה ביטוח משלים בסיסי בקופה שיהיה הנחה לתרופות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לעשות השוואה של 3 ביטוחים, ולראות מה לדעתך כדאי לך:

מכבי זהב

מכבי שלי

ביטוח בריאות פרטי

הבנתי שההבדל בין זהב לשלי הוא ללידה בעיקר.

אגב, מכבי נותנים החזר לייעוץ מרופא פרטי של 80 אחוז אבל עד ל 630₪ לרופא שלא בהסדר. ולא 80 אחוז גורף.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרוצה מאוד מהטיפול שיניים במכבי שלי. אני מטופל שם, הבן שלי מטופל שם ואישתי עברה סדרה מאוד יקרה של שתלים שכללה כמה ניתוחים של הרמת סינוסים. שילמנו עבור הטיפול שלה כ35% ממה שהיינו משלמים במחיר שוק מלא ללא ביטוח מסקר שוק שעשינו לפני שהסכמנו.

הטיפול עבר בצורה טובה והכל בסדר גם שנתיים אחרי, אומנם ההמתנה בין התורים הייתה קצת ארוכה אבל זה היה שווה את כל הכסף שחסכנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...