Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שווה לשלם כסף בשביל "מכבי שלי"?

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בחור בן 34. בריא. טפו, טפו, טפו. משלם כל חודש בערך 150 שקל למכבי שלי כמעט 2,000 שקל בשנה.

אני עובר על רשימת ההטבות ותכל'ס אני לא רואה משהו רלוונטי לי למעט אולי מכבי דנט וכמובן אפשרות לניתוחים פרטיים בארץ ובחו"ל. אני מפספס משהו? מה לגבי מכבי דנט? שווה לשלם 2,000 שקל בשנה בשביל הזכות להשתמש בשירותים שלהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי החזרים מפרוצדרות שלא דרך הקופה? (שלא עלינו), לדוגמא (סיפור אישי) החזר מרופא מומחה פרטי שלא דרך הקופה, (רופא מומחה דרך הקופה תור לעוד חודשיים) של 80% (יותר מ 5,000 ש"ח).

ביטוח כזה נמדד בשעות חירום, לא ביום יום.

אני מעדיף לשלם 2000 שקל ולהיות מכוסה.

אם יש לך גם ביטוח פרטי זו כבר שאלה שונה מבחינת כפל ביטוחים וכו'.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שוב, אני הייתי ממשיך, יש דברים שחוסכים מהם, ביטוח בריאות לפי דעתי - לא.

אבל שוב, זה אניץ

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעוררת מאוחר מדי, מה שנקרא.

אני הסתובבתי במשך שנים עם הביטוח הכי בסיסי שלא עולה אגורה ולא מכסה כלום, ולא קרה לי כלום.

מהרגע שהתגלגלתי לביטוח משלים פלטינה זהב פלוטוניום שקרכלשהו, אני מרגיש זקן ושברירי.

אם אתה מרגיש צעיר ובריא, לך על זה ותחסוך עד שתזדקן כמו כולנו...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנס - אולי הסיבה שאתה מרגיש שברירי זה שהתגלגלת לפלוטוניום? זה חומר לא כזה נעים להתגלגל בו, בטח תופעות הלוואי לטווח הארוך

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ביטוח פרטי.

כדאי שיהיה.

תקנו אותי אם אני טועה אבל הבנתי שביטוח שיניים זה אחד הביטוחים הכי מיותרים שיש. (מדבר על ביטוח פרטי לא קופ"ח).

ולרוב חברות הביטוח לא ממהרות לשלם על טיפולי שיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין למיטב ידיעתי היום שום ביטוח פרטי לשיניים, אך ורק מאורגן דרך העבודה / קופות חולים וכו'.

ודווקא חבל כי לפני הצבא היה לי והם שילמו כמו גדולים בלי שום בעיות, והטיפול היה במרפאת שיניים של הקופת חולים שלי עם רופא שאני בחרתי.

כמובן בעת הגיוס כל הביטוחים הפרטיים מתבטלים (לפחות לשירות החובה), ולאחר מכן כבר לא היו ביטוחי שיניים פרטיים יותר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתימות וטיפולים פשוטים זולים מאוד אצלם ביחס לשוק הפרטי אם אתה צריך. איכות - לא יודע. טיפולים מורכבים לא בטוח שזולים יותר אצלם.

בכל מקרה, התעריף של מכבי שלי הוא כ- 107 ש"ח ולא 150. ההפרש הוא כנראה ביטוח סיעודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה ביטוח פרטי.

ייעוץ אצל רופא פרטי עולה 1000 שח לפחות (יש גם כאלו שמבקשים כמה אלפים).

פיזיותרפיה אצל מטפל מנוסה, או טיפולי רפואה משלימה יכולים לעלות מאות שקלים למפגש.

לרוב זה גם יותר טוב וגם עם פחות המתנה מרופא בקופה, ואתה לא יודע מתי תצטרך את זה (טפו טפו טפו)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה להיות במכבי שלי אם יש לך הרבה בעיות בשיניים.

במידה והשיניים שלך תקינות(לא מדבר על סתימה פה ושם), אין טעם לעשות את זה.

אני הייתי במכבי שלי במשך שנים ,עד שהשוואתי ביטוח בריאות באחד מחברות הביטוח. גיליתי ששם אני מקבל יותר מבחינה טיפולים רפואיים(לא רפואה משלימה) ועולה לי משמעותית זול יותר(30 שקל לחודש לעומת 100 ומשהו שעלה לי מכבי שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חשיבות לרצף הביטוחי. אם תבטל את הביטוח כעת ותרצה לחדש אותו בעוד כמה שנים תצטרך לבצע חיתום חדש, ואם יהיו מחלות חדשות הן יוחרגו מהכיסוי או ייקרו את הביטוח.

לכן עושים ביטוח רפואי בגיל צעיר ומקפידים על רציפות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...