Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור פיגו 2008 שנת 2019 לאנדרואיד אוטו

שוקי1
שימו לב! השרשור הזה בן 1269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,לפני מספר שבועות רכשתי את הרכב ונאמר לי שישנה אפשרות לחבר את הנייד (יש לי גרסה 9) עם כבל USB למסך המולטימדיה באמצעות האפליקציה, הורדתי וניסיתי מספר פעמים ללא הצלחה כנ"ל החלפת כבל ה USB .

יש מישהו פה בפורום שרכש את הרכב והצליח להתחבר ? אשמח לקבל טיפים וכל מידע מועיל אחר בעניין. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת של פיג'ו מאד רגישה/אנינה לאיכות כבל ה-USB. בחר לך את אחד הכבלים המומלצים ע"י גוגל (https://www.androidcentral.com/best-usb-c-cables-android-auto) ורצוי מהקצרים והמערכת תעבוד נפלא.

כבל מקורי של יצרן המכשיר הנייד שלך לא בהכרח יעבוד טוב.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אני רכשתי את הכבל הנ"ל - https://www.amazon.com/gp/product/B07D7SH77V/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o04_s01?ie=UTF8&psc=1

עובד מעולה עם מכשיר Samsung S10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
  • חודש מאוחר יותר...
בתאריך 3.12.2019 בשעה 07:54, menir1 כתב:

המערכת של פיג'ו מאד רגיש

ה/אנינה לאיכות כבל ה-USB. בחר לך את אחד הכבלים המומלצים ע"י גוגל (https://www.androidcentral.com/best-usb-c-cables-android-auto) ורצוי מהקצרים והמערכת תעבוד נפלא.

כבל מקורי של יצרן המכשיר הנייד שלך לא בהכרח יעבוד טוב.

מעניין!

איך הכבל משפיע על איכות הביטים שהמערכת מקבלת או לא?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפיע על איכות החיבור (כהתנגדות הכבל המשוקפת לחומרה שגורמת לניחות גבוה מדי וכד'). כל שרשמתי הינו מנסיון אישי עם מערכת המולטימדיה המקורית ב-GTi שלי. שרכשתי את המכונית, היה לי אייפון והמערכת עבדה מעולה עם הכבל המקורי. כאשר עברתי לאנדרואיד (Samsung S10), חוויתי חיבוריות לא יציבה וניתוקים. מאז שעברתי להשתמש בכבל איכותי, חווית השימוש שלי מושלמת. עובדה ד"א שגוגל מודעת לבעיה הנ"ל גם ביצרני רכב אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי.

נשמע יותר כמו פאק תכנוני של המערכת, כי בגולף הכל עובד גם עם כבל בעשר שקל מתחנת דלק.

אז איך יודעים איזה כבר הוא עם התנגדות שמקובלת על המערכת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה טובה. באפל ("הגן הסגור") הרבה יותר קל להגיע לאחידות, כי יש רק חומרה אחת. בגוגל, יש מגוון של חומרות, וכנראה היכולת של האקוסיסטם להגיע ל-reference design אחיד (לפחות בהקשר לחיבוריות למערכות בידור חיצוניות) מאתגרת. אני מניח שעם הזמן, האקוסיסטם יישר קו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על יכולת של המערכת לקבל כבל עם קיבוליות שונה, לא?!

זה פונקציה של החומרה לא של התוכנה, אז מה אני מפספס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תיכננו נכון את המערכת (מבחינה חשמלית) אז חיבור ה USB יכול להיות רגיש לקיבול ולהתנגדות. כבל קצר יקטין את הקיבול וההתנגדות.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, falou כתב:

אנחנו מדברים על יכולת של המערכת לקבל כבל עם קיבוליות שונה, לא?!

זה פונקציה של החומרה לא של התוכנה, אז מה אני מפספס?

אכן, באקוסיסטם של אנדרואיד יש מגוון של חומרות, ומכיוון ש(ככל הנראה) אין spec אחיד, אז יצרני חומרת המולטימדיה הקמצנים, מתיישרים ל-spec זול שלא בהכרח עובד טוב עם כל חומרות הסמארטפונים. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...