Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסרת כתם מבד סינטטי

Turbulence
שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מכנס שחור עם פסים לבנים. הוא עשוי מ100% פוליאסטר. הכנסתי אותו לכביסה רגילה לפי ההוראות (30 מעלות) וכל הפסים שהיו לבנים עכשיו הפכו לאוף-וויט\סגול מוזר כזה. מן איזה tint מציק כזה וזה פשוט מכער את המכנס.

איך אני יכול להוציא את זה בצורה יעילה? חשבתי לקחת לניקוי יבש שישימו כל מני כימיקלים שיחמצנו את הפסים, אבל לא יודע. מישהו מכיר שיטה\שירות שיכול לעזור?

מצורפת תמונה של המכנס מגוגל לצורך המחשה. יש 2 פסים עבים בשני צדדי המכנס.

fog_striped_track_pants_black-white_3.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - מכנסיים. אם אתה לובש מכנס כנראה שהרגל השניה שלך חשופה, בסגנון "מה עם החצי השני" מימי אגרת הטלויזיה.

מכל מקום, שאלתי את החצי השני שלי, היא נוטה להאשים בגד אחר שהיה בכביסה והוריד צבע (אפילו ב-30 מעלות) וטוענת שאין מה לעשות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה מאוחר מידי לגביך, אבל באופן כללי, יש היום כל מיני "לוכדי צבעים", שעוזרים במניעה של מצבים כאלה. מדובר בבד (שאין לי מושג איך), שאמור לקבל בעצמו את הצבעים שמסתובבים במכונה בזמן הכביסה.

אשתי מרוצה מהמוצר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...