Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורולה 2008 רובוטית vs סוזוקי ספלאש 2010/1

yhonatanb
שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני אני חבר חדש בפורום.. :-o בבעלותי קורולה רובוטית 2008 gli בתור רכב שני במשפחה, צריכת הדלק בנסיעה משולבת עומד על

כ-1-11 האוטו משמש לאיסוף 3 ילדים (בוסטרים, כיסא תינוק) ממסגרות וכן לנסיעה בין עירונית של כחצי שעה על בסיס יומי הכוללת עלייה די מאומצת שלא מזיזה כל כך לקורולה.. הרבה חברים המליצו לי לעבור לסוזוקי ספלאש 2010-2011 על מנת לחסוך בדלק וכן להיפטר מהטלטולים של הגיר הרובוטי וכן לחסוך כאב ראש לעתיד מהחלפת קלאצ'.. רציתי לדעת האם העצה היא נכונה..? כלומר הספלאש חסכונית יותר באופן משמעותי ? יכנסו מאחור שתי בוסטרים וכיסא תינוק? תסחב בעליות? המחיר של שניהם די זהה.. זה רק עניין האם להחליף או לא..

תודה מראש לכל העוזרים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, אני לא חושב שהמליצו לך על הספלאש. מדובר ברכב שעומד איפשהו בין מיני לסופר מיני. יהיה שם צפוף מאוד עד בלתי אפשרי להכיל את כל מה שרשמת. ייתכן שהמליצו לך על סוזוקי קרוסאובר?

נ.ב. לחמתי יש ספלאש, הרכב חלש למדי בגרסה האוטומטית.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שהשיקול נכון, אתה לא משתדרג, אתה מקבל רכב קטן יותר וכנראה שלא יהיה שיפור משמעותי בצריכת הדלק.

מעבר לכך אתה קונה רכב בן 9-10 כמעט, את הקורולה אתה כבר מכיר ואני מניח שהיא במצב טוב יחסית. אם תקנה ספלאש יש סיכוי שתצטרך לבצע יישור קו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, אני לא חושב שהמליצו לך על הספלאש. מדובר ברכב שעומד איפשהו בין מיני לסופר מיני. יהיה שם צפוף מאוד עד בלתי אפשרי להכיל את כל מה שרשמת. ייתכן שהמליצו לך על סוזוקי קרוסאובר?

נ.ב. לחמתי יש ספלאש, הרכב חלש למדי בגרסה האוטומטית.

100% שמדובר על הספלאש לחבר שלי יש פונטו 2006 ונכנס שם כל מה שכתבתי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה סובל את הגיר הייתי נשאר.

הקורולה למעט הגיר טובה בכול תחום.

אולי תחסוך על מצמדים אבל אתה קונה רכב ישן שיכול להפתיע עם תקלה כך שלא בטוח שתחסוך את עלות המצמדים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הנסועה השנתית של הקורולה? נניח ש-10000 ק"מ, ושהרכב צורך 10 קמ"ל, כלומר 1000 ליטר. עכשיו תקנה ספלאש שעושה 15 קמ"ל. כלומר הצריכה השנתית 660 ליטר. חסכת 340 ליטר, כלומר מסכת 4000 ש"ח בשנה. הרבה?

בוא נראה מה אתה מקבל בתמורה ל-4000 ש"ח בשנה (בהנחה שזה המשתנה היחיד):

1. רכב שאתה מכיר, לא חתול בשק שיכול לעלות לך סכום דומה רק בישור קו.

2. רכב שמכיל את המשפחה בקלות, לא בצפיפות. כולל תא מטען אמיתי ולא תא כפפות אחורי.

3. רכב בעל דירוג בטיחות הרבה יותר גבוה ב-EuroNCAP.

אם אני במקומך, עם 3 ילדים, בכלל לא מסובב את הראש בכיוון הספלאש. זה רכב לרווק\ה שזקוק לאמצעי ניוד עירוני. לא למשפחה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הנסועה השנתית של הקורולה? נניח ש-10000 ק"מ, ושהרכב צורך 10 קמ"ל, כלומר 1000 ליטר. עכשיו תקנה ספלאש שעושה 15 קמ"ל. כלומר הצריכה השנתית 660 ליטר. חסכת 340 ליטר, כלומר מסכת 4000 ש"ח בשנה. הרבה?

בוא נראה מה אתה מקבל בתמורה ל-4000 ש"ח בשנה (בהנחה שזה המשתנה היחיד):

1. רכב שאתה מכיר, לא חתול בשק שיכול לעלות לך סכום דומה רק בישור קו.

2. רכב שמכיל את המשפחה בקלות, לא בצפיפות. כולל תא מטען אמיתי ולא תא כפפות אחורי.

3. רכב בעל דירוג בטיחות הרבה יותר גבוה ב-EuroNCAP.

אם אני במקומך, עם 3 ילדים, בכלל לא מסובב את הראש בכיוון הספלאש. זה רכב לרווק\ה שזקוק לאמצעי ניוד עירוני. לא למשפחה.

ממש תודה על התשובה המושקעת, עשיתם לי קצת סדר בראש.. אוקיי בוא נגדי שהספלש ירדה מתמונה וקצת נמאס לאישתי מהגיר הרובוטי.. יש הצעה אחרת באותו טווח מחיר ובאותה צריכת דלק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב נמוך אולי דברים כמו ניסאן טידה, סובארו B3, מיצובישי לנסר.

קח בחשבון שלא תשיג שיפור בנושא של צריכת דלק ורוב הסיכויים שתלך גם אחורה בנושא של ביצועים (אלא אם כן מדובר בסובארו B3 עם מנוע 2000 או בלנסר עם מנוע 1800).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...