Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קופרה אטקה בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

https://www.ynet.co.il/wheels/article/B1fdoSGTB

המחיר מעניין וניראה לי שאפילו במחיר זה יהיו קליינטים כי לרכב הזה יש ביצועים שאפילו פורש קאיין ישמח לראות רכב כזה לידו [emoji1787]

מעניין אם גרסת ABT עם 350 כ"ס תגיע גם

מתחיל להיות מעניין :) רק מלדמיין את רוב בעלי ה SUV היוקרתיים והיקרים שנשארים מאחור ובמחיר שלו הוא תחרותי

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמחור לא רע והביצועים מעולים אבל בתור לקוח אולי פוטנציאלי שיש לו רבע מליון שקלים לשים על רכב, לא הייתי שם אותם על סיאט, אהם, קופרה, סליחה.

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמחור לא רע והביצועים מעולים אבל בתור לקוח אולי פוטנציאלי שיש לו רבע מליון שקלים לשים על רכב, לא הייתי שם אותם על סיאט, אהם, קופרה, סליחה.

מה האלטרנטיבה לדבר הזה במחיר הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתיים האחרונות, שהיו בעיות אספקה לסיאט, מכרו בערך 150 קופרות לעומת 260 גולפים GTI, ובהתחשב ששתיהן עולות מחיר דומה, אני לא בטוח כמה הדעה שלך רווחת. הייתי חופר עוד בשנים קודמות, אבל לא היה לי כוח :lol:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעניין מאוד. מתאים לבוגרי קופרות למיניהם שהתבגרו, ועכשיו צריכים לשנע את המשפחות שלהם מבלי לוותר על הביצועים.

אני שמח שעוד רכב מעניין הגיע לשממה המוטורית שלנו, ומקווה לראות אותם על הכביש כמה שיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה האלטרנטיבה לדבר הזה במחיר הזה?

אין. אבל עושים פשרות בחיים.

בשנתיים האחרונות, שהיו בעיות אספקה לסיאט, מכרו בערך 150 קופרות לעומת 260 גולפים GTI, ובהתחשב ששתיהן עולות מחיר דומה, אני לא בטוח כמה הדעה שלך רווחת. הייתי חופר עוד בשנים קודמות, אבל לא היה לי כוח :lol:

זו לא השוואה מדוייקת בעייני,

את הקופרה שלי בפועל קניתי בפחות מ190 על הכביש, את הgti ביותר מ230. פער לא מבוטל של 40k בניהם,

על הפער הזה, תוסיף עוד 40k פער לאטקה...

יש לי מחסום פסיכולוגי של להוציא 250 אלף על סיאט... 190 זה כבר יותר מתקבל על הדעת, אבל זה באמת רק אני

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין. אבל עושים פשרות בחיים.

מאוד מוזר לכתוב את זה, מאוד.

את הקופרה שלי בפועל קניתי בפחות מ190 על הכביש, את הgti ביותר מ230. פער לא מבוטל של 40k בניהם,

אני קראתי "החל מ 250K"

250-190=60

בפעם האחרונה שבדקתי... ככה שצריך להוסיף עוד 20. אבל כשאין מתחרים, חוץ מזה, נשמע מחיר די הוגן.

יש לי מחסום פסיכולוגי של להוציא 250 אלף על סיאט... 190 זה כבר יותר מתקבל על הדעת, אבל זה באמת רק אני

הנה, אתה לא מוציא על סיאט. אתה מוציא על קופרה.

ולהגיד שזה לא קופרה אלא זה סיאט... אפשר להגיד ככה על הגולף... וזה לא יגמר שם.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

לפי דעתי, אני לא מאמין שימכרו יותר מעשרים חתיכות לשנה.

האסמקס שלולי הגיר העדין היא לפי דעתי ה-7 seater המושלם עם 240 כ"ס שבזמנו עלתה 216 אלף ש"ח , לא נמכרה במספרים גדולים בכלל, להוסיף עוד כמעט 40 אלף ש"ח על 5 מושבים בגלל 300 כ"ס?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט הוא מותג קצת יותר חזק בישראל מפורד, ויש לו עבר של משפחתיות קומפקטיות ספורטיביות, מה שאומר שלא מעט מהם ישמחו לשדרג לדגם אחר שגם גדול ומרווח יותר.

אני מהמר שהמינימום שימכרו בשנה הבאה יהיה פי 2 מהמקסימום שאתה קבעת, לפחות 40 חתיכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחייב ג'יפון והוא מחפש ביצועים אז אין לרכב הזה באמת תחרות. השאלה היא כמה אנשים כאלה יש שמחפשים את השילוב הזה, רוב חובבי הספורטיביות לא ילכו על זה אלא אם אין ברירה וזו דרך לרצות את האשה חובבת הג'יפונים, מעניין כמה כאלו יש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא השוואה מדוייקת בעייני,

כמו שדוויד32 אמר, עוד 20, לא עוד 40, אבל ניחא.

ההשוואה הלא מדויקת לדעתי היא השוואה של מחירי מחירון מול מחירי סגירה. המחירון של הלאון היה (או עדיין, לא יודע) עד כמה שאני זוכר 230, ואם אתה קנית אותו ב-190, הרי זה רק הוגן להניח שאת האטקה יוציאו ב-210, או לחלופין שהיו אנשים שכן שילמו 230.

זה כמו דיונים על "מי ישלם 300k (מחירון) על ג'וליה (שם קוד) כשאפשר לקבל באותו מחיר במוו שעולה 8 זיליון שקל כי יש הנחה" :lol:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...