Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קופרה אטקה בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם אחריות שנגמרת ונעלם גדול כמה קרעו אותה.

250 אלף זה q3rs בת שנתיים שתרגיש ותראה הרבה יותר טוב מסיאט גם אחרי 5 שנים. שלא לדבר על יחידת מנוע הרבה יותר מיוחדת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זו דעתי , וכך גם אני פןעל. אני לא אקנה מזדה cx5 ב 170 אלף חדש כשאני יכול לקנות במוו 328 בת 3 ,עם אותם הוצאות שוטפות ואפס תקלות ולהנות מרכב עדיף בכל פרמטר אפשרי שגם יראה כמו חדש בעוד 5 שנים. סיאט מזדקנת גרוע ,אבל ממש גרוע. למה שארצה פח עם 7000 כוח סוס שעושה 0.2 שניות למאה אבל אחרי אלפיים קילומטר הכל מקרקש , קודר ומדכא על הבוקר? אבל מה , חדש ,עם ניילונים ולרוץ לספר לחבריה שקניתי ג'פ חדש מהחברה שעושה 5 שניות למאה. אבל זה רק אני.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה הביה שלכם עם האינטריור.

יצא לי לראות את האינטריור של האטקופרה במציאות והוא נראה ומרגיש ממש טוב. אישית אהבתי מאוד.

אתה אולי רגיל מאצלך, אבל הלאון/אטקה נראות סתם מבחוץ ונורא מבפנים. זה כמובן לא מקרי, זה מכוון על ידי הקונצרן. יש להן יתרונות אחרים.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו דעתי , וכך גם אני פןעל. אני לא אקנה מזדה cx5 ב 170 אלף חדש כשאני יכול לקנות במוו 328 בת 3 ,עם אותם הוצאות שוטפות ואפס תקלות ולהנות מרכב עדיף בכל פרמטר אפשרי שגם יראה כמו חדש בעוד 5 שנים. סיאט מזדקנת גרוע ,אבל ממש גרוע. למה שארצה פח עם 7000 כוח סוס שעושה 0.2 שניות למאה אבל אחרי אלפיים קילומטר הכל מקרקש , קודר ומדכא על הבוקר? אבל מה , חדש ,עם ניילונים ולרוץ לספר לחבריה שקניתי ג'פ חדש מהחברה שעושה 5 שניות למאה. אבל זה רק אני.

ביום שבו ב.מ.וו יתחייבו בפניך או בפני שהאוטו בן השלוש שלהם יהיה עם אפס תקלות והוצאות שוטפות זהות לאלו של CX5 חדשה מהחנות ולמשך זמן זהה, תחזור עם התזה, לפני זה לא באמת רואה טעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרזת לכל כיוון

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית מכיר שני אנשים עם 328 ואחד עם 320 ,שנת 2015 ושנת 2016. שלושתן אפס תקלות ,מעל 90000 קילומטר והנאה בכל התנעה. אז אולי זה לא אומר כלום אבל זו העובדה

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאחל לבמוו בת 3 שתהיה אמינה כמו מאזדה חדשה, במציאות מאזדה בת5 אמינה כמו במוו שיצאה מהניילונים.

עלות טיפול וחלקים של במוו גם יקרה משמעותית ממאזדה.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להשוות תפוזים לתפוחים, אבל אפשר גם להשוות גם תפוחים לתפוחים, לבמוו משומש תשווה מאזדה משומש מאותה שנה, ואז הדילמה לא תהיה קיימת מבחינה כלכלית, שכן המאזדה תהיה גם זולה יותר (עם כי הפערים במחיר יצטמצמו כי המאזדה שומר טוב יותר על ערכו) והעלויות של המאזדה יהיו נמוכות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה קונים עם הראש, ואפילו יש גם ללב

ב.מ.וו קונים רק עם הלב, הראש לא קשור לעניין אלא אם יש בו פגם רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגזמתם קצת עם התגובות. ברור שרכב ספורט משומש לא שקול לחדש מבחינת אחריות ואולי אמינות. אבל הוא מפצה במקומית אחרים. זה עניין של בחירה, לא משהו קטגורי.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגזמתם קצת עם התגובות. ברור שרכב ספורט משומש לא שקול לחדש מבחינת אחריות ואולי אמינות. אבל הוא מפצה במקומית אחרים. זה עניין של בחירה, לא משהו קטגורי.

משמח שלך זה ברור, מניח שכך למרביתנו. מי שהרוויח את התגובות וביושר הוא מי שהענין לא רק שאינו ברור לו, הוא אפילו כופר בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לעולם לא אעדיף ג'יפון על רכב משפחתי חזק ככול שיהיה . אני מיושן ג'יפ צריך לדעת לרדת לשטח . מהרגע שרכב לא מיועד לנסיעה בשטח אלא בכביש אני מעדיף שהרכב יהיה כמה שיותר מחובר לכביש ( אין לי עניין בטיפוס על מדרכות )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...