Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש ב Auto hold - סקודה סופרב

ORI24
שימו לב! השרשור הזה בן 1606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן נגיעה קלה לא יוצרת את הקפיצה המעצבנת אבל אחרי שנאמר לי במרכז שירות שעדיף לא להשתמש בזה כי זה יוצר שחיקה מוגברת של הרפידות אז הורדתי את זה.

איזה שטויות אמרו לך במוסך, זה לא יוצר שום שחיקה מוגברת.

אני נוהג כבר 6 שנים עם שתי גולפים שונים (דור 7) ומפעיל את המערכת.

ברגע שאני מתחיל נסיעה, נותן נגיעה עדינה בדושת הגז שמשחררת את הבלמים, ואז מאיץ כרגיל, ללא שום קפיצות.

אם אני אתן לחיצה חזקה על הגז ישר כשמתחלף הרמזור לירוק, יכולה לקרות קפיצה קטנה, אבל מי נוהג ככה? לחיצה הכי עדינה על הדוושה משחררת את נעילת הבלמים ואז הכל בסדר.

אפרופו אני כבר 52,000 ק"מ על אותם רפידות בלמים מקוריות (בקרוב אצטרף להחליפם), לכן אין שום שחיקה מוגברת.

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שטויות אמרו לך במוסך, זה לא יוצר שום שחיקה מוגברת.

אני נוהג כבר 6 שנים עם שתי גולפים שונים (דור 7) ומפעיל את המערכת.

ברגע שאני מתחיל נסיעה, נותן נגיעה עדינה בדושת הגז שמשחררת את הבלמים, ואז מאיץ כרגיל, ללא שום קפיצות.

אם אני אתן לחיצה חזקה על הגז ישר כשמתחלף הרמזור לירוק, יכולה לקרות קפיצה קטנה, אבל מי נוהג ככה? לחיצה הכי עדינה על הדוושה משחררת את נעילת הבלמים ואז הכל בסדר.

אפרופו אני כבר 52,000 ק"מ על אותם רפידות בלמים מקוריות (בקרוב אצטרף להחליפם), לכן אין שום שחיקה מוגברת.

שאתה נותן לחיצה חזקה על הגז אז האוטו ממש קופץ,כאילו מישהו נכנס בך מאחורה,לחיצה עדינה אכן מעלימה את הקפיצות.

ולא יודע למה נאמר לי ככה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר כמו שאומרים לתת נגיעה בגז ואז לעזוב ולחזור ללחוץ אחרי שהרכב התחיל תנועה, אבל זה (לי לפחות) מעיק נורא. עדיף כבר לא להשתמש בזה בכלל (לטעמי).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיוויק אין שום קפיצה בגלל ה auto hold

גם אם המנוע כבוי.

למה שזה ייצר שחיקה מוגברת? זה פשוט מחזיק את הבלמים במקומך.

זה אחד הדברים הנוחים.

60K ועדין עם הבלמים המקוריים(ויש אנשים ששוחקים אותם מהר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיוויק אין שום קפיצה בגלל ה auto hold

גם אם המנוע כבוי.

למה שזה ייצר שחיקה מוגברת? זה פשוט מחזיק את הבלמים במקומך.

זה אחד הדברים הנוחים.

60K ועדין עם הבלמים המקוריים(ויש אנשים ששוחקים אותם מהר)

זה מה שנאמר לי במוסך מורשה אחרי הטיפול, בכל מקרה לאור התגובות פה החזרתי את האופציה לחיים,שם טיפה גז ומתחיל לנסוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימוש באוטו הולד זה פיצ'ר ממש הכרחי לדעתי ברכב, אני פוסל על הסף כל רכב שאין בו את הפיצ'ר הזה והוא יכול להיות גם טסלה.

אצלי בקורולה היברידית אין שום קפיצה בשימוש בו, כמובן שמרגישים שהרכב צריך להתגבר על המעצור וזאת מלבד בעצירה בירידות שאז הזינוק פחות לינארי.

לא חושב שיש בעיה בשימוש באוטו הולד מבחינת בלאי (לפחות לא רשומה אזהרה בספר הרכב, אבל אני לא יודע איך הוא עובד).

לעומת זאת בספר הרכב רשום ששימוש מוגבר בבלם היד החשמלי עלול לגרום להתחממות שלו. מעבר לכך הדריכה של בלם היד החשמלי איטית בהרבה מהאוטו הולד ומצריכה הפעלה יזומה של הנהג להבדיל מהפעלה אוטומטית של האוטו הולד.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימוש באוטו הולד זה פיצ'ר ממש הכרחי לדעתי ברכב, אני פוסל על הסף כל רכב שאין בו את הפיצ'ר הזה והוא יכול להיות גם טסלה.

אצלי בקורולה היברידית אין שום קפיצה בשימוש בו, כמובן שמרגישים שהרכב צריך להתגבר על המעצור וזאת מלבד בעצירה בירידות שאז הזינוק פחות לינארי.

לא חושב שיש בעיה בשימוש באוטו הולד מבחינת בלאי (לפחות לא רשומה אזהרה בספר הרכב, אבל אני לא יודע איך הוא עובד).

לעומת זאת בספר הרכב רשום ששימוש מוגבר בבלם היד החשמלי עלול לגרום להתחממות שלו. מעבר לכך הדריכה של בלם היד החשמלי איטית בהרבה מהאוטו הולד ומצריכה הפעלה יזומה של הנהג להבדיל מהפעלה אוטומטית של האוטו הולד.

תודה על התגובה, חזרתי לנסוע עם האפשרות שהיא מופעלת,מאמין יותר לאנשים פה מאשר לאלו במוסך המורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...